Šventės Kroatija

Kroatija – maža Europos šalis garsėja savo istorija ir terminių šaltinių. Tai nėra toks populiarus tarp turistų, tiek karšta ir saulėta Italija, Ispanija, tačiau ir čia yra jo daug atrakcionų. Daugiausia atostogų Kroatijoje tinka žmonėms, ieškantiems ramybės ir tylos, galėtų kontempliuoti ir džiaugtis juo. Šioje šalyje beveik nėra didelių klubų ir triukšmingos diskotekos, ne animacija, pasiruošęs pramogauti svečius visą parą. Kroatija – kuklus šalis su stipria tradicijas. Žmonės čia ateina brandus ir atlikta, kurie pavargo nuo nesibaigiančių šalių ir norėčiau padaryti atostogų atsipalaiduoti savo kūną ir sielą.

Tie, kurie nusprendė surengti paplūdimio atostogų Kroatijoje, tai geriausia eiti ten gegužės iki rugsėjo, kai dauguma šiltas ir saulėtas dienas. Paplūdimiai čia labai skiriasi nuo įprastų standartų. Jie yra siauras ir labai žvirgždas. Nėra bilietai is Vilniaus paplūdimio šalims ir didelėms viešbučiai Adrijos jūros pakrantėje, retų triukšmingos kompanijos. Kitas teigiamas aspektas yra taikos ir grynumas pobūdžio. Kai kuriems žmonėms likti Kroatijoje – yra galimybė pagaliau pabūti vienas su savimi. Turistų, kurie aplankė anksčiau paplūdimiai Dalmatia, rekomenduoti imtis Pantoletts gumos, kad padės sutaupyti Jūsų kojas nuo uolų ir jūros ežių.

Šioje šalyje trunka ekskursijų daug. Labiausiai lankomas miestas šiuo atžvilgiu yra Dubrovnikas. Čia yra aikštė balutę jo centre stovi Orlando kolona, ​​kurio viršūnę 4 a puošia baltos vėliavos valstybę. Netoliese Palace Spontsa, pastatytas 16 amžiuje. Jis sukurtas gotikos stiliaus ir ankstyvojo renesanso stiliumi. Arkos ir dekoracijos rūmuose hit visus turistus su savo grožiu. Anksčiau ten buvo mėtų ir lufthansa skrydziai is rygos muitinės, šiandien šis pastatas organizuoja valstybės archyvas. Aikštėje yra baroko bažnyčia Šv. Vlach, kuris yra miesto globėjas. Įdomu tai, kad altorius yra sidabro statula jam, kur jis išlaiko visą miestą išdėstymą.

Dubrovnikas yra Princo rūmai, pastatyta 15 amžiuje. Nuo amžiaus iki mūsų laikų pastate periodiškai atliekama sprogimas parako, viduje, daug griauti, tačiau išliko iki šių laikų. 1872 čia buvo patvirtintas miesto muziejaus, pasakoja Dubrovnikas istoriją. Iš kunigaikščių rūmų verta tik paminklas turtingas buriuotojas testamentu visus savo pinigus miesto Miho Pratsatu. Sunku likti Kroatijoje be apsilankymą muziejuje Rupe, kuri buvo pastatyta 16 amžiuje. Jo unikalumas yra tai, kad ji iš tikrųjų yra buvęs svirnas, kad gali tilpti iki 1200 tonų grūdų. Uolose deponuotus pagal utair skrydziai augalus tuščiaviduriai keli šuliniai, kurie buvo padengtas specialiu vandeniui atsparios gipso. Šiandien jūs galite susipažinti su kai kuriais namų apyvokos daiktai kroatų, jų tautiniai kostiumai.

load...

Reikėtų pažymėti, kad ne taip dažnai galite rasti paskutinės minutės kelionės į Kroatiją, nes ši šalis nėra skirta masiniam turistų. Tai labai jaukus ir jauki atmosfera, padeda pamiršti, o apie visas problemas ir pasinerti į vietos ramybės. Dideli viešbučiai šalyje yra labai maža. Dauguma turistų apgyvendinami mažų viešbučių ar privačių stovyklavietes. Kaip taisyklė, sezono metu galima įsigyti Kroatijoje paskutinė minutė, kuri būtų sutaupyti pinigų ir išleisti jį į suvenyrų pirkimo, pvz. Kroatai – labai draugiškas ir ramus žmonės. Jie yra šiek tiek lėtai, nes nėra naudojami nervintis gyventojus didmiesčių. Kroatų kalba yra labai panašus į seną rusų, tiek vietinės kalbos suvokimas suteikta akimirksniu. Mėgaukitės!

load...

Parašykite komentarą