Top 10 dalykų, kuriuos reikia padaryti Parīzē

Angela Carter kartą nurodyta Paryžiaus kaip moteris. Taip pat buvo nurodyta (daug kartų), kaip Meilės Miestas, o garsus rašytojas Victor Hugo teigė, kad nieko daugiau didingas ir fantastinis nei Prancūzijos sostinėje.

Taigi, iš esmės, jūs turite eiti ten.

Ir dabar, kad jūs nusprendėte, kad jūs ketinate daryti ten, jūs turite keletą įdomių dalykų daryti!

load...

Laimei, Grožis ir patarimai yra po ranka turėtumėte Podły 10 geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti Paryžiuje. Pažiūrėkime.

Sugavimo Flick nemokamoje Open Air kino

Prancūzai žino vieną ar du dalykus apie filmus. Galų gale, tai yra šalis, kurioje klubo prancūzų naujoji banga buvo birthed, kino judėjimą, kad iš esmės pasikeitė, kaip buvo padaryta filmai.

Šiandien, Prancūzijos kino pramonė ir toliau boom, su tokiais išradingiausi protai kaip Michel Gondry vėliava plaukiojantis Prancūzijos į kino teatrus. Švęsti savo kino palikimą, Parc de la Villette yra visiškai nemokama atviru dangumi kino Vasarą, kuris leidžia jums stebėti keletą awesome filmų seriją per liepą ir rugpjūtį. Galite sėdėti ant žolės ar išsinuomoti šezlongas.

Eiti pamatyti katedra Notre-Dame de Paris

Kitas vienas iš mūsų sąrašo viršų 10 dalykų, kuriuos reikia padaryti, Paryžiuje, žinoma, garsioji Notre-Dame de Paris. Jūs iš esmės negali eiti į Paryžių, o ne pamatyti vieną iš populiariausių miesto vietų. Ne tik Katedros Notre-Dame de Paris masyvi atitiktį su turistų, jis taip pat architektūros Tour-de-jėga, kuri turi būti laikoma nuomone. Didysis, istorijos ir komandos, geriausias dalykas yra tas, kad aplankius yra visiškai nemokama!

Katedra taip pat pritraukia cool buskers masyvo aplinkinių aikštės ir tiltai, kuris prisideda prie laimingas, energingas ir kosmopolitiška atmosfera. Čia taip pat rasite čia žmogaus statulos ir visą gyvų juostas. Kas sakė, katedrų buvo nuobodus ?!

Mėgaukitės naktį Piknikas At The Square du Vert-Galant

Tai dar vienas iš 10 geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti Paryžiuje. Jei mačiau neseniai Woody Allen filmą Vidurnaktis Paryžiuje, jūs tikriausiai jau miršta turėti nakties iškylą mieste.

Jei taip, aikštė du Vert-Galant siūlo jums geriausia vieta pasimėgauti smaguris šventę su buteliu vyno, kaip saulė rinkinių ir tamsa pradeda padengti jums. Čia galite rasti ramus, draugiškas bohemišką atmosferą, kur kiekvienas daro kamuolio.

load...

Jeigu jūs einate čia vasaros metu, kas gali gauti šiek tiek užimtas, bet ką jums rūpi? Jūs turite savo vyno ir sūrio! Jūs taip pat gavo kerintis vaizdas į upę, nes mėnesiena verčia savo kreidos balta žvilgsnį švelniai ratilai.

Eiti Aplankykite Luvro muziejus

Gerai, kad Luvras yra pilna meno, kuris yra beveik priešistorinis, tačiau, net jei esate ne tikrai į meno visi, kad daug ir nežinau savo monetų iš savo Monet, jūs vis dar galės imtis ko nors iš Luvro muziejaus , Čia rasite kai kurių iš geriausių meno kūrinį kada nors sukurtas vyrų (ir moterų), ir tik žavėtis Da Vinčio „ir Botticelli s gali paversti niekam į kultūros grifas.

Arba, jei menas tikrai siųsti jums miegoti, galite paįvairinimui šiek tiek bando pralaužti 6 minučių rekordą veikia per Luvrą, amerikiečių nustatyti 1950 m.

(Negalima paminėti su mumis, jei apsaugininkai paklausti, kas jums atsiuntė, nors).

