Sardinija

Sardinija – antra pagal dydį sala Viduržemio jūroje. Pavadinimas Sardinija įsigijo iš graikų kalbos žodžio „sandaliotis“. Senovės graikai salos forma priminė sandalas. Legenda pasakoja, kad Kūrėjas čia išlipti į žemę, paliko savo pėdų atspaudai. Apie 2000 BC Sardinija gyveno galingas nuragu civilizacijos. Tada čia lankėsi finikiečiai, romėnai, barbarai, Vizigotai, arabų ir Bizantijos. Pirmieji gyventojai į salą buvo nuo 2600. Dėl pr. Sardinija yra ne architektūros ir kultūros paminklų daug, didžiulis žemyne. Tačiau paminėti nuostabų pigus skrydziai i amsterdama nuragi – istoriniai bruožai saloje – vis. Šios tvirtovės ir stebėjimo bokštų, iš gigantiškų akmenų sukrauti nupjauto kūgio esantį daugiau nei 25 amžių. Nuragu kilmės paslaptis iki šiol buvo iššifruoti. Sardinija yra gerai išsilaikęs kapinynas, amfiteatras, Piza ir Genuja griuvėsiai tvirtovė.

Be abejo, labiausiai įdomus aspektas Sardinija turistams atrodo Pasakų grožio saloje ir jos švariausia ir skaidriausia Italijos jūros. 1850 kilometrų paplūdimių – visų Italijos pigus skrydziai i kopenhaga paplūdimiai ketvirtį, o tai yra geriausias ketvirtis! Yra dar liko nepaliesti kampų rojus su aukso paplūdimiai ir uolėtos įlankos, kurios neįprastas buvo pastatytas netoli šiuolaikiškame viešbutyje su pirmos klasės paslaugas, visą paslaugų spektrą ir plėtoti infrastruktūrą. Viešbučių svetingumą su paslaugų lygio standartus trupių daugybė yra izslavėjuši Sardinija kaip elito atostogų vietoje.

Legendinis Costa Smeralda pakrantė – fantastiškas lufthansa skrydziai is vilniaus Arabijos princas Karimas Aga Khan IV projektą.

Nuostabus nardymas dugno gyventojų visuomenėje, virtuve, iš sporto veiklos, visame pasaulyje žinomų barų ir diskotekų įvairovė pritraukia įžymybės, pavyzdžiui, Tina Turner, Brain Adams, Naomi Campbell, Tom taures, Leonardo DiCaprio ir Italijos futbolo žvaigždžių. Būtent šioje krantinėje yra žinomų politikų, kino, popmuzikos ir sporto žvaigždės vilos.

load...

Sardinija – vienas iš Viduržemio jūros salų švariausias, išlaikė savo tradicinį patriarchalinį poziciją originalaus kultūra ir tradicijomis, paplūdimys yra ne perkrautas, daug gražių grutas ir urvų, taip pat šventes ir atostogas beveik ištisus metus.

load...

Parašykite komentarą