Top 10 vasaros odos priežiūros patarimai moterims, turinčioms riebios odos

Gerti daug vandens

Išlaikyti gerai hidratuotas iš tikrųjų yra vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos galite padaryti, siekiant išvengti spuogų ir paburkimą. Venkite saldžių gėrimų ir pabandyti gerti daugiau vandens per dieną. Nėra tiksliai magija skaičius litrų jums reikia gerti kiekvieną dieną, tiesiog laikyti vandens butelį su jumis visą dieną ir imtis gurkšneliais iš jo, jei manote, kad reikia.

Nepersistenkite savo makiažas

Per daug makiažo, ypač karštu oru, gali sukelti poras užkimšti, kuris atsiranda spuogų ir uždegimų. Be to, pernelyg trina gali išdžiūti oda. Jei esate dėvėti makiažas, visada išimkite ją tinkamai bent dienos pabaigoje.

Išvengti per daug dirbtinis cukraus ar sumažinti jį visiškai; valgyti šviežių vaisių ir uogų, o ne

Geriamojo saldžių gaiviųjų gėrimų ir przesadzam ant šokolado, gali sukelti baisių breakouts jūsų odai. Pabandykite laikytis sveikesnio užkandžių, pavyzdžiui, šviežių vaisių ir uogų, o jūsų oda bus išvalyti ir atrodo šviesesnės.

load...

Ar šaltesnių dušai

Karšto dušo, gali jaustis puikiai ant jūsų raumenis po ilgos dienos, tačiau mūsų oda nėra pagamintas, kad atlaikytų karštą vandenį tokiu būdu ir ji iš tikrųjų gali juostelės toli jūsų odos natūralų aliejų. Naudoti šalto vandens, o po dušu, o ne, ir jūsų oda bus ačiū.

Jei negalite valgyti, tada nereikia taikyti jį į savo odą

Dar vienas geras vasaros odos priežiūros patarimai moterims su riebiai odai yra – naudoti natūralias odos priežiūros produktus. Overdoing jį ant muilą, drėkinančių, kremai ir makiažo gali apiplėšti savo odą aliejumi jis natūraliai gamina, kad galėtų išlikti sveikas ir švarus. Throwing šią pusiausvyrą gali sukelti spuogų, bėrimų, sausumas ir net sustiprintos jautrumo. Naudoti produktus su mažiausiu skaičiumi ingredientų ir ypač, pabandykite laikytis natūralių produktų, pavyzdžiui, aliejų ir natūralių namų veido kaukes. Jei negalite valgyti, tada nereikia taikyti jį į savo odą, nes ji sugeria ir viską, ką įdėti.

Investuokite į kokosų aliejumi

Kokosų aliejus yra puikus prausiklis ir kremas jūsų odai, nes, skirtingai nuo daugelio parduotuvėje nusipirko produktų, ji neturi nusimesti jūsų odos balansą. Kaip papildoma premija, jis daro stebuklus plaukus per daug.

Saule protingas

Saulė dega gali išdžiūti oda, kuri gali atsirasti jūsų kūnas bando per ją ištaisyti, pateikdamas per daug aliejaus neutralizuoti, todėl jūs galų gale su net oilier odą. Įsitikinkite, kad naudojate nuo saulės ir likti šešėlyje per karšta valandų per dieną.

Dėmė, netrinkite

Kai skalbimo ar džiovinimo savo veidą, tai geriau nuvalykite odą, nei patrinti ją; kitaip, galite baigti apibrūžinimas produktą jūs tiesiog naudoti ar net trina jūsų odos natūralų aliejų toli ir dirgina odą. Taigi, visada labai švelnus!

Pleiskanomis, bet ne per daug pleiskanomis

Jei jūs nežinote, Drėkinamasis yra negyvas odos ląsteles pašalinimas iš mūsų odos. Naudokite tik švelnius krūmynai ir norimas natūralių produktų ant jūsų odos. Būkite atsargūs, kai Drėkinamasis ir išvengti saulės nudegimą arba gabalai, nes skauda ir gali dirginti odą dar labiau. Kai baigsite šveitimo, svarbu drėkina jūsų kūną, nes eksfoliacija gali išdžiūti oda.

Naudokite veido kaukės

Naudojant veido gydymas, bent kartą per savaitę arba tiek yra puikus būdas išvalyti ir atnaujinti odą. Vėlgi, klijuoti su natūralių produktų duos jums geriausius rezultatus ir kaip premiją, jie gali būti pigus taip pat. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad kiaušinių tryniai yra puikus ir maitinantis jūsų odai? Viskas, ką turite padaryti, tai taikyti jį į savo veidą su vatos tamponėliu, vengiant akių srities ir palikti jį džiūti 5 – 10 minučių, kol skalavimo išjungtas. Įsiminti nenaudoti karšto vandens, kai jūs plauti kaukę, ar jums gali sukelti kiaušinių virti ant veido!

load...

Kokie jūsų mėgstamiausi odos priežiūros patarimai moterims su riebiai odai?

load...