Tolimojo susisiekimo patarimai: 10 patarimų, kaip tai padaryti

Ilgas atstumas santykiai, jei nuolat ir tinkamai puoselėjama gali dirbti gerai, nors jūs ir jūsų partneris yra toli vienas nuo kito. Čia yra 10 tarpmiestinio santykiai patarimų, kurie padės išlaikyti jūsų santykius auga ir gyva:

  • Planuokite laiką palaikyti ryšį

Kadangi jūs esate toli vienas nuo kito, jūsų bendravimas turėtų būti teikiama pirmenybė. Tai yra vienas iš svarbiausių tolimojo santykius patarimų ir yra viena iš pagrindinių sudedamųjų dalių, kurios gali padėti jūsų santykiai klesti. Galite siųsti tekstinius pranešimus su savo partneriu per dieną, jei tai yra patogu tiek jums, arba galite skambinti vieni kitiems ryte arba naktį. Bendravimas internetu per kamerą ar „Skype“ taip pat yra geras pasirinkimas.

  • Siųsti Domu dovanos

Vienas ilgas atstumas santykiai patarimas, kad suteikia jums abiems kažką malonaus numatyti už siunčia mąstantis paketus su savo partneriu. Vieną ar du kartus per mėnesį, siųsti medžiagų, kurios jūsų mylimasis teig, pavyzdžiui, knygų, žurnalų, skanus užkandžiai, priedus ir tt

load...
  • Nelaikykite savo emocijas sau

Sąryšis patarimai yra sąžiningi su savo partneriu. Kai liūdna, vieniša ar praleisti Jūsų mylimasis, tai gerai, kad jam pasakyti / jai apie tai. Būkite sąžiningas apie savo emocijas. Kaip bus jūsų partneris žino, ką manote, jei jūs neturite pasakyti?

  • Būkite supratimas

Būdamas supratimas su savo partneriu yra labai svarbu santykiai patarimai, kaip gerai. Jūsų mylimasis susiduria kitą pasaulį iš jūsų ir jis / ji turi dalykų vyksta gyvenime be savo santykius daug, todėl gali būti laikas, kai jis / ji turi praleisti ilgas valandas darbe ir gali praleisti jums skambina arba turi sumažinti pokalbis trumpas. Tai reikalauja tam tikrą supratimą apie savo pabaigos.

  • Vertiname pastangas

Išlaikyti sveiką tolimojo santykius reikia pastangų. Tolimojo santykiai patarimai yra suvokti savo partnerio būdą priėmimo laikas skambinti jums po įtemptos savaitės viduryje arba jo / jos pastangų išsiųsti jums korteles ir dovanėles… Vertinu gerų iniciatyvų jūsų mylimasis ir išreikšti savo dėkingumą. Tai leis jam / jai laimingas!

  • Sužinokite apie savo partneriu 

Kai yra tiek vienas nuo kito, jūs ir jūsų partneris dar atrasti daugiau dalykų vieni apie kitus. Galite sužinoti tai, kai jūs patenkinti arba, o turintys pokalbį telefonu arba per „Skype“. Kelionė į vienas kitą geriau pažinti atkreips jums arčiau ir sustiprins jūsų meilę ir draugystę.

  • Padaryti laiko, kad pamatytumėte tarpusavyje

Rasti laiko realiai susitikti tarpusavyje yra viena iš svarbiausių ir esminius santykių patarimų. Pabandykite suplanuoti įdomios veiklos kaskart matyti vienas kitą. Planuoti savo susitikimus ir nustebinti savo partnerį su kažką ypatingą.

  • Pasitikėjimą

Ne tik pasitikėjimas yra vienas iš esminių sudedamųjų dalių tikrosios draugystės, bet meilė taip pat reikalauja šį svarbų komponentą. Jūsų partneris turėtų žinoti savo draugų ratą, ypač iš priešingos lyties. Informuoti jūsų mylimasis apie savo veiklą, ypač tos, kurios susijusios priešingos lyties, nes tai yra vienas iš būdų sukurti pasitikėjimą.

  • Nustatyti tylos dieną

Pabandykite atbaido bendrauti su savo partneriu dar tik vieną dieną, nes tai leis Jums vertiname vienas kitą dar daugiau. Šis ryšys patarimai gali nepaprastai pagerinti savo santykius su savo meile ir jums tiek suprasti, kiek jums reikia vienas kito.

load...
  • Padaryti planą savo ateities 

Atsižvelgdama jūsų ateities tikslą jus tiek įkvėpė ir paskatino apie savo santykius. Atsižvelgdama buvimo kartu vizija yra vienas iš labiausiai vertingų tolimojo santykius patarimų, kurie gali padėti išlaikyti jūsų santykius stipresnis.

Tikiuosi, jums rasti šių santykiai patarimai naudingi.

Net jei jūsų ryšys yra ne atstumas vienas, kai kurie iš šių pasiūlymų gali būti naudinga jums,;).

Nedvejodami pasidalinti savo meilės patarimai, patarimai, gudrybės ir mintimis apie tai, kaip padaryti tolimojo santykius darbą toliau komentarą skyriuje.

load...