SegalS Zaharjins ir sutinka perduoti „Metalurg“ akcijų kreditoriams; Lipman pasirengusi investuoti

„Metalurgs“ Zaharjins akcininkai Sergejus ir Ilja SegalS sutiko, kad jie savo finansinius sunkumus, plieno bendrovės akcijų. Savo ruožtu, trečias pagal dydį akcininkas Kirovas Lipman jau išreiškė norą investuoti į pagalbą, o kitos dvi akcininkai perleido savo akcijas „Metalurgija.

Apie Segal ir Zaharjinam priklausančių bendrovės akcijų arešto atšaukimo sprendimas turės būti tyrėjai. Tačiau draudimas akcijų perleidimo dar nebuvo panaikintas, tačiau „yra keletas vilčių teikiančių ženklų, kad jis gali būti anuliuotas. Akcininkai gali kreiptis į tyrėjo, ir kad jis turės pritarti susitarimo principu.

Lipman advokatas Pavelas Rebenoks anksčiau pranešė, kad Segala ir Zaharjina akcijos bus perduoti LM kreditorių rinkinį. Konkretūs duomenys apie tai, kaip praleisite perėjimą gali atsitikti Rebenoks nebuvo įgaliotas atskleisti. Jis pridūrė, kad akcija „areštai arba bylas“ netrukdo akcijos būtų pakeisti rankas.

Jei Lipman siūlau padaryti būtų priimtas, bendrovė galės tęsti darbą iš karto – pirkti žaliavas, mokėti už dabartines sąskaitas ir „verslo iekustināsies“, kreditoriai galės priimti sprendimus dėl ateities.

load...

„Delphi“ jau praėjusią savaitę pranešė, kad klubo kreditoriai pasamdytas konsultantas „Prudentia“ iškėlė „Metalurgs“ akcininkai Zaharjinam ir Segal ultimatumą, pagal kurį jie būtų pirmadienis, 19. Rugpjūtis perkeltas kreditoriai klubas priklauso tai priklauso bendrovės akcijų.

Lipman, kuris jau pareiškė norą investuoti „Metalurgs“ gelbėjimo kreditoriai anksčiau reikėjo dešimt milijonų, pareiga grąžinti akcijas nebuvo nominuota. Jis pasiskelbė Lipman.

Įmonė turi finansinių sunkumų. Įmonės pagrindinė pramonė dėl apyvartinių lėšų trūkumo buvo nutrauktas. Savo ruožtu, įmonės pagrindiniai kreditoriai, įskaitant iždo, ieško būdų, kaip sutaupyti ligotas įmonę. Tiek kreditorių, klubas ir bendrovės vadovybė šiuo metu ieško investuotojų bendrovės.

Liepoja teismas gegužę bendrovės teisinė apsauga Teismo ir paprašyta pateikti įmonės 26 liepa gelbėjimo planą. LM teismas su prašymu pratęsti skirtą už mėnesio planą, kuris teismas patenkino pateikimo terminą.

LM yra didžiausias darbdavys Liepojoje – įmonėje dirba apie du tūkstančiai žmonių. Bendrovės akcijos dėl „NASDAQ OMX Riga“ antrąjį sąrašą. Įmonė yra privati ​​ir didžiausi – Zaharjins, SegalS ir Lipman.

load...

Parašykite komentarą