Varis ežeras – vienas iš mėgstamiausių vietų Sankt Peterburgo

Įsikūręs Karelijos sąsmauka netoli Copper Augalų Leningrado srities kaime, ežeras yra dirbtinis kilmę. Idėja statyti prie Juodosios upės užtvankos prie lydyklos priklauso Rusijos pramonininkas AV poreikius Olkhin – pradžioje XIX amžiuje – kelių įmonių Sankt Peterburge, kuris gyveno XVIII netoli savininkas. Vario ežeras (taip pat vadinamas Mednozavodsky išsiliejimas), kurių plotas 139 ha, buvo pastatytas antroje pusėje XVIII amžiuje, ir yra šiuo metu.

Iš prieškario metų į šalia ežero linija praėjo 22-Karelijos spirituoto regioną, taip pat žinomas kaip „Stalino linija“. Vieną iš salų, esančių Vario ežero, vis dar yra vienas iš kulkosvaidžių bunkeriuose. Aplink teritorija šiandien pasodinti sodai pačiu pavadinimu poilsiavietėje, statomas kotedžų gyvenvietėje.

Šventės Varis

Aplink ežerą plotas yra gana vaizdingas, ant kranto yra keletas smėlio paplūdimiai, todėl labai populiarios keliones internetu vasaros poilsiui gyventojams šiaurinėje sostinėje.

load...

Dažniausiai jis yra dirbtinis tvenkinys yra sekli, kurio tamsios spalvos, nes įplaukiant organiškai turtingas pelkės vandenis. Loginis klausimas, kylantis iš turistų atvyksta vario ežero: gali plaukti į šį vandenį? Atsakymas yra taip. Vandens varis rudos spalvos, atnešė čia miško upelių, turi teigiamą poveikį odai. Kraštutiniu atveju, jūs galite pereiti į rytinėje ežero, kur upės vaga Juodosios vanduo yra švarus ir pakankamai dugno gylio.

Per laikotarpį 1998 – 2005 metus. Jaunimo Festivalis vyksta čia „Copper ežeras“. Vietos renginiams, esančių tiesiai lauke. Dėmesys buvo skiriamas dabartinės tendencijos vidaus muzikos ir muzikantų čia susirinko, nes beveik visi Rusijoje.

Dėl didelės aprėpties žiniasklaidos atveju, iš pradžių surinkti nedidelį kiekį lankytojų sparčiai populiarėja. Taigi, 2005 metais, šis muzikinis degancios keliones turkija Renginyje dalyvavo daugiau nei 35.000 žmonių. Tačiau vėliau Festivalio vieta buvo perkelta į į Kasimovo aerodromą kaip buvęs „nebeatitinka techninių ir estetinius reikalavimus.“

Sąvartynų už Airsoft

Į šiaurę nuo ežero yra žinomas vario pagrindo Airsoft entuziastai. Iki dešimtojo dešimtmečio vidurio, šioje srityje buvo saugoma teritorija, nes ten buvo kariuomenės poligonas, taip pat priklausančių Karelijos spirituoto srityje objektų rinkinys. Nuo 2005, vario apylinkės buvo pritaikyta komandos staykbolnoy Grupė I poreikius, tuo pačiu metu vyko ir pirmųjų varžybų.

Sąvartynų, esančių gryno pušyno su tankiais windbreaks, griovų, pelkių ir upelių, įsikūręs buvusių aršių kovų Didžiojo Tėvynės karo svetainę. Ir todėl, kad yra liekanų tranšėjos, bunkeriai, tranšėjos žlugo. Be Airsoft entuziastai, plotas naudojamas mėgėjų šaudymo medžioklei. Reikėtų pažymėti, kad į poilsine kelione sąvartyną vario ežero įėjimas apsaugotas, todėl galima tik su teisiniais šaunamojo ginklo į turus ir medžioklės leidimo buvimas su garsaus vado karinio vieneto gamybos ir su rajonų biurų MVD leidimo.

Varis ežeras: kaip mus rasti

Pasiek Varis ežero ir atgal gali būti viešasis transportas. Nuo metro stoties „Prospektas Apšvieta“ Lake autobusai № 435, № 439 ir № 567. Tačiau šis metodas nėra labai patogu, nes autobusai ne visada reguliariai. Nes ten yra geriau gauti privačiu transportu.

Norėdami tai padaryti, perkelkite Vyborgas plentu link Sertolovo. Perdavimai Black River, reikia toliau perkelkite žymeklį į „Yelizavetinka“ po pasukite į dešinę. Vario Lake Drive, reikia patekti į Y formos šakute (ant kilimo), kur reikia pasukti į kairę. Toliau vadovaukitės nurodytas ant medžių eglutė juosta.

load...

Parašykite komentarą