Vandens gręžinys savo rankomis

Jei jūsų svetainė nėra vandentiekis, jūs negalite padaryti viską gerai, be jų pačių rankose. Iš pirmo žvilgsnio, gręžimo procesas gali atrodyti kažką labai ambicinga ir netvarus, bet tikrai nėra nieko neįmanomo. Yra keletas būdų, kurie leidžia išgręžti šulinį be specialios įrangos naudojimą.

Gręžimo iš gerai su jūsų rankose gali būti metodais, kaip antai:

– Rankinis;

– šokas lyno;

load...

– sukamojo;

– sraigto gręžimo.

Gerai vanduo su savo rankas rankiniu būdu

Norėdami atlikti šį darbą reikės: grąžtą, su gręžimo bokštiniai, korpuso vamzdžiai, strypai, gervė. Jei ketinate gręžti seklių Na, tai visai įmanoma padaryti be gręžimo bokštiniai, nes ji yra tik reikia gauti grąžtą su strėlių iš gelmių.

Mes nustatėme drilling rig vietos. Ji turėtų būti virš gręžimo. Tai leis atgauti postą lengviau. Dabar dvi kaiščio kastuvu ar pagilinti ir pradeda sukti grąžtą. Giliau grąžtas eina, tuo sunkiau ji pasukti. Kas pusę metro jis turi būti pašalintas ir išvalyti nuo žemės. Gręžimo turėtų būti tęsiamas tol, kol jums pasiekti vandeningojo sluoksnio. Po to, kai praeina per vandeningojo sluoksnio pasiekia gręžti nepralaidų sluoksnį. Šis sluoksnis gali pasiekti maksimalų vandens srautas į šulinį. Didžiausias gylis tokio gerai – 20 m.

Šokas-kabelis metodas

Šis gręžimo metodas yra seniausia ir labiausiai laiko ir jėgų. Šio metodo esmė yra ta, kad su lukštais pagalba, bokštas pakeltas į didelio aukščio, o tada krenta, išyra dirvą. Naudojant šį metodą, vandeningasis sluoksnis atveria daug tikslesnis, ir tai, savo ruožtu, suteikia ilgesnį naudojimo laikotarpį.

Rotacinis

Tai įvyksta rotacinis gręžimo gilių gręžinių. Šiam tikslui specialus vamzdis. Per jį Plungės į gręžinio besisukantį veleną sunkiuoju dėl pabaigos. Plauti dirvožemio šulinius, gręžimo tirpalas yra naudojamas. Jis gali būti paduodamas į šulinėlį siurbliu, ir šalinamas veikiant sunkio jėgai per žiedo (tiesioginis paraudimo). Arba yra dar vienas variantas – atvirkštinės, kai tirpalas yra tiekiamas veikiant sunkio jėgai, ir yra pumpuojamas siurbliu (Backwash). Pigesnis laikomas straight flush, todėl yra labiausiai populiarus.

Sraigtas gręžimo

Šis metodas yra paprasčiausias ir pigiausias. Tai varžtas yra dauguma Gręžimo pagrindas. Varžtas-vadinamas klasikiniu Archimedo sraigtas. Iš gręžimo gerai šį metodą procesas yra labai panašus į gręžinių žiemos žvejybai ant ledo metu. Jokio gręžimo skysčio reikia įtraukti šio metodo privalumus ir gręžimo gerai bet nuo dirvožemio tipo galimybę. Bet trūkumas yra tai, kad didžiausias gylis gręžinio gręžimo varžtu – tik 10 metrų.

Dabar, kad žinote, ko jums reikia norint atsirado tuo svetainę šulinių vandens su savo rankas.

load...