Santykių patarimas: 9 santykių klaidos, kad būtų išvengta

Kai pro pirminio Dating etape įvesite „santykiai“ etapą. Į Dating etape, jums vis dar šiek tiek prisibijo vienas nuo kito, vis dar testavimo vienas kitą šiek tiek, todėl jums buvo atsargūs, o santykių etapą, jums jaustis ramiai, todėl Jums atsipalaiduoti ir leisti eiti šiek tiek daugiau ir tai yra, kai keletas bendrų klaidų gali būti. Kiekvienas santykiai turės savo aukštumas ir savo nuosmukių, tačiau, siekiant padėti jums išvengti kai kurių nuosmukių, čia yra keletas spąstų, kad daugelis porų patenka į:

1. Falling į rutinos

Kai poros kartu ilgą laiką, tai lengvai patenka į tą pačią įprastas dieną ir dieną. Pradžioje, turintys rutinos jaučiasi gražus ir jis jaučiasi gerai, tačiau po kurio laiko jis gali tapti paprastas nuobodus. Norėdami išvengti rutinos tampa rujoti, nenustokite bandyti naujus dalykus kartu. Išeiti į vietas, jūs niekada nebuvo prieš ir nesibaigia pažintys.

2. Bandymas pakeisti savo partnerį

Vienas iš klasikinių santykių klaidų, kad žmonės padaryti, kad jie galvoja, kad jie gali pakeisti žmogų. Kiekvienas, kuris yra į santykius turi išmokti kompromiso šiek tiek, bet jei bandysite priversti žmogų pakeisti, kas jie yra iš tikrųjų, tada jie pradės jį piktintis ir pradėti jausti, kad jūs neturite myliu juos, ką jie yra; tik tai, ką jūs manote, kad jūs galite padaryti juos.

load...

3. Atsižvelgiant Jūsų partneris suteikė

Tai lengva padaryti, ypač ilgalaikius santykius: esate taip patogu viena su kita, kad jums pamiršti, kad jūsų partneris žino. Pabandykite prisiminti visas gražias ir rūšis dalykų, kuriuos naudojote daryti vienas kitam, kaip tik sakau, „Aš tave myliu“ arba pareikšti namų mažą dovanėlę. Tiesiog todėl, kad jūs buvote kartu, o tai nereiškia, šie maži gestai yra bet mažiau svarbu.

4. Nekalbu apie pinigus

Numeris vienas klausimas minėtas santuokos nutraukimo bylose yra ginčai pinigų. Svarbu, kad būtų galima aptarti pinigus sąžiningai ir atvirai, ir neturi pinigų paslaptis. Net jei jūs manote, kad esate yra natūra išlaikyti pinigų problemą iš savo partnerio, kad jie neturi jaudintis dėl to, jie nebus ačiū už tai, kad ilgainiui.

5. Darant prielaidą, kad jūsų partneris gali skaityti Jūsų mintis

Tai nuostabus vaizdas galvoti apie pora, kurie yra taip arti, kad jie skaito vieni kitų protus, bet, kad tikrai ne taip atsitiktų, ar ne? Bendravimas yra santykiuose svarbiausia, ir jei jūs neturite pasakyti savo partnerį, kas kelia nerimą jus, ar liūdina tave, kaip jie bus kada nors žinoti?

6. Laikymo paslaptys

Jums nereikia pasakyti kam nors kitam kiekvieną, nepilnametis mažai ką, kas vyksta jūsų gyvenime, bet jei laikome kažką svarbaus iš savo partnerio, jūs žinote, kad tai svarbu, nes jaučiatės kalti apie tai. Sąžiningumas yra geriausia politika, paslaptis turi bjaurų įprotį išeina pabaigoje ir tada, kai skauda dar labiau.

7. Letting go susitikimams

Tiesiog todėl, kad jūs buvote kartu kartu, nereiškia, kad jūs turite nustoti būti romantiškas. Gerai, kad jūs ne myliu-serga vaikų nebėra, bet tai nereiškia, kad jūs galite ne tik priminti savo partneriui, kad jūs vis dar myliu juos. Realybė yra tai, kad santykiai ne tik dirbti patys; jiems reikia šiek tiek pastangų, todėl šiek tiek laiko ir padaryti ką nors romantišką savo partnerio vakarą.

8. Ar emocinį reikalas

Jūs manote, kad reikalas be fizinio kontakto būtų lengviau atleisti, nei reikalas su juo, bet jūs klystate. Nėra reikalas yra lengva gauti daugiau, bet, be abejo, atsitiktinis susitikimas su be gilių jausmų yra lengviau atleisti (kai kuriems žmonėms), nei gilaus emocinio reikalas. Jei jums iškilo problemos jūsų santykius, nereikia būti linkusios kreiptis į ką nors iš priešingos lyties peties verkti ant, jie gali pasinaudoti; kas geriau aptarti su savo partneriu ir pamatyti, jei jūs galite išspręsti dalykus pirmiausia.

Kartais santykiai reikia dirbti ir dažnai, kad darbas yra sunkus darbas, bet nieko gyvenime, kad turi kokią nors realią vertę verta dirbti.

load...

Tikiuosi, jums rasti šią santykiai patarimas naudingas.

Kokie kiti santykiai klaidų mes visi turėtų vengti? Nedvejodami pasidalinti savo santykius patarimų žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Likti laimingi, mylėti ir būti mylimi!

 

load...