Viešbutis Ibis (Samara) – patogus 3 žvaigždučių viešbutis verslui

Viešbutis „Ibis“ (Samara) yra labai populiarus tarp mūsų tautiečių. Čia ateina tie, kurie nori ištirti unikalią kultūrą mieste, pamatyti likusius pramogų ir praleisti laiką jaukioje aplinkoje. Pastatytas 2005, viešbutis, esantis šalia geležinkelio stoties, pramogų ir kranto.

Kelias iš oro uosto į sudėtingą Kurumoch ne ilgiau nei pusvalandį, o tai didžiulis privalumas daugeliui turistų. Jei norite, galite naudoti mokama pavedimu. Trijų žvaigždučių viešbutis „Ibis“ (Samara) yra patogus keliaujantiems verslo reikalais, šeimoms su vaikais ir vyresnio amžiaus žmonėms. Viešbutyje veikia Europos kokybės standartą ir siūlo patogius sąlygas poilsiui.

Svečiai, turintys savo transporto negali galvoti, kur jį, kaip sudėtinga yra saugoma automobilių stovėjimo aikštelė kelioniu agenturos (nemokama). Netoli viešbučio dėmesio interesų miesto dalis: prekybos centras „Mega“ vandens parkas „Viktorija“ Petro ir Povilo bažnyčia, cirkas ir dar daugiau. Pėsčiomis yra tramvajų ir autobusų stotelė. Tik 2 km – centras Samara 9,5 km – Upių uostas.

Viešbutis veikia ištisus metus. Ar viešbučio „Ibis“ (Samara) oficiali svetainė, kur galite užsisakyti kambariai. Netrukus čia vasarą, galite pasivaikščioti vaizdingos kranto, išsimaudyti upėje Volgos, eikite vandens transporto rūšis ir degintis. Žiemą viešbutis siūlo ne mažiau įdomių dalykų daryti: žvejybos, slidinėjimo, čiuožimo, rogėmis, jodinėjimas – aktyvus ir įdomus atostogų yra skirtas jums.

load...

kambarių

Visi 205 kambariai su patogiais baldais ir reikalinga įranga. Kiekviename numeryje yra vonios kambarys kelione i alanija su higienos priemonėmis. Kai naudojamos oro kondicionavimo sistemos buvimą. Held nemokamu internetu.

Tai yra LCD televizoriai su palydovine televizija. Yra saugus, tiesioginis telefonas ir radijas. Lovelės vaikams. Visi garsui nepralaidžius numerius su aukštos kokybės, todėl jums nereikės gaišti laiko triukšmingų kaimynų.

Maisto

Viešbutis „Ibis“ (Samara) siūlo skaniai visą pusryčiai patiekiami tipo „švediškas stalas“ restorane. Išlaidos maisto apskaičiuojamas atskirai – pagal pageidavimą. Patalpoje, 2 restoranai ir baras visą parą. Be įstaigų, aptarnaujančių skanus Viduržemio jūros malonumų. Mėgėjai elito alkoholį platų produktų.

paplūdimys

Miesto paplūdimys yra 10 minučių kelio automobiliu. Rocky coast, rekomenduojama dėvėti specialius batus.

Papildoma informacija

Viešbutis „Ibis“ (Samara) jos teritorijoje turi keliones i bulgarija padalinį ir cheminio valymo paslaugas. Be to, valiutų darbai ir Shoeshine. Turistai, kurie suderinti darbą su malonumu, bet kuriuo metu gali naudotis verslo centru. Darbuotojai gali padėti organizuojant bet kokį renginį.

Nebus sunku atlikti didelio masto susitikimą ar verslo renginį vienoje iš trijų konferencijų salės (iki 130 asmenų). Visi kambariai yra aprūpintos modernia įranga, bevielis internetas, projektorius, mikrofonas ir apšvietimas.

Jūs nepamirštamų atostogų ir Lots of fun. Kelio automobiliu nuo turizmo centro gali būti automobiliu, traukiniu ar lėktuvu į Samara miestą, o tada imtis taksi arba autobusu į New Park Street, namas 160 – juridinis adresas. Viešbutis „Ibis“ gavo teigiamų atsiliepimų iš klientų. Daugelis turistų nusprendė, kad jie sugrįš čia dar kartą.

load...

Parašykite komentarą