Viskas apie tai, kaip paruošti česnaką pavasarį

Nuotrauka: ties žemėlapiai ir „“ prašymą

Turinys :

  1. Kaip paruošti česnakus sodinti pavasarį
  2. sodinimo laikas, česnakai ir dirvos paruošimas
  3. Kaip sodinti česnakus?
  4. Kokie kenkėjų pavasarį česnako?
  5. Kaip rūpintis vasaros česnako?

Česnakai yra stebėtinai nepretenzingas: kultūra yra praktiškai jokio dėmesio į save. Tai ypač aktualu podzimnih iškrauti į krantą, nes derlius pradeda formuotis dar prieš ateinančią vasarą sausros ir karščio. Dauguma sodininkų augti žiemos česnako. Bet kas, jei žemė negalėjo būti laikoma, dėl atšiauraus rudenį? Tokiu atveju, jums reikia sodinti česnakus pavasarį. Norėdami sužinoti, kaip tai padaryti tinkamai ir bus aptarti šiame straipsnyje.

load...

Kaip paruošti česnakus sodinti pavasarį

Jis atkuria tik vegetatyviškai šią kultūrą, todėl jums reikės česnakai ir svogūnai vadinami lemputę (jie gali būti tik šaulys rūšys). Dantys – tai inkstų su lapų ir auginimo klausimu užuomazgos. Sodinti česnakų lemputę, taip pat tuo atveju, tačiau rezultatas bus lemputę netikti ateityje veisimui. Jei žemės pavasario česnakai, sodinti galima tik dantys.

Česnakai apdorojimas prieš įlipdami lengva. Lemputes yra padalintas į gvazdikėlių, be to, mes stengiamės tai daryti kuo atidžiau: žievelė neturėtų būti sugadintas. Tuomet apaštalai dėjo į rankšluostį anksčiau sudrėkinti vandeniu ir įdėti į šaldytuvą kableliais dantis tokiu būdu gulės česnako porą dienų.

Antroji galimybė paruošti česnakus sodinti dar paprasčiau pavasarį. Prieš sodinimą atskirti skilteles turėtų būti paliktas šiltu vandeniu vienuolika ar dvylika valandų. Jei norite, kad jūsų dantys sudygo greičiau augimo stimuliatorius naudojimą.

load...

Jei naudojate česnako sėklos savo produkcijos, tai turi būti rūšiuojami. Dideli dantys naudojamas pagrindinio nusileidimo ir yra skirti sandėliavimui, ir mažos skiltelės gali būti sodinami, pavyzdžiui, tarp eilių morkų. Tai česnakai yra puikus vasaros naudojimo ir išsaugojimo.

Sodinimo laikas, česnakai ir dirvos paruošimas

Česnakai yra kultūra, kad yra labai atsparus šalčiui. Jis prasideda iš karto sudygsta, kai tik vidutinė temperatūra dienos metu pakyla virš nulio. Kalendorius česnakų sodinimui, taip pat mėnulio kalendorius sodininkams, yra: augalų pavasarį česnako būtina, kai žemė turi būti pašildytas iki mažiausiai penkis laipsnius. Baltarusijoje, ši temperatūra yra dažniausiai ateina per vidurį ar net balandžio pabaigoje. Tuo pačiu metu specialistai nerekomenduojama atidėti sodinimą. Jei tai atsitiks, tada česnako yra tiesiog neturite laiko sunoksta. Derlius pavasarį česnako priimtas rugsėjo pradžioje.

Česnakai šaknų sistema silpna, todėl ji turi būti labai gerai hidratuotas, todėl dirvožemio tirpalas turėtų būti neutralus, kaip įmanoma. Jei dirvožemis rūgštokas, rekomenduojama pridėti pelenai. Be to, keturiolika dienų prieš sodinimą dirvą reikia patręšti kompostu arba humuso.

Jeigu česnako lova buvo iškasti rudenį, pavasarį metu, galite tiesiog naudoti ploskorez ar praleisti žiaurios grėblys su ilgais dantimis. Prijunkite humuso kastuvą kasti iki, tai nėra būtina. Šiuo atveju jau silpni česnako šaknys neturi pasinaudoti visų maistinių medžiagų įvairovė.

Jokių specialių sąlygų turi būti laikomasi česnakų. Renkantis vietą tiesiog stebėti sėjomainą. Teisingai paprastas: grįžkite česnaką ant buvusio svetainėje gali būti per ketverius metus (šiuo metu sklypas gali būti užimtas su kita svogūnai). Puikus pirmtakai laikomi pupos, melionai ir kopūstai.

Kaip sodinti česnakus?

