Turizmas Hurgada – Amžinasis Sun

Miestas

Apie kurortą

Egipto kurortas Hurgada yra 500 kilometrų nuo Kairo, Raudonosios jūros pakrantėje. Saulė šviečia čia ištisus metus, beveik be išimties. Tai unikalus vietos klimatas leidžia Hurgada apsistoti bet kuriuo metų laiku.

Šis kurortas siūlo puikias sąlygas poilsiui gana prieinamą kainą.

load...

Net vasarį, kuris yra šalčiausias mėnuo šiame kurorte, vandens temperatūra yra žemiau 20-22 laipsnių. Oras įkaitęs iki 25 laipsnių, o dažnai net ir didesnis. Šilčiausias mėnuo čia – rugpjūčio kurio metu vanduo pasiekia 28 laipsnių temperatūrą ir oro – apie 35. Todėl pailsėti Hurgada toks patrauklus gyventojams mūsų platumose: Egipto vasarą galite patirti bet mūsų žiemos, rudenį arba anksti pavasarį. Klimatas čia sausas ir šilumos, yra paprasta. Paprasta, kaip jūros vėjas yra pastovus kurortas daro paplūdimiai atostogų labai malonus.

Hurgada viešbučiai

Skaičius viešbučiuose, tenkančiu lektuvo bilietai vienam gyventojui čia yra toks didelis, kad šį rodiklį kurorte yra vienas iš pirmųjų vietų pasaulyje. Kartu pakrantė driekiasi daugiau nei 200 viešbučių. Čia yra atstovai beveik visų pasaulio pakabukai viešbučių tinklai: Hilton, Sheraton, Intercontinental, Marriott ir kt.

Viešbučio personalas daugiausia kalba rusiškai, o tai ypač vertinga turistai, o ne kalbėti laisvai anglų kalba.

Dining organizuoja pavyzdžiui, „švediškas stalas“. Spektras įvairus, apima daug vaisių, daržovių ir žuvies. Daugeliu atvejų, turai kaina įskaičiuoti pusryčiai ir pietūs. Laimingas patiekalai viename iš daugelio restoranų. Tai atvejis, jei tu negali eiti į kelionę.

Visi paplūdimiai priklauso viešbučių, labai švarus ir gerai prižiūrimas, su skėčiai, gultai, fontanai ir mažų kavinių. Iš viešbučio teritorijoje tikrai yra baseinas.

Ekskursijos

Turizmas Hurgada neapsiriboja paplūdimių ir saulės. Turistams visada yra dešimtys skirtingų variacijų wizzair turai. Galite aplankyti Kairas, Luksoras, imtis kelionę laivu į koralų rifas, važiuoti per dykumą džipais.

Tiesiai iš Hurgada, galite imtis kruizinio Nilo.

Tiems, kurie mėgsta nardyti, vietos galia idealiai tinka panirimas. Raudonoji jūra yra labiausiai spalvingas ir vaizdingas visame Šiaurės pusrutulyje.

Įrangą galima išsinuomoti viešbutyje. Jūs galite nardyti ir nardyti ir tik nardant. Ir yra taip pat galimybė vaikščioti povandeninį laivą per stiklą, kur Jūs galite žiūrėti sudėtingą pasaulį gyvojo vandens gyvūnijai dideliame gylyje.

Pramogos

Tamsiau čia anksti. Saulė, ateina virš horizonto, pakeisti nakties tamsa nakties. Tačiau kurorto ir negalėjo būti, bet geriau. Turistai, esantys Hurgada siūlo naktimis pagundų. Tai kazino, diskoteka, šviesos ir muzikos šou fontanai, restoranai, kavinės, siūlo Europos ir vietinės virtuvės.

Pastebimas bruožas yra vietos vakarą šokių rodo, kad vyksta fojė dalyvavo Arabų šokėja, atliekanti nekilnojamojo bilietai i osla garsaus pilvo šokį.

Pritraukimas pietinėje Hurgados yra Pasakų rūmai pavadino „Tūkstantis ir viena naktis“, kur Jūs galite žiūrėti teatro spektaklių apie gyvenimo faraonų tema. Turizmas Hurgada dar niekas atrodė nuobodu!

Ekskursijos Hurgada

Kaina turai Hurgada yra lengvai prieinama. Užsisakykite kelionė yra įmanoma susisiekę su kelionių agentūra, taip pat internetu per internetinę paraiškos formą. Pasirinkite turą ir apskaičiuoja jo vertę labai lengvai per svetainę kelionė.

Taip pat galite užsisakyti karštų Ekskursijos Hurgada, kuris yra beveik visada galima rasti kelionių organizatoriaus duomenų bazę. Ši parinktis yra ne mažesnis nei turų užsisakyti iš anksto, bet ji taupo pinigus turistų skrydžio. Užsakyti paskutinė minutė Hurgada gali greitai per kelionių kompanija „svetainėje, ir tada pridedant visas vadovų detales, jas išpirkti, biure ar naudoti mokėjimo priemones mokėjimo elektroniniais pinigais.

load...

Parašykite komentarą