Rugpjūčio numeryje pirmojo Europos sveikatos draudimo kortelę

ESDK teikia tas pačias sveikatos priežiūros paslaugas, jeigu numatytas E 111 formą, būtent pagalbos ir skubiai reikia gydymą laikino buvimo vienoje iš Europos Sąjungos ar Europos ekonominės erdvės šalyse (Norvegijoje, Lichtenšteine ​​ir Islandijoje) metu.

Jei į šį klausimą formos E 111 buvo popierėlis A4 formatas, naujos ESDK bus plastikinė kortelė (pavyzdžiui, banko kortelę, vairuotojo pažymėjimą ir tt), kuri bus daug patogiau nešiotis. Ši kortelė bus pateikiama ta pati informacija, pateikta E 111 forma – vardą, pavardę, asmens kodą, kilmės šalį gyventojo.

ESDK kortelės yra vienodas visoje Europos Sąjungoje (ES), todėl bet kuri ES valstybė narė darbo gydytojas galės perskaityti informaciją, kuri yra būtina užbaigti dokumentai.

Valstybinė privalomojo sveikatos draudimo tarnyba taip pat parengė informacines brošiūras apie EHIC kortelę pristatyti Latvijos gyventojus su nauja kortele. Bukletas galima rasti Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje: http://www.vm gov.lt skyriuje Informacinės medžiagos.

load...
load...

Parašykite komentarą