Top 10 vietų apsilankyti italijoje

Kur apsilankyti Italijoje? Kai didinga ir galinga centre galingos Romos imperijos, gražus Viduržemio jūros šalyje Italijoje, formos kaip boot, turi senovės istoriją, meno galerijų ir paminklų apsčiai, taip pat picos, ledai ir fantastinis paplūdimiai! Jei galvojate imtis kelionę į Italiją, tada patikrinkite šiuos dešimt fantastinis vietas aplankyti, kol esate čia:

1. Genuja

Dažnai nustelbė daugiau žinomų miestų Romos ir Venecijos, Genujos tikrai paslėptas lobis! Nustatyti tarp kalvų Italijos kaime, Genuja yra gražus, klasikinis Italijos miestas su pastelinių spalvų namų, papildyta su terakotos stogai. Vingiuotos gatvės, kabantys sodai ir stulbinančius romėnų griuvėsiai, Genuja turi daug lankytojas grožėtis.

2. Roma

Sostinė Italija, Roma, yra moderni ir triukšmingo miesto, supa senovės istoriją, kur jums atrodo. Yra pažodžiui senovės paminklai visur: fontanai, bažnyčios, pilys ir romėnų griuvėsiai gausu ir, žinoma, yra per miesto Šalis aplankyti, Vatikanas. Tai ne visi paminklai ir muziejai, nors; Roma taip pat turi klestinčią naktinis gyvenimas ir daug fantastinis restoranų.

load...

3. Milanas

Vienas iš mados sostinių pasaulyje, Milanas yra vienas turtingiausių Europos miestų. Garsėja savo stiliumi ir klasės, Milanas turi fantastišką apsipirkti ir restoranų, taip pat turtingą meno ir kultūros paveldą.

4. Venecija

Geriausiai žinoma dėl savo labirintą kanalų, Venecija yra vienas iš populiariausių turistinių vietų Italijoje. Yra apkrovų vietų pamatyti Venecijoje, su vienu iš labiausiai apsvaiginimo Būdamas Sent Marks bazilika, viena iš Italijos labiausiai dech, didinga, iškilios katedrų.

5. Amalfio pakrantė

Jei norite pabėgti nuo tam tikrą laiką miestuose ir peržiūrėti tam tikrą nuostabų peizažą, tada Amalfio pakrantė Italija yra už jus. Su savo ir stačiomis uolomis gražių įlankų, Amalfi Coast tęsiasi trisdešimt mylių išilgai pietinės pusės Sorento pusiasalis, dar vieną iš Italijos viršų lankytinų vietų.

6. Ostia Antica

Ostia Antica yra ne tai, kad gerai žinomas, tačiau jis yra laikoma daug, kaip vieną iš geriausių vietų, kad galėtumėte peržiūrėti kai iš geriausiai išlikusių romėnų lieka, kad yra. Tiesiog trumpas traukiniu iš Romos, Ostia Antica yra senovės romėnų uostas ir didelis archeologinė vietovė, kur vis dar galite pamatyti romėnų gatvėse, šventyklos ir teatrai vis dar nepaliestas.

7. Pompėja

Senovės miestas Pompėja, pasmerktas būti palaidotas pelenų ir lavos iš išsiverždavo Vezuvijaus, yra įspūdingi vieta ištirti. Jūs galite prarasti save valandas senosiose romėnų gatvėse. Yra senovės parduotuvės ir amphitheaters aplankyti, ir jūs netgi galite pamatyti kai 2000 metų grafiti atkakliai amžinai, kai miestas buvo ištiktų garsaus ugnikalnio išsiveržimas.

8. Verona

Trečias pagal dydį miestas Italijoje, Veronos yra gerai žinomas kaip už Šekspyro „Romeo ir Džiuljeta ir jos romėnų arenos aplinkoje. Verta sustojimo ant Šiaurės Italijoje kelionė Verona pasigirti patrauklių pilies kompleksą, viduramžių centras ir daug Roman lieka taip pat.

9. Sienos

Pagrindinis garsaus „Il Palio nepabalnotas arklių lenktynes, Siena yra nustatytas ant trijų kalvų Toskanos kaime. Čia jūs gaunate galimybė imtis kelionę atgal laiku ir peržiūrėti kai apsvaiginimo ir gerai išsilaikęs paminklus iš viduramžiais. Iš miesto centro yra ypač įdomi vieta apsilankyti savo architektūra ir meno kūriniai iš laikotarpiui.

load...

10. Katakombos į Kapucyni

Vienas turistų atrakcija Italijoje, kad tikrai gali būti vadinamas unikalus yra Kapucyni katakombos, Palermo. Žmonės pradėjo būti nustatyta, kad pailsėti čia pabaigoje 16 amžiuje ir netrukus ji buvo atrasta, kad mirusiojo organai liko nuostabiai gerai išsaugota ir netrukus tapo laidojimo vieta turtinga ir įtakinga. Turistai dabar gali priimti iš katakombų kelionė ir peržiūrėti kai kurių „eksponatų“. Bet bus įspėjami, tai nėra už Svaro atrakcija hearted!

Kokie jūsų mėgstamiausi vietų aplankyti Italijoje? Ar turite kokių nors kitų kelionės patarimų, pasidalinti?

load...