Raktas į sveikus santykius: 8 priežastys, kodėl asmeninė erdvė yra svarbi laiminguose santykiuose

Turintys savo erdvę santykius yra labai svarbu išlaikyti santykius laimingi ir sveiki. Gerai, kad esate įsimylėję ir tai puiku, bet tai nereiškia, kad jums reikia praleisti kiekvieną dieną, kiekvieną sekundę vienas kito kompanija. Jei jūs neturite laiko atskirai, vienas arba abu iš jūsų gali pradėti jaustis pasmaugti ir narveliuose. Tai ne savanaudis kažkiek laiko savo ir čia yra Aštuonios priežastys, kodėl asmeninė erdvė yra vienas iš raktų į sveiką santykiai:

1. Jums reikia išlaikyti savo tapatybę, nes tai yra tai, kas daro jus – jums!

Jūs gimėte individą, jums buvo užaugino savo tėvais, bet jūs vis dar išlaikė savo individualumą. Tai turėtų būti taikoma ir suaugusiųjų santykius, taip pat. Nesvarbu, kiek jums patinka jūsų partneris, svarbu už savo laimę, kad jums likti ištikimi, kas jūs esate ir vis dar pamatytumėte save kaip atskirą asmenį, tai yra vienas iš svarbiausių raktų į sveiką santykius.

2. Per daug geras dalykas tampa varginantis

Jūs galite taip pat dievina buvimą su savo partneriu, bet per daug laiko kartu ilgainiui sumažinti malonumą, kad jums gauti iš savo įmonės. Jums gali mylėti šokoladą per daug, bet norite greitai suserga apie tai, jei tai buvo viskas, ką teko valgyti, todėl, raktai į sveiką santykius taip pat laiko valdymo išmintį ir suteikia viena kitai tam tikrą asmeninę erdvę. 

load...

3. Kiekvienas žmogus turi tam tikrą privatumą

Sąžiningumas ir atvirumas yra apie gerų santykių kertiniai, bet visi turi tam tikrą privatumą kartais. Jūs neturėtumėte jaustis kalti apie ne dalintis absoliučiai viską ir kiekvieną savo gyvenimo akimirką su savo partneriu, kartais tai tik daugiau informacijos, nei jie nori ar reikia.

4. Kiekvienas žmogus yra skirtingas ir tai, kodėl gyvenimas yra įdomus

Jūs galbūt galite turėti visus tuos pačius interesus, mėgstami ir nemėgstami kaip savo partneriu, bet jūs vis dar individualus. Niekas neturėtų tekti atsisakyti visų savo interesus, į santykius vardan ir jums turėtų būti suteikta galimybė pasakyti „jūs žiūrėti, kad filmą, aš eisiu ir daryti ką nors kita“.

5. Rami laikas yra gerai, ji gali padėti jums vėl įkrauti savo baterijas

Dar vienas iš svarbiausių raktų į sveiką santykius yra turėti vien reguliariai ramų gyvenimą. Gyvenimas yra pakankamai užimtas, ir mes turime laiko pailsėti ir vėl įkrauti savo baterijas, o kartais vienintelis būdas tai padaryti yra būti mūsų pačių. A ramioje tiek laiko nuo jūsų pačių yra sveikas būdas suteikti jūsų protas pertrauką, todėl skaitant knygą savo, ėjimas pėsčiomis ar medituojant turėtų būti kažkas, kad jūs esate tiek sugeba daryti laikas nuo laiko.

6. Nėra nieko blogo su „mane“ metu, todėl nesijaučiu kaltas

Nėra nieko blogo su kuriuos reikia dėl savo kartais ir tai nereiškia, kad nėra nieko blogo su savo santykius. Žmonės gimsta tiek, kad reikia būti socialinė ir poreikį būti vienas, kartais, todėl nesijaučiu kaltas apie savo poreikius, jie yra normalu.

7. Jūs turite draugų už santykius

Atsižvelgdama draugų už santykius svarbu jums ir pati santykius. Net geriausi santykiai, yra kartų, kai jums gali nori aptarti dalykus su kuo nors kitu, nei savo partneriu, gauti ne požiūrį. Nėra nieko blogo su tai daryti ir gauti kitą perspektyvą tema gali būti naudinga tiek jums ir jūsų partneriui.

8. Jis suteikia jums daugiau kalbėti apie

Jei viskas kartu, kas žemėje jūs ketinate turėti kalbėti apie! Vejasi savo partneriais „naujienos ir ką jie jau daro yra sveikos santykių įdomus dalis ir tai padeda palaikyti pokalbį įdomu.

Ar manote, kad asmeninė erdvė yra svarbus laimingo santykius? Nedvejodami pasidalinti savo mintimis ir kitus klavišus sveiką santykius žemiau komentarą skyriuje.

load...
load...