Važiuojam po Austriją.

Slidinėjimo kurortų autobuso gabenamų keleivių ir slidininkų prie slidinėjimo keltų. Jei turite „slidinėjimo pasas“, dauguma slidinėjimo kurortų autobusais galima naudotis nemokamai. Galima taip pat taksi paslaugos. Kaina patartina sužinoti daugiau, prieš gaunant į automobilį. Taksi paslaugos yra apytikslis kaina € 1 / km, min – 5 €.

Slidinėjimo zonos savarankiškas (arba Autovermietung Autoverleih) nėra pigus. Automobilių nuoma netoliese didžiųjų miestų įmonių. Rent a car sukakusiems 21 metų, kuris yra varomoji įstatymas, kuris galioja ne trumpiau kaip vienerius metus. Asmenims, kurie nėra ES piliečiai, turėti tarptautinį pažymėjimą. Jūs gausite automobilį su pilnu kuro baku ir vėl grįžo su pilnu kuro baku.

Nuosavybės importo apribojimai.

ES asmens namų importas apribojimai egzistuoja. Dėl asmeniniai daiktai yra laikomi: 800 cigarečių, 400 cigarilių, 200 cigarų, 1 kg tabako, 10 litrų alkoholinių gėrimų, 20 litrų spirituoto vyno (pavyzdžiui, uosto ar chereso), 90 litrų vyno, iš kurių iki 60 litrų putojančio vyno, 110 litrų. alaus VALSTYBĖS specifiką šalių ypatumus. slidinėjimas ir garsūs kompozitoriai – tai nacionalinis pasididžiavimas, tai, ką daro Austrijoje skirtumą tarp kitų šalių. Seniai žinomas kaip garsaus ir nuostabus kompozitorių tėvynę šalyje. Čia gyveno ir dirbo Wolfgango Amadeus Mozarto, Ludwigo van Beethoveno, Johann Strauss, Johannes Brams, Franz Joseph Haydn, Franz Peter Schubert. Visi žinomi garsių Vienos valsai.

load...

Toli už Austrijos ribų, yra žinomas dėl savo liaudies muzika – dainų ir šokių Aukštaitijos, kurie dainuoja ir šoka populiarus instrumentas – gitara, fleita, smuikas, cimbolai – palyda. Neįprastos yra daina, turintys jiems būdingą garsą iš gerklės – Jodelet Kalnų slidinėjimas yra ne tik populiariausias sportas vien Austrijoje, jis taip pat yra vienas iš pagrindinių pajamų šaltinių šalyje. Kiekvienais metais, aplankyti Austriją, apie 15 milijonų turistų, kurių dauguma yra slidės per petį.

load...

Parašykite komentarą