Rusija: Aeroflot – populiariausia aviakompanija rusai

Rusai dažnai skraidyti Aeroflot skrydžiai, įskaitant Aeroflot-Nord, manydama, kad jie būtų saugiausia, ekonomiškas ir patogus skrydžiai, rodo apklausa išleistas penktadienis Visos Rusijos visuomenės nuomonės tyrimų centro (VTsIOM).

Aeroflot

Paslaugos pastaruosius dvejus ar trejus metus, 39% respondentų. Skrydžiai Siberian Airlines (S7 Airlines) neseniai turėjo 20% respondentų, 18% skrido Transaero. Rusai retai rodo, kad skrido skrydžių bendrovė UTair (9%) ir Krasaero (4%). 3% rusų pavadintas aviakompanija pigus skrydziai i stokholma Atlant-Soyuz , Ural Airlines ir Domodedovo Airlines.

Kas penktas (22%) respondentų teigė, skrydžiai yra saugiausias.

load...

Antras populiariausias atsakymas buvo Rusijos oro linijų bendrovės, kaip visuma (9%). 7% vadinami saugiausi skrydžiai Siberian Airlines 5% – Atlant-Soyuz ir UTair, 3% – Ural Airlines ir užsienio oro bendrovėms, kaip visuma. Dar mažiau respondentų (1%) yra laikomi saugūs skrydžiai Pulkovo Airlines arba sako, kad pigus skrydziai i maskva visi vežėjai skraidina saugūs. 2% mano, kad jų nėra, o beveik pusė respondentų (45%) buvo neapsisprendę.

Skrydžiai

Kompanijos Aeroflot ir rusai pripažinta kaip viena iš labiausiai efektyvus (13%). Dar 12% mano, nebrangūs skrydžiai Rusijos oro linijų, kaip visumos, 9% – skrydis Siberian Airlines, 6% – UTair. 3% mano, kad ekonomiškiausi skrydžiai yra Ural Airlines, taip pat užsienio oro apskritai. 49% buvo neapsisprendę.

Beveik vienas pigus skrydziai i briuseli iš penkių (19%), rusų įsitikinę, kad skrydžiai yra patogiausias. Vienas iš dešimties (10%) respondentų jaučiasi patogūs skrydžiai su Rusijos aviakompanijų, kaip visumos, 8% teigė, skrydžiai Sibiro airlines 7% – Transaero, 5% – UTair 4% teigė, kad patogiausia skrydžiai užsienio vežėjų Pusė (50%. ) respondentų buvo neapsisprendę.

Šių metų vasario 1 iš 1600 žmonių 140 kaimų 42 Rusijos regionuose – Ieškoti iniciatyva Rusijos viešosios nuomonės apklausos vyko sausio 31 d. Respondentų buvo paprašyta suteikti jokių atsakymų skaičių. Statistinė paklaida neviršija 3,4%.

load...

Parašykite komentarą