Savęs meilės patarimai: 10 skatina dalykus, kuriuos turėtumėte pasakyti sau šiandien

Kaip mes pabusti ryte gali turėti didžiulę įtaką, kaip mūsų dienos poilsio eina. Jei mes pabusti bloga nuotaika, tai tikėtina, kad mūsų dienos poilsio nebus gauti bet geriau.

Be to, jei jūs pabusti geros nuotaikos ir pasakyti sau teigiamus dalykus, ten Fab tikimybė, kad jūsų dienos poilsio bus tobula.

Dėl geriau, laimingesni ir labiau mylėti tave, yra dalykų, kuriuos galite pasakyti sau kiekvieną dieną. Čia yra 10 vilčių dalykų pasakyti sau kasdien, kad pakels jūsų nuotaiką.

load...

Šiandien nauja diena

Mes visi turime blogų dienų. Bet tik todėl, kad vakar išėjo blogai, tai nereiškia, kad šiandien turi sekti jų pavyzdžiu. Sutelkiant dėmesį į ankstesnės dienos įvykių, jūs pranešėte blogu energiją – ir jūs nesugeba gyventi dabartyje. Kaip, pavyzdžiui, šiandien nebus jaustis kaip šviežio dieną, bet ne būti vakar plėtinys, kai viskas nutiko.

Svarbu pabusti kiekvieną dieną ir pasakyti sau, kad šiandien yra visiškai nauja diena. Tai tuščią drobę, iš kurios galima nustatyti naujas mintis ir svajones. Šiandien nauja diena vėl pradėti, padaryti pažangą ir gyventi šia akimirka.

Aš geras Užteks

Ar esate pakankamai gera? Jūs bet esate! Pabusti kiekvieną rytą ir pasakyti sau, kad jūs visiškai esate pakankamai gera. Kai jūs sakote, jūs pradėsite tikėti.

Ne kliūtis yra neįveikiama

Gyvenimas kartais opiausių nelyginis kliūtį, kuris atsiranda neįveikiamos. Tačiau kartais jūs turite prisiminti, kad problemos yra giminaitis.

Pavyzdžiui, tai nėra taip, tarsi jūs esate atsakingas už kurti erdvėlaivį į Marsą, ar kovodami liūtų paketą. Jūsų problemos nėra neįveikiamos. Ryžtingai ir aiškumo minties, viskas, ko jums sugalvoti prieš gali būti įveikti.

Aš galiu būti Nepriklausomai Aš noriu būti

„Kai kurie žmonės sako, kad aš turėti požiūrį – gal aš… Bet manau, kad jūs turite. Turite tikėti savimi, kai niekas nėra – kad leidžia jums nugalėtojas ten „.

     – Venus Williams

load...

Savęs tikėjimas yra nepaprastai svarbus savimeilės. Jei netiki savimi ir savo gebėjimais, jums sunku mylėti save.

Savęs tikėjimas yra ne kažkas, kad tiesiog ateina, bet sakydamas sau vėl ir vėl, kad galite pasiekti viską, ko norite ir būti kokia norite būti, jūs pradėsite kurti neįtikėtiną jausmą savigarbos.

Kiekvieną dieną yra galimybė

Kai mes nemylime savęs, mes turime tendenciją, kad galėtumėte peržiūrėti kiekvieną dieną, kaip tik kažką gauti daugiau, kol mes galime grįžti prie mūsų lovos saugos naktį. Peržiūri kiekvieną dieną tokiu būdu reiškia, kad jums trūksta ant tiek daug galimybių, kad būtų galima atverti naujas pasaulius jums.

Tai gerai, kad žlugtų

Žmonės, kurie galvoja, kad tai blogai, kad žlugtų linkę būti žmonės, kad palūžti, kai jie nesugeba.

„Aš esu nevykėlis“, jie rauda. „Aš niekada bandė į pirmąją vietą. Aš akivaizdžiai čiulpia „.

Bet ar žinote, kas tai visiškai gerai, kad nepavyks? Kiekvienas nepavyko, net sėkmingų žmonių planetoje. Steve Jobs nepavyko, Leonardo da Vinci nepavyko, Albert Einstein nepavyko.

Jūsų nesėkmių nereikia apibrėžti jus. Greičiau tai yra, kaip tu reaguoji į nesėkmę, kuris apibrėžia jums.

Man nereikia Validation nuo kitų žmonių

Ar jums rūpi, ką kiti žmonės galvoja ir sako apie jus? Aš naudojamas. Aš naudojamas suteikti daug svorio, ką kiti sakytų apie mane, ir aš tikrai įveikti save iki, jei jie kritikavo mane, ar sakė, kad aš neturėtų bandyti tą ar aną.

Jūsų draugai ir šeima nemyli jums, kiek, kaip jūs mylėti save – ir tai gerai. Jie neprivalo. Bet ką tai reiškia, jie ne visada turi savo interesus prie širdies. Taigi, o ne duoti savo nuomonę daug svorio ir imtis, ką jie sako, kad širdies, klausytis, bet padaryti savo sprendimus, kad atitiktų jūsų.

Aš turiu tiek daug Smile Apie

Kai buvau mano mažiausias, radau sunku šypsotis nieko. Kodėl? Nes man buvo taip sutelktas į kitų žmonių ir ką jie turėjo, kad aš visiškai ignoruodavo gerų dalykų aš jau. Buvau pavydi savo automobilius, jų vyrams ir jų karjerą. Bet kai aš pradėjau būti dėkingas už nuostabių dalykų turėjau mano gyvenime, aš pradėjau šypsosi daugiau.

Jei tai padeda, užsirašyti visų dalykų, kuriuos gyvenime turi būti dėkingas sąrašą. Tai gali apimti bet kokį dalykų, įskaitant jūsų sveikatai, Naminiai gyvūnai, Jūsų draugai ir šeima, stogą virš galvos, bet talentą turite ir pan.

Gyvenimas tęsiasi

Mes visi patyrė skausmingą epizodą, kuris pasirodo kaip nors ji gali mus sužlugdyti gyvenimą. Nesvarbu, ar tai katastrofiška Griauti, arba darbo praradimas, šie trauminiai epizodai gali turėti įtakos mums tiek daug, kad jie paveikti, ką mes darome gyvenime. Ir tai yra blogas dalykas.

Mylėti save, jums reikia išsilaisvinti iš praeities ir prisiminti, kad jūs nesate suma iš viso savo patirtimi ir mintimis. Nemokamai šiuos epizodus iš savo proto, praplaukite jas iš savo sistemos ir prisiminti, kad, kas beatsitiktų, gyvenimas visada juda. Nieko lieka tas pats amžinai. Mes visada įveikti.

Tai niekada nevėlu

„Tai per vėlu“, yra toks naudojamas žmonių stereotipinius pasiteisinimas, kuris nemyli savęs pakankamai tikėti savimi. Bet atspėti, ką? Jūs esate ne per vėlu ką nors.

Nesvarbu, kas jūs esate, kur jūs gyvenate, arba kaip senas esate, jūs turite savyje galią keisti ir tapti neeilinis versija jums. Ignoruoti abejojančių ir naysayers, kurie sako, kad jūsų (ir jiems) laikas praėjo ir prisiminti, kad tik laiko, kad egzistuoja, yra dabar.

load...