Vynuogių veislės Sultana: išsirinkti geriausią

Nuotrauka: ties žemėlapiai ir „“ prašymą

Turinys :

  1. Vynuogių veislės „Sultana №342 (Vengrijos)“
  2. Vynuogės „Sultana spinduliavimo“
  3. Vynuogės „Sultana Jupiteris“
  4. Vynuogės „Sultana Black“
  5. Vynuogės „Sultana Zaporožė“

Jis jau seniai laikoma žalia vynuoges ne tik iš naudingiausių ir skanus, bet ir labiausiai rafinuotas vaisių. Įdomu, kad žmonės pradėjo augti vynuogėms viena iš pirmųjų žmonijos istorijoje. Ir nenuostabu: ši kultūra suteikia puikią derlių, nepretenzingas, o ne smulkmeniškas oro sąlygų. Šiuo metu iš veislių daug, todėl, kad žalios vynuogės yra aktyviai naudojami pramonėje labai skirtingomis kryptimis. Dėl populiariausių veislių vynuogės razinomis mes aprašyti šiame straipsnyje.

load...

Pagalba anre.lt

Sultana veislės vynuogių yra daugiametis augalas, kurio tėvynė vis dar nėra žinoma. Kai kurie mokslininkai teigia, kad razinos pradėjo augti maždaug prieš 60000 metų. Tada gražus ir skanus vaisius Šis augalas yra skirtas būti užtikrintas šventės senovės egiptiečiai. Ateinančius kelis šimtmečius vynuogės aktyviai „keliavo“ visame pasaulyje: jis buvo auginami šalyse, tinkamoje aplinkoje.

Šiandien paminėjimas uogų galima rasti senovės legendose, dainose, patarlėse, priežodžiuose ir eilėmis. Vienas iš legendų sako, kad Nojus, kuris išgelbėjo savo šeimą skrynią, davė gyvenimą ne tik naujos kartos, bet ir atidarė vynuogių pasaulį. Tačiau šiandien sodininkai domina legendos nepakanka: jie žino vieną dalyką – Dėl Sultana patraukli unikali sudėtis vitaminų, o tai reiškia auginti tokį stovi vietoje natūra.

Vynuogių veislės „Sultana №342 (Vengrijos)“

Tai derlus vynuogių veislės, kaip galite pasakyti, iš pavadinimo, buvo pradėta Vengrijoje. Veislė turi galingus krūmus nežino razinų vynuogės apie 342 nuotraukų sunku. Vaisiai yra gana didelis: Vidutinis dydis uogų 16 18 milimetrų ir iki trijų svorio ir puse gramų. Uogos žalia-auksinė spalva, o kiaušinio formos. Vynuogės gali būti labai didelis, bet dažnai vidurkis: iki svaro.

Atkreipkite dėmesį, kad razinos 342 yra labai anksti, bet nepaisant to jis skiriasi nepakartojama skonį ir mėsiškas, sultingas minkštimas. Sunku ne atkreipti dėmesį į labai subtilus, MUSCAT skonį. Prinokusių vynuogių galima pakabinti ilgą laiką dėl krūmo (apie du mėnesius).


Argumentai „už“:
Sultana „Vengrų“ nudžiugins sodininkas labai atsparus daugumai grybinių ligų. Įvairovė yra nebijo šalčio iki minus dvidešimt šešių laipsnių. Atsižvelgiant į tai, kad subręsta anksti, tai gali būti auginami labiausiai neįprastas šiam regionui. Be to, vynuogės dažniausiai auginami vaikai, nes jis turi ploną odą ir jauni skrandžiai virškinti jį labai gerai. Jis turi gerą perkeliamumą.


Trūkumai:
jei persistengti vynuoges ant krūmo, tada jis bus greitai prarasti savo prekių savybes. Kai nepatinka vidutinėms kekių, ir kad „Vengrijos“ nėra Besėklių veisles, tiesiog įdėti razinų su 342 kaulų.


Įranga sodinimas ir priežiūra:
sodinimui daroma tradiciškai be specialių reikalavimų. Razinos 342 visiškai nepretenzingas ir papildomų atsargumo jūs vargu apsunkinti. Tačiau, kaip ir beveik kiekvieną vynuogių rūšies, tai reikės būti kompensuojama iki žiemos.

Vynuogės „Sultana spinduliavimo“

Ši kategorija yra labiausiai derlus ir aukštos kokybės. Krūmai „Radiant“ vidutinis augimas arba energingas, vidutinio dydžio lapų, lapkotis ilgas, o spalva – šviesiai žalia. Kaip vaisių, vynuogių razinų spinduliavimo jus nustebinti nemažą uogų: vidutinio svorio vieno iki keturių gramų. Vynuogių gali būti iki keturiasdešimt centimetrų. Vynuogės puikiai saugomi ir lengvai transportuojamas. Šiuo atveju, naujokai negalės auginti derlingas vynuogyną, nes ši veislė reikalauja ypatingo atsargumo. Nuotraukos vynuogių „Sultana spinduliavimo“, žr straipsnį.

Atsižvelgiant į našumo, iš „Radiant“ klasteris yra labai didelis, didelis. Įsivaizduokite krūva gali sverti kilogramo. Iš klasterius forma panašūs kūgio. Vaisiai taip pat yra didelis, pailgos, šviesiai rožinės spalvos. Ši veislė yra lengvai pripažįstamos tankus celiuliozės ir MUSCAT aromatu.


Argumentai „už“:
tai anksti veislės, kuri turi didelius derlius ir gera transportuoti.