Iki rugsėjo mėgautis gausų derlių ir didelio dydžio lemputes, pavasaris česnakai turi būti tinkamai įstatytas. Visi jūsų veiksmai yra skirti pagreitinti dantų dygimą, nes pavasario česnakų auginimo sezoną ilgiau nei žiemą.

Apželdinimas česnakai atliekami atvirame žemės eilėmis. Turime padaryti tvarkingą griovelį, gylis iš kurių yra apie keturių centimetrų. Jūs tikriausiai žinote, kad žiemos česnako pasodinti giliau, bet pavasarį paprastai yra ne tiesa. Jei žemė rasite pakankamai laisvi, tada griovelių dugno rekomenduojama pilti šiek tiek mišinio smėlio ir pelenų. Gvazdikėlių išdėstyti esant penkių iki šešių centimetrų atstumą. Bet jei jūs naudojate didelio vaisių, įvairių, atstumas gali būti padidintas iki septynių ar aštuonių centimetrų. Norėdami atlaisvinti ir ravėjimas buvo patogu, tarp eilučių palikti apie keturiasdešimt centimetrų.

Yra ir kita nusileidimo variantas. Šiuo atveju, lova jums reikia tinkamai suderinti ir pažymėti gretas. Tada imtis vamzdelį su uždarą dugną ir padaryti mažas skylutes gylyje. Kai jūs turite juos užpildyti dirvožemio vėl suderinti, todėl užmigti dantis.

Patarimas! Sodinant nepaspausite į žemę dantimis (taip daugelis sodininkų daryti su žiemą česnako). Faktas yra tai, kad jei turite gerą anksto skatino daigumas, tada Tiesioginiai pigūs ant denticles jau gali būti šaknys. Stumia skilteles į žemę, jūs tiesiog sugadinti.

Ir dar vienas svarbus taisyklė šio Straipsnio dalis užbaigimo: pavasarį sodinti česnakus reikia gerai sudrėkinta dirvožemyje. Jei tai sausas oras, tai būtina atlikti laistymo dirbtinių priemonių. Palaukite pirmųjų daigų gali būti antrą savaitę.

Kokie kenkėjų pavasarį česnako?

Nepaisant to, kad česnakai nepretenzingas ir vargu ar linkę į ligų, kenkėjų valgyti, kad atneš tam tikrų problemų sodininkai. Tokia yra svogūnų skristi. Šiuo atveju tai yra geriau naudoti tradicinius metodus ir apdoroti pelenai arba česnako druskos. Be to, kultūra gali būti paveikti grybinėms ligoms, kaklo puvinio ir juoda pelėsiai.

Kaip rūpintis vasaros česnako?

Iki to laiko, kol pasirodys pirmieji ūgliai, česnako, būtinai reikia reguliariai laistyti. Be to, jai reikės laistyti ir keturias savaites po jo. Tas pats pasakytina ir tręšimo. Ūgliai pavasario česnako teigiamai reaguoti į kalio ir azoto trąšų. Kaip trąšų, tai geriau pakeisti Deviņvīru jėga, arba komposto infuzijos.

Antrasis Top padažas turėtų būti daroma tuo metu, kai lemputes pradeda formuotis. Šiuo atveju, naudokite kompleksinių trąšų. Siekiant sudaryti tinkamas derliaus, augalai reikia pateikti kalio ir fosforo. Visa kita yra česnakų augimo metu lova turi būti išlaisvintas nuo piktžolių ir atlaisvinkite. Laistymo būtina tik per ilgą sausros.

Šaulys pavasarį česnako nėra, todėl geriau patikrinti lapų brandumą. Derliaus gali būti, kai jie pradeda pagelsti ir išdžiūti. Atminkite, kad bet koks mechaninis poveikis lemputes yra neigiamas. Jei tai atsitiks, tada jie bus saugomi prastai. Todėl iš jų geriausias žemės atidžiai, o ne kasti ištraukti. Grumstai neturi atstumti, ir švelniai nuvalykite juos su pirštinės ranka. Keletą valandų lemputės turėtų būti paliktas sode, kad jie išdžius.

Geras derlius!

Ir žinote ką nors naudingo apie sodinimą česnakų Baltarusijoje pavasarį? Jei taip, pasidalinti su mūsų skaitytojais į pagal šio straipsnio komentarus!

Jeigu Jus domina sodo įrankiai , pažvelgti į mūsų kataloge rasite šimtus šiuolaikinių prekių su nuotraukomis ir aprašymus iš patikimų pardavėjų.

Be to, jums gali būti įdomu:

Palankios dienas sodinti česnakus į mėnulio kalendorių, sodininkams ir ūkininkams 2017

Kaip padaryti hamakas su savo rankas

Kaip kovoti su amarų ant serbentų – tradiciniai metodai

load...