Šventės Rusijoje – naujas žurnalas apie vidaus turizmą

21 Bal bus išleistas pirmą klausimą akademinio žurnalo visiškai skirta vidaus ir atvykstamąjį turizmą. Nauja versija vadinama – Turizmas Rusijoje. Maskva tapo ketvirtosios turto kompanija, pagal kurią veikia to paties pavadinimo kelionių kompanija (PCT narys) ir Viešųjų ryšių agentūra leidėjas. Vyriausiasis redaktorius – Jurijus Patrin.

Skirtingai nuo anksčiau neišleistų kataloguose Rusijos apskaičiuotas, paprastai užsieniečiams, naują žurnalą, kuriuo pirmiausia vietinių turistų. Tai lektuvo bilietai i belgija ne paslaptis, kad paskutinis turistinio sezono metu buvo pažymėta precedento padidinti pardavimus vidaus turizmo rinkos. Be kryptimis, naudojant tradiciškai didelės paklausos – priemiestiniai pensiono, Juodosios jūros pakrantė – didžiausias vartotojų interesas nuėjo kruizai Rusijos upių (sezono šarvuotų kajučių 02:58 mėnesius), savaitgalio keliones didžiųjų miestų Golden Ring, kelionę į Altajaus ir Baikalo automobilių lektuvu bilietai i portugalija kelionės ir tt Šventės Rusijoje, atsižvelgiant į leidėjų, turėtų nustatyti palankią situaciją vidaus rinkoje, pateikti atskirą vietinį turizmą, tam tikros rūšies atostogų, jos infrastruktūrą, prioritetinių medžiagų ir kryptimis. Be reklamos žurnale skelbia medžiagą apie nacionalinio atostogų ypatumus, skaitytojai gali pasidalinti savo įspūdžiais iš kelionių specialiame skyriuje arba rasti kompanionas per lektuvu bilietai i olandija inline skelbimų.

Leidinys pradeda ryškėti per mėnesį. Cirkuliacinis bandomieji kambariai – 20 tūkstančių egzempliorių, o kitą kambaryje yra planuojama išleisti 50 tūkst kopijas. Taip pat per trumpą laiką – žurnalo padidėjimas. Dabar ji yra 32 spalvos juostelės, tačiau ji yra įmanoma, kad Rusija Turizmas potolsteet antrojoje skaičių. Žurnalas pagamintas pagal kokybę, blizgus spausdinimo standartus, ir bus paskirstytas nemokamai – prekybos centruose, baruose ir klubuose Maskvoje ir Sankt Peterburge, o mažmeninėje prekyboje per pagrindinio tinklo įgyvendinimą.

load...

Parašykite komentarą