Trūkumai:
jums tai gali atrodyti keista, bet šios veislės trūkumas yra jos didelis derlius. Kaip rezultatas, klasteriai tapo labai sunki, dėl kurių krūmai yra perkrautas, o šakos lūžta. Be to, vynuogių paprastai spinduliavimo visiškai atsparus šalčiui.

Įranga sodinimo ir priežiūros: pasodinti razinos Radiant galima tiek pavasarį ir rudenį. Jei nuspręsite tai padaryti pavasarį, tada augalų lignified metiniai augalai geriausiai vėlyvą gegužės balandis-pradžioje. Nors rūpintis šios veislės yra prisiminti pagrindinį dalyką: jis yra linkę apkrauti krūmus ir šakas reiškia, kad jūs turite padaryti papildomą paramą. Jei bus pastovus pasėlių vynuogių veislė bus ačiū net didesnį derlių.

Vynuogės „Sultana Jupiteris“

Tai vynuogių veislės yra vadinamas „Amerikos stebuklas“. Ji skiriasi krūmai reiškia vertę ir svorį kekių iki penkių šimtų gramų. Iš spiralinės-kūginių klasterio formos, vidutiniškai laisvi. Kaip vaisiai, jie yra labai didelis vynuogių: vienos vynuogių svoris gali būti iki septynių gramų. Uogų ovalo formos, giliai rožinis (gali būti net raudonas). Uogos, kurie visiškai subręsta, gali būti tamsiai mėlyna. Skonio ypatumai „Jupiteris“ Sultana „neturi nuvilti: jis yra žinomas šviesos MUSCAT skonį, mėsiškas ir sultingas minkštimas ir ploni tvirtą odą. Atsižvelgiant į našumo, jis yra stabilus ir aukštas.

Argumentai „už“: kaina girti didysis šaltis toks: be pernelyg daug žalos „, Jupiteris“ išgyventi temperatūra iki minus dvidešimt septynių laipsnių. Nepaisant to, kad iš tankus vynuogių odos, krekingo ją nėra tipiškas. Nebijo vapsvos.


Trūkumai:
mažo dydžio grupes.


Įranga sodinimo ir priežiūros:
pasodinti vynuogių „Jupiteris“ tradiciškai priimta terminą. Nepretenzingas, prieglauda žiemą nėra būtinas.

Vynuogės „Sultana Black“

„Sultana Black“ gimė Centrinėje Azijoje. Jis gali būti pripažinta užapvalintais lapų yra vidutinio dydžio. Žanras Besėklių vynuogės, kad gėlės yra biseksualus, todėl nereikia apdulkinimo. Krūmai „Juoda“ Sultana „augti ir vystytis gana greitai. Kekių vidutinio svorio vieną gali pasiekti aštuonis gramų, iš cilindro formos. Nulupkite vaisius yra gana trumpas, bet kai bandys vynuogių, jis nejaučia. Uogos gali būti vadinamas santykinai mažas: viena sveria iki trijų gramų.

Argumentai „už“: atsparūs ligoms ir šalčio (perdavimo net atėmus dvidešimt penkių laipsnių). Vežant vaisius, nes stora oda, nereikia blogėja. Didelis našumas ir paprastumas. Veislė yra idealus pradedantiesiems vairuotojams.


Trūkumai:
mažas dydis uogų.


Įranga sodinimo ir priežiūros priemonės:
vynuogių „Sultana Black“ pageidauja saulėtas ir erdvus plotas, kuris taip ekranuoti nuo skersvėjų. Specialūs gudrybės priežiūros yra: laiku Padėti vieni kitiems ir vandens krūmai.

Vynuogės „Sultana Zaporožė“

Atnešė sėklų įvairovė Ukrainoje. Vynmedžių ūgliai „Zaporizhzhya“ gali būti vidutinio augimą ir energingas. Dėl vieno krūmo bus daugiau nei devyniasdešimt procentų iš vaisinių ūglių. Vynuogės pasižymi jiems būdingu kūginės formos ir didžiulis dydis – iki pusantrų kilogramų. Tuo pačiu vynuogių „Zaporožė“, kai, palyginti su kitų rūšių žuvimis, santykinai mažas: iki dviejų su puse gramų. Pasižymi ovalo formos ir tamsiai raudonos arba tamsiai raudonos odos. Minkštimas yra mėsingas, sultingas, marmeladas skoniai labai gražus. Mažas dydis uogų sėkmingai kompensuoja aukštos ir stabilios derlius.

Privalumai: universalus dulkintojo ir malonus didelis derlius. Puikus skonis vaisių ir uogų estetinę išvaizdą, kuri yra svarbi, jei vynuogės yra auginamos siekiant parduoti.


Trūkumai:
polinkis susidaryti daug šoninių. Dėl savo saldaus skonio labai panašiai kaip vapsvos. Sunku atskirti vynuogių nuo koteliu.

Klausimais sodinimo ir priežiūros specialių niuansų ten Sultana vynuogių veislės yra nepretenzingas su sąlygomis ir sklandžiai perduoda temperatūrą iki minus dvidešimt penkių laipsnių ar net daugiau.

Geras derlius!

Ar žinote ką nors įdomaus apie vynuoges razinomis veislių? Jei taip, pasidalinti su mūsų skaitytojais į pagal šio straipsnio komentarus!

Jei jus domina dekoratyvinių medžių ir krūmų , pažvelgti į mūsų kataloge rasite šimtus šiuolaikinių prekių su nuotraukomis ir aprašymus iš patikimų pardavėjų.

Be to, jums gali būti įdomu:

mėnulio kalendorius sodininkai už 2017

Geriausi veislių vyšnių Baltarusijos ir Rusijos

juodųjų serbentų: puikus apžvalga iš geriausių veislių

load...