Vakarais vyksta 10 gražių mergaičių

Mes visi norime atrodyti gražiai, tačiau ne visi iš mūsų yra pasirengę įdėti pastangų. Taigi, o ne keltis atrodo kaip super modelis, kaip mes pageidaujate, mes pabusti ieško pavargęs, prislėgtas, ir OMG kokie yra tie tamsūs ratilai daro ten!

Kai atėjo laikas eiti miegoti po kito ilgos dienos darbe, paskutinis dalykas, mes jaučiame, kaip daro daro pastangas atrodyti gerai kitą dieną.

„Aš nustatyti savo veidą ryte“, mes dejuojame prieš flop’e veidu žemyn ant pagalvės, dergimas mūsų makiažą.

load...

Gražios merginos ne tai. Jie neturi atbaidyti iki rytojaus, ką galima padaryti šiandien. Jie įdėti pastangų kiekvieną naktį įsitikinkite, kad jie rūpinasi savo sveikata, savo jaunystės ir jų išvaizda.

Jei esate pasiruošę rūpintis savo grožiu iki išleisti pastangų, čia yra 10 dalykų, gražių merginų nereikia kiekvieną vakarą.

Jie nusiimti savo makiažo

Ponios, mes visi nuėjo į lovą dėvėti makiažą bent kartą savo gyvenime. Ypač po to, kai naktį ant miesto, gauti pagal antklode su mūsų kaukių apie tai tiesiog pernelyg viliojanti.

Bet tai tikrai tikrai blogas dalykas daryti. Jūs galite ne manau, kad tai daug didelė problema – bet ji yra.

Jei miegoti savo makiažą, jūs padidinti tikimybę, kad jūsų veidas ketina Breakout dėmės. Kodėl? Kadangi grožio produktus, kai paliktas per ilgas, bus užkimšti savo poras.

Yra dar viena gera priežastis pašalinti makiažą: Jei paliksite jį, jūs iš esmės miegą su veido pilna bakterijų.

load...

Negražu.

Jie miega ant dviejų Pagalvės

Jei jau miega tik viena pagalve visą šį laiką, atėjo laikas, kad paremtų savo galvą su antrą pagalvę. Kodėl? Nes tai padės išvengti paburkimą.

Kai jūs gulėti lovoje, gravitacija gali padėti su kraujo ir limfos grindų – bet tik tada, jei leisite. Jei miegoti tik su vienu pagalvę, savo akis ir veidą gali sukurti skysčių, kad atostogos Ieškote putlus rytojaus dienos.

Jie valyti dantis

Mes žinome, mes žinome. Jūs valytis dantis ryte, vieną kartą anksti vakare, o kartais valyti juos prieš miegą.

Bet kartais praleisti miegą šepečiu, nes dantis iš tiesų jaučiasi gerai. Ir vistiek, jums valyti juos kuo greičiau pabusti. Taigi, kur yra žala?

Ne dantis naktį reiškia, kad jūs ketinate miegoti su burna pilna bakterijų, kurios tvirtai laikosi prie jūsų dantys – ir lazdos. Plokštelinės formos, ir galiausiai todėl nėra akmenų. Tai gali sukelti dantenų ligų, halitozės – net ir širdies ligos.

Gražios merginos valyti kiekvieną naktį, ir jie siūlas per daug.

Jie vietoje gydymas

Gražios merginos naudoti valymo kaukę daryti vietoje gydymo vakarais. Tokiu būdu, jie nukreipti spuogai ir užkirsti kelią bjaurus breakouts.

Jie drėkina

Gražios merginos ne tik drėkina čia ir ten. Vietoj to, jie drėkina visą savo kūną.

Aš tai padaryti save. Aš įdėti losjonas visame mano kūne kiekvieną vakarą, ir kai aš miegu produktus sugeria į mano odą ir daro savo dalyką, kad suteikėte man blizgesys, blizgesį ir išlaikyti mano ieško jaunatviškas ir sveikas.

Jei neturite drėkina, jums gali baigtis su sausa oda, kuri paverčia sunkiai ir niežti. Tai gali sustabdyti jus nuo garso miegas, ir ji taip pat gali sugadinti jūsų pasitikėjimą savimi.

Jie miegoti su drėkintuvą

Oro drėkintuvai verta investuoti į, jei norite likti ieško jaunas, gražus ir sveikas. Beautiful ladies derinti juos su barjeras remonto drėkintuvai, su drėkintuvu padaryti jūsų oda atsparus alergenams ir dirgiklių.

Oro drėkintuvai taip pat drėkina odą naktį, užkirsti kelią jį nuo išmiršta ir tai reiškia, tha jūs neturite drėkinti kitą dieną.

Drėkintuvai s gali būti triukšminga, todėl, jei jūs dalintis kambarį tai mandagu prašyti leidimo.

Jie dėvi savo plaukus žemyn

Ar manote, kad geriau dėvėti plaukus žemyn arba laikykite jį atgal, kai tu miegi? Jei atsakėte pastarasis, mes turime kalbėti.

Turintis savo plaukus atgal nėra protinga idėja, nes siūlus, gumines bus ašarų, kaip jums judėti aplink lovą, o tai gali pakenkti Jūsų mielas, bet trapi garbanos.

Dar blogiau, galite lengvai pabusti su raizginius kurie nėra kietas ne visi (kurį jau žinote).

Jie naudoja tonerio

Kiekvieną naktį, gražių merginų naudoti dažus tonizuoti savo veidą. Toner daro jūsų odą labiau atsparus mikroorganizmų ir bakterijų, ir ji griebiasi savo veidą gamtos pH lygį.

Taip pat važiuoja savo veidą taršos, dulkių ir bet kokio kito tipo priemaišų.

Jie Nedėvėkite Kojinės

Gerai, kartais jūsų kojos gali gauti šalto, kaip jūs slydimo į lovą naktį. Tai yra normalu. Bet merginos, kurie nori eiti į savo grožiu žinoti, kad kai kurios aukos turi būti padaryta. Ir miegą be kojinių yra vienas iš jų.

Kojinės lovoje yra jaukus ir jie gali padėti jums gauti operacija. Bet jie taip pat gali sukelti jūsų kojos prakaitas, ir prakaituotas kojas yra terpė bakterijų ir grybelių augimą.

Kartais ji gauti tikrai šalta naktimis, bet svarbu, kad jūs stiprūs dėl šio vieno.

Jie gauti daug miego!

„Aš miegoti, kai aš miręs!“

Jei perkrautas, jūs tikriausiai panaudojo virš frazę. Gal esate pirmasis biure ir paskutinis palikti. Ir prieš antraštę namo, paspausite sporto salėje pirmą kartą. Iki to laiko, jūs pagaliau nereikia nuskaityti į lovą tai beveik 01:00 ir jūsų signalas eina išjungti 6 val.

Nors gyvena greitas gyvenimas gali būti įdomus, jis turi būti ne bet kokios merginos grožio režimo dalis. Gražios merginos įdėti savo grožį pirmiausia ir kaip toks, jie įsitikinkite, kad gauti bent aštuonių valandų miego kiekvieną naktį.

Miego trūkumas gali būti priežastis, mes sukurti tamsius ratilus aplink akis, ir ji netgi gali palikti mus ieško šviesiai ir pavargęs.

load...