Štai kaip turtingi žmonės taupo pinigus

Tai lengva pavydėti turtingi žmonės už visus pinigus turi; Galų gale, ne visi norime, kad pinigai?

Dalykas yra, nors, kad turtingi žmonės ne visada turi tokius pinigus. Daugelis jų pradėjo kaip jūs ir aš, bet per viršų pinigų taupymo įgūdžius, kurių jiems pavyko sukurti gerovės krūvą, kad mus mato mesti tuos pavydus žvilgsnių.

Pasirodo, kad turtingi žmonės kaip ir mes; skirtumas yra tas, kad jie žino, kaip taupyti – o mes žinome, kaip praleisti. Leiskite pažvelgti į savo paslapčių išvaizdą!

load...

Jie moka su grynaisiais pinigais

Kiek kartų įvedėte parduotuvė ginkluoti nieko, bet savo kortele? Tai sukuria problemų, nes, skirtingai nuo 30 $ šaltu grynieji pinigai, kiek jūs išleidžiate savo kortelę yra gana daug beribės.

Galite vietoje gražią suknelę ir nuspręsti jūs turite jį.

Galite vietoje gražią porą batų ir jums nuspręsti, jūs turėsite juos taip pat.

Po, viskas, ką turiu savo kortelę su jumis ir jis bus išgelbėti dieną!

Turtingi žmonės, turėti grynųjų pinigų, o ne korteles; Tokiu būdu, jie suprato, kad tai lengviau biudžeto. Jūs negalite praleisti daugiau nei jūs turite savo rankinėje.

Jie gali būti Thrifty

Jums gali taip pat įdomu, kaip turtingi žmonės turi tiek daug pinigų. Bet Įdomiausia tai, kad milijonierių „skoniai ne visada automatiškai pakeisti tik todėl, kad jie dabar turi daug pinigų. Jie vis dar ieško pigesnių ir jie ne gėda!

Užuot gauti neveikiančių-išjungti brangus kirpyklą, jie ir toliau eiti, kad $ 30 supjausčius jie visada turėjo. Kodėl keisti? Taupymas nebūtinai yra būties vidurkis su savo pinigus atveju; Tai dažnai rasti vertę kažką būdas. Kam mokėti virš kažko šansai tik todėl, kad jūs galite?

load...

Jie ieško pasiūlymai

Kada nusipirkau kažką tik matyti reklamuojamas kitur pigiau? Jūs tikriausiai trūkčioti pečiais ir pasakyti, kad tai ne big deal. Tai tikriausiai nėra, jei tai atsitinka tik vieną kartą. Tačiau, jei jūs nuolat trūksta ant geresnių pasiūlymų, jums bus prarasti daug pinigų.

Turtingi žmonės aktyviai užuosti pasiūlymus, kuponus ir nuolaidų. Tai, kaip jie sutaupo pinigų krūvą kiekvienais metais. Tai efektyvi taip pat. Ir jūs ne prarasti ant kokybe nei; jūs tik praleisti su išradingumo tiek.

Jie Hate atliekos

Mes gyvename vienkartinės visuomenėje. Užuot naudoti visus daržoves mes nupirko per mūsų savaitraščio parduotuvėje, mes visada mesti pusę į šiukšlių dėžę. Užuot pribaigti sūrio blokas, kuris buvo sėdi šaldytuve dvi dienas, mes jį pakeisti visiškai nauju.

Mūsų atliekas apima daug sričių mūsų gyvenimą, ir tai kainuoja pinigų. Atrodo, kad mažiau pinigų turime, tuo daugiau mes gaišti. Keista! Turtingi žmonės bjaurėtis atliekas; jie gauti tiek, kiek jie galbūt gali iš kažko, puikiai žinodama, kiek dinaras gali išsitempti.

Jie nustatyti tikslus

Taupymo be tikslo nebus jums bet kur. Po kelių mėnesių taupymo, jums neišvengiamai pradėsite klausia savęs, kodėl žemėje jūs gyvena kaip elgeta, kai jums gali būti atsižvelgiant keletą atostogas. Juk gyvenimas yra per trumpas, kad išsaugoti tik dėl taupymo sumetimais.

