Privatų namo šildymas savo rankomis

Daugelis žmonių nori daryti šildymą privačius namus savo rankomis. Tačiau, prieš pradėdami dirbti, jums reikia suprasti, kaip padaryti teisingą šildymo ir kokių tipų šildymo yra.

Yra šie šildymo būdai:

load...

– oro šildymo;

– vandens šildymo;

– centrinis šildymas;

– elektrinis šildymas.

Oro šildymas

Šis šildymo tipas turi būti įtaisytas tokiu statybos pastato etape. Oro šildymo tinka bet katilo: kieta, skysta kuras, dujos. Degimo produktai turi būti evakuoti per kaminą. Užtikrinti, kad jūsų namų šildymo Taigi, jūs negalite padaryti be dizainerio, kuris nėra pigus pagalba. Savęs pats dizainas, šis šildymo tipas yra įmanoma tik su tam tikromis žiniomis ir patirtimi.

load...

Oro šildymo veikimo principas yra paprastas. Šiltos oro masės pakilti iš šilumos šaltinio specialų lataką iš apačios ir stumti šaltą orą.

Karšto vandens šildymo

Ši šildymo tipas yra labiausiai paplitęs ir populiarus. Taip yra dėl to, prieinamumą ir kainą. Principas, kuriuo organizuojamas vandens šildymas, yra pastovus skysčio cirkuliacija iš katilo į radiatorius ir priešinga kryptimi. Vandens šildymo namo su savo rankomis, gali būti susitariama su dujomis, kietuoju kuru, skystuoju kuru katilai, taip pat elektros energijos.

Garo šildymo

Šildymas garo šildymo įrengtas taip, kad pirmasis vandens šildymo vyksta labai aukštos temperatūros, tada jis virsta garais juda per vamzdyną ir atlieka šildymo pastato. Pasiekti radiatorius, garas aušinamas konvertuojamos į vandenį ir teka į katilą. Tada viskas kartojasi iš naujo.

Gaminant tokį šildymo tipo įrenginius yra ypatingai saugūs, nes vamzdžiai, kad transporto garus gali būti kaitinamas iki 110 ° C temperatūroje

Šildymas elektra

Kaip rodo pavadinimas, kad šio šildymo tipą pagrindas yra elektros energijos. Su elektros šildo katilo vandens, tada atlieka jį į radiatorius ir grąžinamas jau aušinamas. Bet tuo pačiu metu, kaip ir šildymo kambarys yra šildomas netolygiai, ir taip padidinti šildymo šilumos ginklą ir šildomos grindys.


Kaip padaryti, kad šildymo sistema namuose?

Jei atėjo laikas nuspręsti, koks bus namo šildymas, kaip pasirinkti, priklauso nuo kuro prieinamumą. Galbūt jūsų dispozicijoje yra dujotiekis, tai geriausia įdiegti vandens šildymo sistema su dujiniu katilu. Jei esate daugiau laisvi kieto kuro, tada galvoti apie įdiegti sistemą, veikiančią medienos arba anglimi.

Nepriklausomai nuo to, namuose su savo rankomis ką šildymo sistema pasirinksite, jūsų veiksmai bus maždaug tas pats algoritmas.

Pirmas žingsnis yra paruošti katilinė. Tai turėtų būti visiškai tuščias kambarys (geriausias būdas pašalinti visą papildomą medžiagą, tai leis jums atlikti diegimą be nereikalingų kliūčių). Jūsų pačių saugumui katilinėje turi būti tik katilą ir visus reikalingus ryšius.

Dabar jums reikia sukurti schemos projektą ir šildymo savo namuose. Jei jūs darote savo rankomis šildymo sistemą, jums tikrai reikia: jie gali būti naudojami atlikti tikslesnius skaičiavimus. Taip pat būtina taikyti dėl projekto sukūrimo iki atitinkamų organizacijų. Kai visi dokumentai yra jūsų rankose, galite pradėti pirkti katilą ir jos diegimą.

Norėdami įdiegti katilą ar Markup, teikia montavimo plieninių konstrukcijų (jie bus išsaugoti katilą), ir tada nustatyti patį įrenginį. Tada yra įdiegtos visos šildymo sistemos komponentai.

Dabar turime ištiesti vamzdelį į vietas, kuriose yra radiatoriai. Kai vamzdžiai apibendrino, mes sugauti radiatoriai specialių laikiklių. Belieka tik išbandyti savo visą šildymo sistemą. Tai daroma tik GAS SERVICE akivaizdoje.

Kaip matote, nėra nieko neįmanoma šildymo rankas organizacijos. Baigęs visas procedūras sau, galite įrašyti taip pat.

load...