Tu žinai, kad tu tikrai myli ką nors, kai

Kaip jūs žinote, jums rasti savo soulmate? Kaip jūs žinote, kad jums patinka kas nors? Ak, tikra meilė… Kiekvienas ieško to, visi buvo tikras bent kartą savo gyvenime jie niekada rasti bet dauguma buvo įrodyta esanti klaidinga, laimei. Atrodo, kad už emocinį poreikį būti viena iš pagrindinių už mus, taip, kaip mes žinome, kad tai didelis L? Čia yra dešimt požymiai:

1. Pasaulis gali mirti ir jūs nepastebėsite

Kai rasiu savo tikrąją rungtynes, kai jūs turite vienas kito kompanija, iš likusio pasaulio tarsi išnyksta į fone. Ir tai ne tik pradiniame susižavėjimas etape, tai daugiau ilgalaikiai. Jūsų kitų svarbių neseniai tapo svarbiausia žmogus už jus.

load...

2. Jūs neturite pavydi, jums nerimauti

Kai jis vėlai iš darbo, jūsų pirmoji mintis yra ne ta, kad jis apgaudinėja jus su kolega, bet, kad jis buvo pervažiuotas autobuso. Tai yra tikras ženklas, kad jūsų jausmai jūsų vyras yra teisinga ir gili. Bet ne sutelkti dėmesį į šių rūpesčių, jie gali sugadinti jūsų gyvenimą.

3. Jūs norite eiti į pasaulio pabaigos su juo / ja

Tai gali skambėti kaip romantiška klišė, bet su mumis Būdamas įpročio būtybių, kad mes esame, ji užima tikrą meilę savanoriškai perkelti į naują vietą gyventi, ypač, jei tai vieta, jūs ne itin patinka. Galų gale, kas nors mielai perkelti į atostogų saloje savo svajonių, o ne, tarkim, Baltarusija ir Belgija.

4. Ligos ir sveikatos

Ne, tai nereiškia, kad tikra meilė nebūtinai reiškia santuoką. Tai reiškia, kad, kai jūs tikrai mylėti, juos pasilepinti, o jie serga ne sunkus uždavinys būtų, jei serga žmogus buvo ne jūsų arčiausiai vienas. Jūs žinote, ką „kūdikių vyrai tampa, kai jie sugauti šalta, tiesa?

5. Galite įsivaizduoti sensta kartu

load...

Kai tu tikrai myli ką nors, ir jie tave myliu, tai nėra labai sunku įsivaizduoti savo gyvenimą kartu kelis dešimtmečius vėliau. Ir jūs neprieštaraujate įsivaizduoti ją, bet. Jūs neprieštaraujate auga senas, jei jūs darote jį kartu.

6. Jūs norite turėti savo / savo vaikų

Nebent jūs abu turi labai stiprius kovos su gimdymu nuomonę, kuri būtų visiškai gerai, kai tikrai myli ką nors norite turėti vaikų su jais – ne kas kitas, bet su juo konkrečiai. Tai geras papasakoti žmonėms, kurie kitaip abejingi vaikams, ar buvo abejingi, kol jie susitiko savo tikrąją meilę.

7. „Meilė yra ne meilė, kuri keičia kai ji pakeitimo randa“

Kai tikrai myli žmogų, argumentas, net sunkus, nepakeis savo jausmus jiems. Jūs neturite pradėti juos nekenčia, tik todėl jūsų nuomonė apie kažką skiriasi, arba dėl blogo įpročio. Jūs išmoksite gyventi su jais, nes jums patinka asmenį, kuris turi juos.

8. Galite sėdėti tyloje

Pamąstyk: kiek žmonių jūs žinote, su kuo jūs galite tiesiog sėdėti ir nekalba. Yra tikimybė, kad nebus daug, net skaičiuoti artimiausiais draugais. Artumas yra raktažodis čia – jei jūs tikrai manote, arti kažkam, „išskyrus tėvai, jums nebus jaustis nepatogiai su tyla ir jums nebus jaustis noras ją užpildyti.

9. Jūs esate pasiaukojantis

Kitas senas klišė sako, kad jei jums patinka kas nors, jums reikia nustatyti juos nemokamai. Leiskite perfrazuoti taip: kai tikrai myli žmogų, jo ar jos laimė trunka pirmenybę per savo savanaudiškų troškimų. Pavyzdžiui, jei jūsų artimiesiems nenori gyventi Baltarusijoje ar Belgijoje, jūs niekada priversti juos tai daryti tik todėl, kad jie tave myliu.

10. Jūs pradėsite mylėti save daugiau

Tai gali skambėti paradoksaliai ne pirmas, bet mylintis žmogų, tikrai ir esi mylimas jų turi nuostabų poveikį, kaip jūs manote apie save. Jis toks didelis, kad būtų galima turėti šiuos jausmus kitam žmogui, ar ne?

Kaip jūs žinote, jums rasti savo soulmate? Kaip jūs žinote, kad jums patinka kas nors?

load...