Vandens iš šulinio valymas savo rankomis

Per privačiame name ar vilą statybos visada yra įrengti tose patalpose su viskas, ko jums reikia klausimas. Vandens šaltinis – tai yra vienas iš svarbiausių elementų asmeniui, kur jis gali būti. Todėl, šiuo atveju, vandens tiekimo gali veikti šulinius ir gręžinius. Po specialios įrangos montavimo kelia kitą klausimą: kaip valyti šį vandenį? Taip, kad ji tampa saugi naudoti. Nuolatinė vandens valymo procesas būtinas jo mažinimo ar geležies šalinimo, o ultra gilių gręžinių akivaizdoje – valymo fluoro. Kartais, vanduo turi būti valomas nuo vandenilio sulfido kvapą. Kaip suprasti, o ne turėti problemų su valymo ir gėrimais švarų vandenį? Esame suinteresuoti šiuo klausimu, ir tai, kas atsitiko.

Gryninamas iš geležies

load...

Pagrindinė problema, dėl šulinių dauguma gali būti laikomas padidėjęs geležies vandenyje. Vandens kokybė iš šulinio, kuriame lygis yra viršytas geležies kiekis yra mažas.

Ką daryti? Norėdami sužinoti, kaip jūsų vanduo yra saugus gerti, būtina turėti specialų cheminę analizę. Kaip rodo praktika, tai yra visiškas analizė, siekiant nustatyti visus vandens savybes.

Vanduo geležies perteklius lygio netinka ne tik gerti, bet ir naudoti buitiniams poreikiams. Todėl yra viena išeitis – atlikti valymą. Šiuolaikinės technologijos leidžia atkurti priimtiną našumą bet vandenyje, net ir su didelės koncentracijos geležies jame.

Išvalyti iš standumo

Padidėjo kietumas vandenyje gali atsirasti dėl gipso arba klinčių indėlių, esančių netoli požeminio vandens srautą.

Įtikinamų įrodymų, kad tai gali būti tokia situacija: jei pradėsite užvirinti vandenį, kaip arbata, tada matomoje filmas puodelį. Susilietus su plovikliuose, vandens formų muilas šlako, kuris neigiamai paveikti natūralius riebalus odos filmo, bet kai plovyklą gali likti baltų dėmių. Pavyzdžiui, po to, kai plauti plytelių kietą vandenį, jis turės būti reguliariai valomi! Ir tiek daug žmonių klysta manydami, kad tai yra muilo naudojimo.

Ką daryti? „Suminkštinti“ vandenį, naudokite vandens minkštiklį. Čia, jonų mainų derva, veikia kaip pirminio filtro elemento.

Šis procesas apima keletą sudėtingų problemų, kurias sunku tvarkyti neišmanėlis. Pagrindinis taškas šiuo atveju skaičiavimai bus filtravimo ciklą – yra vandens kiekis, kad gali praeiti per tam tikrą sluoksniu dervos iki norimo lygio gryninimo. Šiuo atveju derva regeneracijos procesas su valymo šulinių yra vykdoma, naudojant specialius druskos tablečių.

Išgryninti vandenilio sulfido

Dažnas nesimatytų artezinio vandens, baisi kvapo vandenilio. Tai sukelia aktyvią veiklą sieros bakterijų, kurios oksiduoti įvairių sieros junginių (sulfido, sulfito, sulfido, Hydrosulfide).

Ką daryti , jei tai patvarios blogas kvapas atsirado? Kai būtina papildyti vandens valymo sistema ypatinga aeracijos sistemos buvimą. Tai reiškia, kad, naudojant tokią struktūrą (aeratorių) išgryninimą atsiranda dėl patenkantį orą į vandens stulpelio. Naudojant aeratoriai valomi nuosėdų kaupimosi ant vamzdžių ar specialios konstrukcijos sienelių.

Kartais vandenilio sulfido kvapas gali atsirasti po 3 metų eksploatavimo gręžinių, kad gali būti susijusi su sutrikusio sandarumo vamzdžių. Šiame procese sunktis požeminio ar paviršinio vandens, kuris gali turėti organines priemaišas. Savo ruožtu, jie yra suskaidomas biocheminis ir gaminti vandenilio sulfidą.

Žinoma, tam, kad nustatyti tinkamą gydymo metodą, būtina nustatyti tikslią priežastį vandenilio sulfido kvapo. Tai reikalauja visiškai bakterinį ir cheminę analizę vandens. Kodėl yra šis blogas kvapas? Tai, kad vanduo yra vandenilio sulfido įrengiamas taip, aiškiai girdėjau kvapą. Atrankos valymo metodas priklausys ne tik nuo dabartinių formų junginių, tačiau jų koncentracijos lygis.

Patarimas!

– Naudingiausią, bet tuo pačiu metu, brangus vandens valymo vienas gali saugiai manyti, atvirkštinio osmoso procesą. Ką tai reiškia? Atvirkštinio osmoso – yra specialų instaliacijos sistema, kuri gali išvalyti vandenį iš visų taršos rūšių, be to, vandenilio sulfido kiekiai. Tokiu montavimo komplektas apima keletą filtrai ir apsauginę membraną, dėl kurių ir „ketina“ bet šiukšles iš artimųjų skystį. Tokiu būdu, purvo išvedamas į kolektorių, ir grynas vanduo įeina į vožtuvą.

– Nuolatinis valymas šulinio pats padės jums išlaikyti tinkamą vandens kokybę. Tai nėra būtina, kad būtų galima jos nyksta smėlio ir dumblo. Pabandykite, jei įmanoma, reguliariai atnaujinti vandens vamzdžių. Jei gyvenate šalyje tik vasarą, bet ne rečiau kaip kartą per mėnesį turi ateiti traukti stovinčio skysčio.

Įmonės, kurios padeda susidoroti su vandens valymo, ten yra

load...