Suteikti 18 metų kreditas nėra kliūtis

Lietuva nėra greito kredito skolinimo kompanija, pasirengusi suteikti paskolą jauno amžiaus 18 daug, tačiau tos paslaugos, kurias teikia asmenys, kurie yra sulaukę pilnametystės, daugiausia pakeltas tomis pačiomis sąlygomis kaip ir kitiems skolininkams.

Greitą paskolą 18 metų, kad būtų galima kompanijų sąlygų yra, kad jaunas žmogus turi būti Lietuvos ar nepriklausomo greitos paskolos piliečio pilietis, jo ankstesnę kredito istorija yra teigiamas – be jokių išankstinių negrąžintos skolos, bet svarbiausia – jauni turėti pastovias pajamas, darbo vietą, todėl grąžinti paskolą. Kai kurie iš bendrovių, kurios siūlo greitą paskolą 18 metų – Fastloans.lt, greencredit.lt, credit24.lt, crediton.lt ir daugiau

Lietuvos greitosios paskolos asociacijos pirmininkas Simonas Davis Kas informuoti – kaip bet greiti kreditai koks skolintojas nori gauti savo pinigus atgal, jauni žmonės (18-21 metų) retai teikia paskolas – nes jauni žmonės dažnai neturi nuolatinio pajamų šaltinio. Dažnai jauni žmonės, kurie nori gauti paskolą garantuotojams sensta, pridūrė jis.

Simonas papasakojo – vidutiniškai tie kreditoriai, kurie siūlo kredito paslaugas jaunimui, paskolos šios kategorijos klientams paskolos internetu suma sudaro mažiau nei 10%. Būtent, jei kas mėnesį asociacija per naujų klientų gaunate daugiau nei 1000 žmonių, jaunų žmonių dalis yra šiek tiek daugiau nei 100, sakė jis.

load...

Tarp asociacijos narių yra dabar tokios kompanijos kaip Ferratum Lietuvoje, Delta Capital, MD Investment Investuok Pro Group, Dolce Investment Group, ICredit.lt, ARJ Grupė Eastcon Finansai Greencredit, AKB Investicijos ir E-Lits.

>

load...

Parašykite komentarą