STILINGAS BLENDTEC MAIŠYTUVAS SU LABAI GALINGOS VARIKLIS SABLENDĖS

Gaivus vaisių ir daržovių smūtiji, skanus ledai, daug daržovių sriuba, aštrus salotų padažams įvairovė – tai tik keli variantai skanus ir sveikas patiekalų ir užkandžių, kad galima paruošti su maišytuvu pagalba. Maišytuvo jau seniai nustojo būti tik namų šeimininkės atributas, tačiau aktyvi žmogaus kasdienybės dalis.

Blendtec maišytuvai – geriausias pasaulyje maišytuvas

Galbūt galingiausi maišytuvai – Blendtec maišytuvas – įrengtas 1560 W varikliu, kuris yra derinamas su specialiųjų kaltinių plieninių ašmenų yra nepakeičiamas pagalbininkas virtuvėje. Galingas Blendtec plaktuvai yra patvarus, lengvai prižiūrimas ir kompaktiškas, gamybos procesas yra naudojamas tik aukščiausios kokybės medžiagas, kurios atitinka aukštus kokybės standartus, rašo telefix.lt. Gamintojai teigia, kad tai bus paskutinis maišiklis maišiklis, pirkėjas pirks!

Blendtec maišytuvai – šlifuoti visus

load...

Speciali konstrukcija maišytuvo ąsotis yra suprojektuoti taip, kad visas turinys būtų nukreiptas tiesiai peiliai puikius rezultatus kiekvieną kartą jis naudojamas. Blendtec maišytuvai homogenizuoti beveik visi (net telefonai ir Broomstick!), Ir jie yra būtini virtuvėje, nes grind ne tik šaldytų uogų, bet ir sėklų, grūdų, riešutų, kavos pupelių ir kitų kietų produktų net mažiausias tekstūra.

5 Priežastys Pirkti Blendtec maišytuvai

Lengva valyti maišytuvo ąsotis, puodeliai dėka patentuoto dizaino;
Blendtec peiliai 80% storesni ir 10 kartų stipresnis nei dar BLENDER peiliukai. Be to, šie peiliai yra ne aštrių (ačiū didžiojo galios maišiklis ir sukimosi greičio ašmenų neturėtų būti aštrus lūžti produktus), todėl jie yra saugūs naudoti ir valymas;
Lengva naudoti, Smart-Touch technologija ir nesudetingas kompiuteriu remontas. Blendtec maišytuvai sukurs geriausią suderinamumą su tik vienu paspaudimu pagalbą;
Superior medžiagų, tokių kaip specialiai grūdinto metalo, kurioje numatyta, kad tai bus ne reikia keisti detales;
Galingas variklis, kurio kokybė nesiskiria nuo virtuvės įranga, naudojama restoranuose ir kavinėse. Blendtec maišytuvai šlifuoti net ir sunkiai ingredientų puikiai sablenderētai nuoseklumas.
Blendtec plaktuvai yra teisingas pasirinkimas kelyje į sveiką gyvenimo būdą ir naujų atradimų ruošimui, todėl Blendtec maišytuvas bus profesionalus ir nepakeičiamas pagalbininkas kiekvienoje virtuvėje!

load...

Parašykite komentarą