Tai, kas jam pritrauks daugiau nei tik gana išvaizda

Jūs esate gana. Jūs žinote, kad esate gražus, mes žinome, jūs gana… Bet ar jis žino esate gana?

Na, jis (nagi, esate graži), bet dėl ​​tam tikrų priežasčių jis vis dar yra ne visi, kad į tave. Hmmm.

Galbūt jūs išleidote visą dieną šypsosi į jį, nukreipiant jį į savo veidą, nusiuntė jam close-up jūsų veido Facebook… Kas suteikia ?!

load...

Tiesa yra ta, kad vyrai yra iš tikrųjų giliau, nei mes kartais jiems kreditą. Taip, jie iš Marso, ir taip jie mėgsta Žiūrėti, atskleisti burna ne padavėjos. Bet jie nėra iš tikrųjų visa tai sekli. Atrodo, yra ne vienintelis dalykas, jiems rūpi, kai kalbama pažintys. Yra tikrai keletas dalykų vaikinai ieškoti moterims.

Aš žinau, teisė!

Leiskite pažvelgti į kai kurių dalykų, kad bus pritraukti jam daugiau nei tik savo gana išvaizdą išvaizdą.

Jūs turite būti Žaismingas

Žinoma, vaikinai patinka, kai mergina rimtai rimtus dalykus, bet jie taip pat kaip mergaitė turi būti žaismingas per daug. Galbūt Movie Star atrodo, bet jei jūs negalite turėti krizenimas dabar ir tada, jūs ketinate kovoti su wow savo svajonių vaikinas.

Vaikinai mėgsta flirtuoti su savo draugėmis, ir jiems reikia jums reaguoti. Jei jie erzinti jus, jie nori jus erzinti juos atgal. Jie nori jums šypsotis daugiau; jie nori, kad būtum linksmas ir turėti didelį humoro jausmą.

Jūs turite būti Moteriškumo

Taip, mes 2017 dabar ir lyčių stereotipai yra tikrai keičiasi. Bet vyrai vis dar nori moterys galėtų būti moterys.

Tai reiškia, kad jums veikti kaip panele. Tai reiškia, kad jūs neturite raugėjat garsiau už juos, prisiekiu viešai kaip jūrininkas, arba žemyn, pintos alaus greičiau nei jų tėtis.

load...

Žinoma, jie nori jums turėti humoro jausmą, bet jie tiesiog nelabai nori jums būti labiau vyriškas, nei jie yra. Jūs turite savo kačių meistriškumą, todėl jį naudoti.

Jums reikia mylėti save

Jei jūs turite tikrai žemą savigarbą, jums reikia patikrinti save į terapiją, o ne pažintys. Vaikinai ne dėl moterų jiems reikia slaugyti psichologiškai Lookout; jie nori, kad būtum stiprus, pasitikintis, ir jie nori jums mylėti save.

Galų gale, jei nemyli savęs, kaip jūs galite tikėtis vaikinas įsimylėti su jumis? Tikėkite savimi ir jis bus tiki jumis taip pat.

Jūs turite būti protingas

Tai gali jus nustebinti, bet vyrai nori, kad jų moterys galėtų būti protingas. Jie nenori iki šiol apie moterį, kuri negali dirbti savo paties ir argumentas, ir kurių idėja lankstant savo psichikos raumenys klausia jo, kaip jo diena ėjo natūra.

Vėl ir vėl.

Vaikinai mėgsta būti intelektualiai neginčijo. Jie mėgsta gerą diskusiją, ir jie norėtų gauti savo rankas (ar mintis) purvinas svarstant Politika, filosofija, menas ir pan.

Atrodo, yra vienas dalykas, bet vyrai gali gauti per išvaizda. Jie netgi gali gauti nuobodu iš jų. Bet jie niekada negali gauti nuobodu protingas mintis.

Jūs galite Chill su savo Mates

Tai labai svarbu, kad vaikinas, kad jūs gaunate kartu su savo bičiuliais. Bus atvejų, kai jis nori išeiti su juo ir jo draugais, todėl, jei jūs negalite gauti kartu su jais jis ketina sukelti visą krūvą trinties.

Jūs neturite Vaikai

Taip, kai kurie vyrai iš tikrųjų patinka, kai jūs turite vaiką. Jiems patinka vaikščioti į trumpąją šeimos idėją.

Tačiau dauguma vyrų neturi. Jie nepatinka pritraukimo kito vyro vaikas idėją, ir jie tikrai nenori trumpąją šeimą su moterimis jie ką tik susitiko.

Jie nori, kad būtum laisvas, nevedęs ir be bagažo. Vaikinai daug patinka galvoti apie save kaip bakalauro, kurie lengva ateiti, lengva eiti. Jei riesti antrą dieną su bamblys, jūs ketinate įdėti jį išjungti iš karto.

Ir ne, sakau jam, kad jūs pavadino pyplys po jo neveiks.

Galite virėjas

Ne, jis nesitiki jums virėjas vakarienė jam kiekvieną naktį, kai jis manimi grįžo namo iš darbo. Tai ne 1960 nebėra.

Bet vaikinai labai dėkingi, jei galite bent jau virti. Tiesiog patinka merginos patinka, kai vaikinai gali virėjas. Tai seksualus, ir tai reiškia, kad jūs tikriausiai ketina įsivaizduoti šventę, kai jis visiškai badauja. Jis bus myliu tave amžinai, jei jums tai padaryti.

Žiūrėti, vaikinai gauti nedarbingumo Užsakant Papildyti gėrybės visą laiką. Jie myli jį, kai jums siūlau virti juos savo mėgstamą patiekalą dabar ir tada.

Nereikia bijoti savo trūkumų

Vyrai geismas po karštų moterų. Tai faktas. Jei vaikinai paprašė karštas moterų įžymybių jie mielai iki šiol įprasta pavadinimai apkarpyti iki: Beyonce, Gwen Stefani, Jennifer Lopez. Kaip mums visiems gali konkuruoti su tokiais eliksyrai grožio ?!

Tiesa yra tai, kad visa tai grynas fantazijos ir vaikinai iš tikrųjų nori data moterų, kurie nebijo savo trūkumų. Vyrai kaip jūsų trūkumų; jie ką, kad jums jums, ir vaikinai įsimylėti viso paketo, iš savo grožį į savo dėmių.

Jums reikia Klausyti

Vyrai turi tiek daug problemų, kaip moterų, tačiau kartais jie vengia atverti ir juos aptarti. Kai jie atidaryti savo širdį jums, jums reikia klausytis.

Vaikinai patinka motinos skaičiai, ir jie turi žinoti, jums rūpi jų. Ir jie nori daug, o pasikalbėti su moterų nei žmogui, kai jis ateina į savo emocinių problemų. Taigi ten jam.

Ką vyrai patrauklus? Kokios jūsų mintys?

load...