Turtingi žmonės netaupo tiesiog dėl taupymo sumetimais. Jie turi tikslą. Jie nustatyti trumpalaikius ir ilgalaikius tikslus, o tai veikia kaip motyvacijos laikytis savo taupymo strategijas. Galbūt jie išskyrus avarinio fondo, įmoka apie naują namą, automobilį, didelis atostogų, ir taip toliau.

Jie žino, kad jų įplaukų suma Ir išlaidos

Jums gali būti bando tikrai sunku išsaugoti, tačiau, jei jūs neturite žinoti savo įplaukų suma ir socialiai remtiniems asmenims, kaip jūs tikrai tikėtis, kad daug sutaupyti?

Turtingi žmonės yra visiškai klijuojami-ant visų jų įplaukų suma ir išlaidos. Tai padeda jiems išlaikyti dangtelį ant savo išlaidas ir reiškia, kad jie sugeba atleisti didelę pinigų sumą kiekvieną savaitę. Jei tik daryti prielaidą, kad jūsų įplaukų suma ir išlaidos yra tokia ir tokia, galbūt galų gale išleisti daugiau nei jūs iš tikrųjų uždirba! Nelaimė!

Jie Tvarkyti skolos Well

Kažkas kartą pasakė man, kad visi patenka į skolą tam tikru savo gyvenimo laikotarpiu. Jei tai tiesa, turtingi žmonės yra tikrai labai gerai gauti iš skolos ir gyvena gerą gyvenimą.

Paprastosios liaudies, atvirkščiai, dažnai yra labai neblogai gauti iš skolos. Turtingi žmonės turi strategiją: jie žino, kad netikėtų situacijų pasitaiko, pavyzdžiui, jūsų automobilis skaidyti. Prieš jį žinote, jūs paspauskite su $ 500 remonto sąskaitą. Bet kaip jūs mokate už ją, kai jūs ką tik praleido $ 600 grąžinti skolą?

Turtingi žmonės, sumažinti savo mėnesinių skolos grąžinimo per pusę; vietoj grąžinti 500 $ į skolą, jie įdėti 250 $ į ją. Likusi 250 $ eina link neatidėliotinos pagalbos fondo. Protingas mąstymas!

Jie vengia Temptation

Turtingi žmonės yra nepaprastai Stoic. Jie mato ilgalaikį vaizdą, ir jie atsisako duoti į jų emocijas. Jie yra kietas, racionalūs, loginiai pirkėjai; jie nėra emocinės pirkėjai. Tai reiškia, kad, užuot parašęs į užgaidos, kad būtų matyti visi švaistytis 300 $ ant batų porą, nes tiesiog jau sugauti savo akis, jie galvoja apie ilgalaikį paveikslėlyje. Jie išsaugoti savo pinigus kažko svarbesnio.

Jie kontroliuoja Ką jie praleidžia

Turtingi žmonės yra labai gerai gyvena žemiau savo priemonėmis. Jie niekada gyventi ne pagal išgales, kurie dažnai yra raktas nepadarius žmonių, kurie negali išgelbėti.

Tačiau užuot įdaru pinigus po jų čiužinio ir gyvenimo tarsi reiškia senus Scrooge kuris neturi net nusipirkti kalėdinė dovana savo vaikams, turtingi žmonės yra labai gerai kontroliuoti savo pinigus. Jie praleidžia protingai, ir jie neturi pataikauti beprasmių išlaidų įpročius, kurie yra ne jų kontrolė, pavyzdžiui, lošimo arba į svyruoja akcijų rinkoje investuoti.

Jų taupymo tikslai atėjai, pirmas

Taip, turtingi asmuo gali būti gundomas naują automobilį. Jie gali būti gundomas sezono bilieto savo mėgstamą sporto komandos ar net virtuvėje. Bet jie nebus mokėti už ką nors, kol jų asmens taupymo tikslai yra rūšiuojami pirmas.

Asmeniniai taupymo tikslai yra svarbiausia su turtingų žmonių. Visi išlaidos yra antrinė. Jei jų mėnesinis taupymo tikslas yra baigtas, jie gali išleisti šiek tiek. Išlaidos prieš jūsų taupymo tikslų yra visiškai tik sužlugdyti jūsų biudžetą ir galbūt galų gale pereikvojimas.

load...