Vonioje įrengiame rankšluosčių džiovintuvą 4 etapais

Bet remontas susijęs su dilema: arba skambinkite specialistų imtis klausimais į savo rankas. Tiems, kurių gyvenimas šūkis yra „Do It Yourself“, anre.lt siūlo mažą nurodymą įdiegti rankšluostį šilčiau vonioje su savo rankas.

Ką svarbu žinoti?

Įdiekite rankšluostį šilčiau vonioje gali būti daroma dviem būdais:

load...

– prijungiama prie šildymo sistemos;

– prijungiama prie karšto vandens sistemos.

Jei norite ritė liko šilta visą laiką, tai geriau pasirinkti antrąjį metodą. Nuo karšto vandens namo – nuolatinės reiškinys, o šildymas – sezoną. Be to, prijungimo prie šildymo sistemos funkcija yra tai, kad turėtų rūpintis tai iki šildymo sezono pradžios.

Diegimas vandens rankšluostį šilčiau 4 žingsnių

load...

Žingsnis numeris 1. Išardykite senas ritė.

Prieš mėgautis nauju rankšluosčių, turi būti kruopščiai išmontuota senąjį. Siekiant šio tikslo, pirmiausia turėtume kreiptis į ZhESa darbuotojų, kurie bus blokuoti jums karštą vandenį už remontą trukmę. Kai ritė yra „kietas“, atėjo laikas jį pašalinti nuo sienos. Yra dvi galimybės išmontuoti:

– jei šildomos dalis rankšluosčių džiovintuvas yra ne „gimtoji“ vamzdžio elementas ir su juo yra sujungta pagal sriegiu, išmontuoti ritė poreikis paverčia atsipalaiduoti ryšį su sriegiu,;

– tuo atveju, kai ritė ir vamzdis yra vienas, reikia naudoti malūnėlis; todėl būtina, siekiant sumažinti rankšluosčių taip, kad vamzdelio išlieka tinka naują grupę įrenginio.

Po atlikto pašalinti ritės laikiklį darbą.

Žingsnis 2. Nustatykite skaičių čiaupai.

Kranai ant gyvatuku – svarbus ir būtinas elementas. Jie leidžia jums reguliuoti šildymo temperatūrą. Be to, jie gali būti išnaikintas vandenį, jei reikia remontuoti. Todėl antrajame etape Leiskite mums montavimo kranai. Naudojant plokštę, kuri yra tinkama jūsų vamzdžių skersmens, kad pjovimo naują temą. Jei nuėmus senąjį Gyvatės drožyba išliko, tai kainuoja šiek tiek „Atnaujinti“.

Svarbu! Šiuolaikinių rankšluosčių džiovintuvų dažnai užmegzti ypatingą megztinis (šuntavimo), kuris yra sutvirtintą kilpa vandens vamzdžio, todėl ritė išjungti bet kuriuo metu. Jei planuojate įdiegti aplinkkelį, turėtumėte tai padaryti tuo etapu, montuojamas kranas.

Žingsnis № 3. Pritvirtinkite rankšluostį.

Įrengiant vonios rankšluosčių džiovintuvas šiame etape prasideda nustatyti atstumą nuo sienos į vamzdelį. Kai vamzdžio skersmuo yra mažesnis kaip 0,23 cm atstumu turi būti tarp 0,35 cm., Kai vamzdžio diametras yra 0,4-0,5 cm, atstumas turi prasidėti 0,5 cm.

Nustačius atstumą pereiti prie vamzdžio, jungiančios rankšluosčių džiovintuvas naudojant tiesias detalės ar kampinio formą (priklausomai nuo ryšio tipą). Vieta sriegiais sąnarių tvirtesnėms su lino siūlais. Jei ryšys taškas turi kūginę formą, tai geriau naudoti tape FUM. Kaip montuoti rankšluostį šilčiau prie sienos, galite naudoti gnybtus arba teleskopines turėtojams.

Žingsnis № 4. Patikrinkite sistemos sandarumą.

Norėdami tai padaryti, paleiskite sistemą ir įsitikinkite, kad vanduo nėra nuotėkio visur. Jei ritė yra perduodama „test drive“, tai gali būti saugiai naudojamas.

Šaltiniai Nuotraukos: UA.ALL.BIZ, vannalife.ru, delai-remont.com, eto-vannaya.ru.

672 variantas į rankšluostį anre.lt kataloge

load...