Vonios kambario hidroizoliacija

Labai dažnai į vonios vykstančių visų naminių nelaimių rūšių. Ir tai galima lengvai paaiškinti. Galų gale, daug ryšių sistemų (nuotekų, šildymo, elektros, vandens ir ventiliacijos) yra sukoncentruota ten. Taip pat vonios kambaryje, nei bet kurioje kitoje patalpoje, yra tam tikra aplinka: didelė drėgmė, garavimas ir dažni temperatūros pokyčiai. Be to, ne retų tokių reiškinių kaip kondensacijos, korozijos, oksidacijos ir puvimo.

Siekiant išvengti šio bėdą natūra, jums reikia rūpintis aukštos kokybės hidroizoliacijos vonios kambarys. Ji turėtų apsaugoti statybines konstrukcijas nuo drėgmės ir temperatūros pokyčių. Geras hidroizoliacijos garantuoja apsaugą nuo nutekėjimo. Tai reiškia, kad jūs tikrai nebus potvynių kaimynus.

load...

TIPAI hidroizoliacijos

Prieš pradedant dirbti su hidroizoliacijos, būtina pasirinkti medžiagą, kuriai jis bus įgyvendintas. Pasirinkimas priklausys pirmiausia nuo sienų ir grindų paviršiaus, ir, antra, iš paskirtų biudžeto ir laiko, per kurį išlaikyti.

Yra Mediena Laminavimo (interneto suvyniotos į ritinius) ir obmazochnye medžiagos (pasta, pasta, milteliai).

Pamušalas hidraulinius sandariklius – poliesterio arba stiklo pluošto audinio, kuris yra prisotintos bitumo. Šis hidroizoliacijos tipas yra gana lengva įdiegti ir santykinai nebrangu. Tačiau svarbu žinoti, kad jūsų vonios kambarys bus ilgas laikas „užuosti“ bitumą.

Paviršiaus hidroizoliacijos yra labiau populiarėja. Ji yra guminės bitumo ir bitumo-polimero mastikos, pastos, pagrįstos bitumas su įvairių modifikatorius to. Šis mišinys buvo gerai taikomi prie bet kokio paviršiaus ir yra priklijuotas prie jo.

PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS

Pirmiausia jums reikia įsitikinti, kad paviršius nebuvo jokių prognozių. Jei jie yra, jie turi numušti ir nušlifuoti. Be to, jis pašalina visą purvas, dulkės statybos, dažus, ir tt Tada paviršius gruntuoti. Jei hidroizoliacinės medžiagos planuojama taikyti betono ar cemento, o pageidautina tinkamai drėkinti visą paviršių.

Montavimo medžiagos Okleechnaya

Hidroizoliacijos Paridenkite linijinės medžiagą galima palyginti su Linoleumo klojimo. Pirmiausia jums reikia supjaustyti norimo dydžio gabalėlį. Tada, baziniai bitumas yra kaitinamas iki tam tikros temperatūros. Tada jums reikia nuimkite apsauginę plėvelę ir priklijuoti medžiagą ant grindų paviršiaus. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas aukščio kampų ir sanitarinių mazgų. Dėl sąnarių rekomenduojama naudoti specialius klijus hermetiku arba lipnia juosta. Šios priemonės padės išvengti įtrūkimų ir tuštumų susidarymo.

Montavimo medžiagos Obmazochnaya

Minkyti sprendimą vadovaudamiesi nurodymais. Naudojant mentelę, teptuku arba voleliu (priklausomai nuo skiedinio konsistencijos) Tepkite mišinį ant paviršiaus. Platinti lubricative medžiaga turi vienodai, nuo 1 iki 3 cm storio. Kreipdamiesi jums reikia padaryti, siekiant nustatyti apie 20 cm sienos.

Rekomenduojama užsandarinti gerai ir sienos. Darbas atliekamas tokiu pačiu būdu, kaip ant grindų.

HIDROIZOLIACINĖS LUBŲ

Kaip galite įsivaizduoti, tai svarbu ne tik hidroizoliacijos vonioje grindis, bet ir hidroizoliacijos lubas.

Iškart reikia pažymėti, kad atliekant hidroizoliacijos lubas, nereikia tikėtis, kad ji bus jums sutaupyti nuo nuskendo iš viršaus. Jei kaimynas nerūpi hidroizoliacijos savo vonios kambarys, jūsų tikrai nepadės, tačiau ji gali būti apsaugotas nuo drėgmės. Atsižvelgiant į tai, kad vonios kambaryje garavimas gali būti toks didelis, kaip 100%, tai gali būti žalinga įtakos lubų.

Jei vonios kambaryje hidroizoliacijos pirmenybės dengimo medžiagų lubų. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas siūlės. Svarbu, kad drėgnas oras nesiliečia su pastato aukštuose. Šiuo tikslu, keliais sluoksniais grunto taikoma, po impregnavimo ir antiseptiniu paskutinio sluoksnio – apdaila. Tai gali būti plytelės arba dažai.

Geras sprendimas vonios kambariui yra pakabinamų lubų (taip pat puikiai tinka plastikinės plokštės). Tai padės visam laikui uždaryti bei apsaugoti stogą nuo drėgno klimato.

load...