Top 10 populiariausių prabangių kelionių paskirties vietų

Luxury Travel reiškia ne tik tai, kiek pinigų galite išleisti, svabiausia yra lepus, matydamas kai įspūdingų paminklų ir mėginių ėmimo kai pasaulio geriausių patiekalų. Taigi, jei jūs ieškote ko nors šiek tiek ypatingas atostogų paskirties, patikrinkite šiuos dešimt fantastinių prabanga kelionės paskirties iš viso pasaulio:

1. Prancūzijos Polinezija

Įsikūręs tarp Peru ir Naujosios Zelandijos, Pietų Ramiojo vandenyno, Prancūzų Polinezija, kitaip žinomas kaip Tahiti, yra tikrai ne biudžetas paskirties ir kai kurie žmonės vadina jį rojus žemėje. Tai nėra šventė jums, jei jūs ieškote veiksmų supakuoti pertraukos, nors esate labiau tikėtina, kad rasti sau atsipalaiduoti ant paplūdimio ar nardant permatomų pakrančių vandenyse, nei jūs pataikyti klubus ir barus.

2. Kinija

Galbūt nenuostabu, kad Kinija greitai tapo viena geriausių pasaulio vieta prabangos keliautojų. Galite patirti šalies nuostabius istorinius lobius ir tradicijas, palaikyti kai kurių geriausių pasaulio viešbučių ir patirti nuostabų kontrastą tarp senovės ir naują Kinijoje.

load...

3. Kenija

Jei jūs manėte, kad „Safari“ reiškė miega šiurkštus palapinėje, tada pagalvokite dar kartą. Prabangus pertraukos Kenija pareikšti penkių žvaigždučių patogumais, šalia laukinių suvirpinti. Galite rasti sau miega keturių plakatas lova su vaizdu visoje krūmo, ar atsižvelgiant į vakaro safari ant arklio, po šampano registratūroje atgal savo prabangaus viešbučio.

4. Hotel Cipriani, Venecija

Atsipūsti vienoje iš labiausiai romantiškų miestų pasaulyje, viena iš labiausiai prabangūs viešbučiai. Hotel Cipriani yra nustatytas ant Venecijos lagūnos salą. Privačios balkonai, blizgantis Sietynai ir puikų aptarnavimą, tai viešbutis, žvaigždės naudoti, kai jie aplankyti Veneciją.

5. Juodkalnija

Prieglauda turtinga ir garsi, Juodkalnija yra maža šalis, kuri ribojasi su gražia Adrijos jūros. Yra keletas puikių prabangos getaways daugelio viduramžių miesteliuose ir kaimuose, apsuptas kalnų ir nuostabių peizažų.

6. Londonas

Londonas gali būti gana nusmukęs taip pat, jei jūs žinote, kur apsistoti. Kad Londonas yra vienas iš svarbiausių Luxury Travel vietų Europoje žinomų viešbučiai su tradicinės britų paslaugų ir stiliaus, kaip The Ritz arba Langham viešbučių, kartu su kai kuriais iš geriausių parduotuvių Europoje ir daugybę smulkių maitinimo įstaigų.

7. Tailandas

Tailandas siūlo neįtikėtiną derinį autentiško Azijos kelionės patirtimi, su visais prabangos ir patogumais, kad atidesni keliautojas galėtų prašyti. Šalis tapo pirmaujanti prabanga turistų Pietryčių Azijoje. Aukščiausios klasės paslaugas, tropiniai paplūdimiai ir dinamiškas ir energingas sostinė Bankokas, visi sujungti, kad tikrai įsimintina, prabangūs atostogų.

8. Las Vegasas

Las Vegasas buvo pastatytas turizmui, todėl viskas yra orientuota į paslaugas. Viešbučių, rodo, kazino ir klubai yra visi įspūdingas ir, jei esate pasirengę mokėti šiek tiek daugiau, jie visi suteikti VIP paslauga bus prisimenamas.

9. Barbadosas

Jei Karibų yra jūsų pasirinkimas paskirties ir norite šiek tiek prabanga, tada Barbadosas yra vieta eiti. Gražios baltos smėlio ir apsvaiginimo mėlyna jūra yra tiesiog atrakcija dalis. Taip pat yra apsvaiginimo prabangūs vilos ir apartamentai bei nuostabi prekybos užbaigti puikus prabangus atostogų.

load...

10. Balis

Prabangūs ir kultūra derinama, Balis yra viena iš pasaulio šalis tiems, kurie ieško saulės ir rafinuotumas. Pati sala yra tiesiog gražus ir jis pasižymi kai kurie iš geriausių paplūdimių pasaulyje, taip pat kai geriausių, aukščiausios klasės viešbučius.

Kokie kiti populiariausi prabanga Lankytinos vietos jūsų nuomone?

load...