Vonios remontas savo rankomis

Kiekvieną rytą, kas normalus žmogus pradeda su vandens procedūros vonios kambarys. O jei vietoj švarus ir patogus kambaryje jūs einate į kambarį su dabartine Gaidys, surūdijusių vonios plytelės ir byrėti, tai tikėtina, kad jūsų nuotaika pagerės. Siekiant gauti savo rytą pradėjau su šypsena ir teigiamas emocijas, jums reikia periodiškai atlikti remontą vonios kambaryje. Padaryti jūsų pačių rankose yra ne taip sunku.

Apytikslis laikas remontui priklauso nuo to, ką ketinate daryti. Tokiu atveju, jei jums reikia kaklaraištį, tada darbas gali užtrukti iki dviejų mėnesių, be to, galite susitikti per dvi savaites.

Remontas vonios – kur pradėti?

load...

Vonios – ne pats lengviausias kambarys suremontuoti, todėl reikia laikytis tam tikrą seką atliekant darbą. Pirmiausia, jums reikia nuspręsti dėl dizaino, o tada pirkti visas reikiamas medžiagas.

Paulius

Pirmiausia jums reikia išnagrinėti kaklaraištį. Tokiu atveju, jei jis yra geros būklės (nebuvo nesandarus ir yra gana sunku), tada ji turi būti valomi ir palikti ramybėje. Tačiau, jei jūs rasite ant lygintuvą krekingo arba perskelta, būtina keisti ar naudoti skystą ekvalaizeris.

Puikus variantas už vonioje aukšte yra savarankiškai lygiava aukšte. Pirmenybė yra suteikti dvikomponentės. Apatinis sluoksnis yra klampus užpildyti, kad neleidžia vandens ištekėti kaimynams ir viršutinis sluoksnis išlygina paviršių.

Daugelis nori plyteles kaip apdaila ant grindų. Jis taip pat yra puikus pasirinkimas. Pradžia klojant plyteles nuo durų rekomenduojama. Tai daroma siekiant sumažinti dalys buvo po vonios ar dušo. Siekiant išvengti tuštumų išvaizdą pagal paviršiaus, jums reikia bakstelėkite kiekvieną plytelę su guminiu plaktuku.

load...

lubos

Nepriklausomai nuo to, ar jūs gyvenate šiltą namą, ar ne, jums reikia rūpintis lubų izoliacija. Izoliuota lubų neleis (arba bent jau sumažinti) kondensacijos išvaizda kambaryje. Labiausiai tinkama medžiaga izoliacija – Steklomagnezitovye plokštė.

Gipso ir sienos

Prieš atlikti sienų apdailą, jie turi būti tinkuotos. Siekiant padidinti paviršiaus tapo lygus, gipso įdėti dviem sluoksniais: pirmas sluoksnis – pradedant, o antrasis – apdailos, idealiai lygus. Norint pasiekti geriausių rezultatų, tinkas turi būti atliekamas specialiu švyturys.

Po tinkas išdžius, galite gauti į finišo sienos. Populiariausias variantas yra plytelės. Turėtų būti nustatyta su siūlių (Tic-separatorių yra naudojami šiam tikslui), grupavimo. Tose vietose, kur bus rodomi vamzdis, deimantas Crown skylės yra sumažinti norimo dydžio.

vamzdžiai

Geriausias variantas kokybės ir kainos yra polipropileno vamzdžių. Jie yra saugūs ir lengva įdiegti. Kaip ir jungiamųjų detalių, jie turėtų būti pagaminti iš kieto plastiko, tą patį galima pasakyti apie vožtuvų sandarinimui. Metalo gaminiai ilgainiui gali ištekėti, o tai tikrai niekas mėgsta.

Po šios operacijos pobūdį, gali būti imtasi įrengti vonios ar dušo kabina ir santechnika.

Kaip matote, į vonios renovacija yra ne big deal. Tačiau mes galime pasakyti vieną dalyką: be patirties, tai geriau už tokį svarbų darbą yra nepriimami.

load...