Pasivaikščiokite Palais-Royal Gardens

Jei išgalvotas chill dieną be jokių nerimauti, galite atsiplėšti nuo visko iki pasivaikščioti per Palais Royal sodai su savo vieną ir tik.

Šie sodai (ir parduotuvės) yra paslėpta atsilieka nuo gana nuostabų ir prabangus 17 amžiaus rūmų sienų ir yra iš tikrųjų vienas iš miesto Best-kept secrets (gerai, jie buvo, kol mes tiesiog blabbed apie juos!).

Nuščiuvęs, rami ir visiškai puošnus, šie sodai yra jūsų idealus trauktis nuo stumdymasis ir šurmulio džiovos miesto.

Žiūrėti kabareto

Matydamas kabareto yra dar vienas iš 10 geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti Paryžiuje. Paryžius yra pasaulyje garsėja Mulen Ružas, originalus kurios pagimdė Kankanas šokių per savo XIX amžiuje klestėjo.

Šių dienų, yra daug kabareto patirtis turi būti patiko Paryžiuje. Take your pick iš Moulin Rouge, Crazy Horse, Lido, ir dar daugiau.

Aplankykite kai kurių žinomų Kavinės

Paryžius yra neginčijama karalius (arba karalienė), kai jis ateina į stilių, madą, – ir kavinėse.

Daugelis žinomų kultūros piktogramos gyveno Paryžiuje, nustatantis metų, įskaitant minėtą Angela Carter, Oscar Wilde, Ernest Hemingway ir Picasso. Taigi, kas geriau, ką reikia padaryti, nei sekti jų išsiliejo vyną ir gurkšnoti kokteilį pačiame sėdynės, kur jie gurkšnojo kokteilį ?!

(Pastaba: Sėdynės galėjo naujus, ir tokiu būdu suklastotas)

Rekomenduojame Les Deux Magots, Harry New York Bar, ir Cafe de Flore, kurie visi buvo mėgstamos Haunts kai kurių pasaulio super ir didžiausių rašytojų ir menininkų.

Ride On The Bateau mouche

Mūsų sąrašas 10 geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti Paryžiuje nebūtų visiškai nenurodant garsiąją laivu. Jei jūs kada nors tapti šiek tiek nuobodu gurkšnojant iš vyno taure ar pasivaikščioti tuščiai per kai soduose, kodėl gi ne pagyvinti things up atsižvelgiant važinėti Bateau mouche? Šie laivai Žinoma per Senos upės, siūlo įspūdingas vaizdas eiti kartu su savo Gurmanams valgio. Galite rinktis iš 2 valandų laivu ar 4 valandą vienas, ir jūs netgi galite gauti smūgį atgal su šampano fleita. Gal gyvenimas būtų geresnis ?!

Eikite ir pažiūrėkite „Triumfo arkos

Triumfo arkos yra tikrai lengva rasti, nes ji sėdi išdidžiai ties Place de L’Etoile centre. Čia jūs rasite 12 Grand būdų dygsta ne į skirtingas puses, įskaitant garsiąją Champs Elysees (kurį taip pat turėtų eiti ir pamatyti).

Bet Triumfo arka yra daugiau nei vien tik malonaus lanko pažvelgti; Jūs taip pat galite lipti į viršų ir žvilgsnis žemyn tuo vaizdu, ji siūlo. Čia Jūs galėsite pažvelgti į įvairių užkampis ir plyšius miesto ir galbūt net pastebėti savo motiną, kas prarasta. Labas mama!

Aplankykite Šekspyro Ir knygynas Įmonės

Jei esate ką nors Šeriauodegiai, jums tikrai turėtų apsilankyti Šekspyro IR BENDROVĖS knygynas, antra vertus knygų parduotuvė, kad Ernest Hemingway įtraukti į autobiografiją, Nuleidžiamas šventė.

Tai atvėrė prieš Antrąjį pasaulinį karą, prieš uždarant, o tada vėl atidarytas 1951 metais Viduje yra lobis dėvėtų knygų, kurios galėtų jus naršantys (ir pirkimo) valandas. Mmm, tiesiog kvėpuoti, kad muskuso kvapas knygų!

Kokie jūsų mėgstamiausi TOP 10 dalykų, kuriuos reikia padaryti Paryžiuje?

load...