Slovenija. Ežerų kraštas

Bohinjska ežeras

Bohinjska ežeras yra didžiausias slovėnų ežero ir jį galima rasti Julských Alpės. Ežeras yra prie 525 metrų aukščio ir 4,35 km ilgio ir 1,25 km pločio. Didžiausias ežero gylis yra 45 m. Ežeras yra Triglavskeho nacionalinis parkas.

Geras oras yra ant ežero pamatyti Triglav viršuje (2864 m). Ežeras yra populiarus poilsio zona. Ežere galima maudytis ar mėgautis vandens sporto ar žvejybos. Ši kaimynystė yra ežeras yra keletas pramogų centrų. Čia mes wizzair galime rasti kai kurių gražus pėsčiųjų takai pažymėti.

Julske Alpės

load...

Julske Alpės nuo jos daugiausia yra Slovėnijoje, apatinė dalis iš kalnų driekiasi į Italiją. Julske Alpės yra aukščiausios kalnų Slovėnijos. Jie pagaminti iš klinties triasovým. Aukščiausias kalnas viršūnė, o Slovėnijos Triglav (2863 m) viršūnę. Į Alpių atveju kalbama Julských dvi pagrindinės upės Sava ir Slovėnija ir Soča.

Įsikūręs daug ežerų, didžiausias ežeras, ir tai yra Bohinjska Bledske ežeras. Nuo Bovec miestelio, kalnas buvo atskiras aviabilietai i toronta subjektas Julských Alpės su Monte Canino pastatytas liftas. Srityje žinomas kaip Razor – Prisojnik susidedanti iš masinių viršūnių buvo pastatytas saugesnius maršrutus. Be Julských Alpių ir aplink smailės yra Triglavo nacionalinis parkas Triglavský.

Bledske ežeras

Bledske ežeras yra vienas didžiausių ežerų Alpės Julských. Ji yra šiaurės vakarinėje Slovėnijos ir netoli miesto Bled. Ežeras susiformavo ledo lydymosi ledynus pabaigos. Ežeras yra vandens tiekimas iš požeminių šaltinių. Dėl šiaurės rytų ežero aviabilietai i roma terminių šaltinių išleistų. Jie Bledske ežeras yra šilčiausi Alpių ežerai. Vanduo pasiekia virš 26°C.

Dėl aplinkosaugos priežasčių ne iš miškingų kalnų Julských Alpėse viršuje ežero. Ežeras yra Blejska Otok sala. Saloje stovi lankoma bažnyčia Mergelės Marijos yra staroslovanským kapinės. Transporto lankytojai į salą kruizinių laivų. Kitos vertybės yra ežeras pilis rock formation savo piko, kad pakyla virš ežero ir 140 m paviršiaus. Atsižvelgiant į pilies muziejus ir stilingas restoranas. Bledske ežeras yra populiarus vandens sporto centras. Ežeras valtis regata vyks reguliariai.

load...

Parašykite komentarą