Rezervuoti butą naujame „Kauno namai“ komplekse!

Gyvenimo kompleksas Kauno Namai yra puiki investicija ateičiai ir fantastinė vieta gyvenimui ir poilsiui, todėl pelnytai tapo viena iš populiariausių naujų projektų Kaune. Dėl jo namuose Kauno Namai vadinamą apie 100 šeimų, o rugsėjį pradės du naujus namus. Dabar jau galite rezervuoti butą!

Nauja statyba prasidės rugsėjo mėnesį, bet ji numato pradėti eksploatuoti 2017 m. pabaigoje. Nauji butai Kaune bus maždaug nuo 32 iki 74 kvadratinių metrų ploto. Nemažas plotas, o tai yra pagrindinis skirtumas nuo ankstesnių esamų namų. Butų planai bus daugiau kompaktiški ir bus daugiau vietų automobilių stovėjimo aikštelėje. Klientams bus galima įsigyti trijų skirtingų būsto sprendimų, kurie bus pagal skirtingų tipų žmones praktikuoti gyvenimo būdą. Naujas projektas „Kauno Namai“ jau pradėjo priiminėti užsakymus butų pardavimui, butų kainos – nuo 43000 eurų.

Ir atvirkščiai, jei norite tapti vienu iš labiausiai kokybinius projekto gyventojai dabar apie 20 iš 127 butų yra gaunami iš esamų namuose. Be to, nors „Kauno Namai“ praktikuoja labai draugišką kainų politiką ir toliau tai daryti ateityje, pelningiausias laikas pirkti butą yra projekte yra dabar.

Apie projektą:

load...

„Kauno Namai“ įgijo populiarumą ir pritraukia klientų dėmesį dėl kelių priežasčių. Vienas iš jų yra šis projektas vietą – tik septynių minučių kelio automobiliu iki miesto centro, tačiau yra šalia Parko, kuri apima pramogas, mokyklų ir ikimokyklinio ugdymo, miesto centras, taip pat garsaus „Kabaro Cafe“ veislės.

Kiti projektai apima „Kauno Namai“ išsiskiria savo mažomis komunalines paslaugas, saugumo, reikmenimis įvairovė ir nuostabų ateities vizija sukurti būstų gyvenimo savo mieste per miestą. Vieta, kur vaikai gali saugiai žaisti, kur mėgautis tiek poilsiui ir taikius sluoksnių. Vieta gražių parkų, vaikų darželių, parduotuvių, verslo galimybes ateityje, tačiau visų pirma tai – gyventi kokybę, prieinamą visiems naujame gyvenamųjų namų komplekse.

load...

Parašykite komentarą