Viešbučiai Dombaya – pasinerti į nuostabų slidinėjimo atostogas

Jei norite gerai pailsėti prie Rusijos kurortuose, Dombae Poilsis – geriausia vieta turistams. Šios kalnų kurorte pagrindai yra įsikūręs Karachay-Čerkesijos centre gana aukštai virš jūros lygio – 1620-1650 m. Visa teritorija kurortas įsikūręs prie Kaukazo kalnų papėdėje, su pagrindinės atgaivos sporto centrų yra prie trijų upių santakoje – Kaukazo Amanauz Alibek ir Dombai-Ulgan. Tourist centre buvo pastatytas 1926 metais ir kiekvienais metais plečia savo infrastruktūrą.

Reikėtų pažymėti, kad Rusijos centras Dombay apsvarstyti slidinėjimas ir alpinizmas, taip pat aktyvų turizmą. Jis gavo gerą aplinką labiausiai ekstremalaus sporto plitimo, kuris šiame kurorte kasmet konkursai skirtingais lygiais, visų pirma tarptautinės ir Europos taurės.

Be to, šis kurortas garsėja turintis didelį skaičių metinių švenčių ir Rusijos konkursuose. Didelė paklausa šiame mieste mėgautis pigiausi skrydziai festivalius ir konkursus meno daina, taip pat socialinius ir politinius ir mokslinius forumus aukščiausiu tarptautiniu lygiu. Šiuolaikinės Dombay sujungia viską, ko jums reikia laisvalaikio keliautojams. Šis modernus viešbučiai Dombaya su upscale patogumų ir paslaugų kokybę, ir aukštybinių pastatų turnyro trukmę.

Viešbučiai Dombaya sukūrė unikalaus dizaino laipiojimo. Be to, viešbutis yra įsikūręs pačiame specialių centrų kasybos įrangos nuoma, taip pat daug parduotuvių su sporto įranga. Viešbučiai Dombaya leisti malonus žiemos atostogų šiame mieste, ir išbandyti kulinarines tradicinės aukštuose ir europietiškos virtuvės.

load...

Dažniausiai sezoninis potvynių turistų čia prasideda nuo gruodžio iki gegužės, bet ir žmonės iš kolonizuotuose viešbučių Dombey vasario ir kovo mėn. Apsvarstykite keletą viešbučių ši sporto miestas.

Hotel National

Šis skrydžiai į cikagą viešbutis yra labiausiai prabangus visų siūlomų Dombae, ir yra įsikūręs ant vaizdingos pobūdžio Dombayskoy kliringo. Labai arti nuo viešbučio slidinėjimo trasa eina šiaurinio šlaito Kaukazo kalnų, bendras aukštis yra 1620 metrų virš jūros lygio. Viešbučio dizainas yra modernus pastatas 4 aukštų mansarda institucija, kuri harmoningai susilieja į aplinkinių kalnų peizažas. Ypač patinka turistams jaukią ir interjerą viešbučio ir svetingumą personalo ir slidinėjimo trasas artumą.

Viešbutis „Crocus“

Šis viešbutis yra įsikūręs prie Dombay įėjimo ir yra įsikūręs ant nedidelės kalvos, iki tilto į upę Dombai-ELGIUM. Šis viešbutis buvo pastatytas 4 aukštų, visuose kambariuose interjeras primena mažas alpinistų palapinė. Vos už 50 metrų nuo šio viešbučio, esančio keltuvo norwegian skrydziai ir nuomos sporto įrangos. Kambariai turizmo rasite didelį LCD televizorius su kabeline ir palydovine televizija, taip pat nuotolinio prieigos tašką prie interneto. Gerbėjai pasyvaus poilsio, speciali konferencijų salėje, kur laikrodis yra kavinė-baras ir restoranas „Maskvos“.

Viešbutis viršukalnės

Viešbutis „Kalnų Tops“ yra įsikūręs ilgą Dombayskoy kliringo centras. Šalia jo yra modernus liftas švytuoklė, kad turistai, gyvenantys šiame viešbutyje galės laisvai naudotis ir būti naudojamas apatinėje stotyje žemėjimo spartai nuo kalno. Be to, čia vyksta garsaus ekspedicijos Biaxplen šaltinio, kuris yra vos už 150 metrų nuo viešbučio. Taip pat verta paminėti, kad viešbučio pokylių salėje ir naktinį klubą, kuris apima kambarius su biliardo stalais ir kazino buvimą.

Visos be išimties, viešbučiai siūlo Dombaya aukštą aptarnavimo lygį ir puikią kambarių aptarnavimas palaiko tik teigiami atsiliepimai apie viešbučius Dombey.

load...

Parašykite komentarą