Premjeras nusipirkau krājobligācijas 1000 latus

Vykdydama įsipareigojimą, pateiktą Ministro Pirmininko Valdis Dombrovskis (V) įsigijo krājobligācijas.

Premjero spaudos sekretorius Martins Panke sakė, kad vyriausybės vadovas nupirko krājobligācijas 1000 latų. Įsipareigojimas pirkti krājobligācijas Dombrovskis išreiškė šių metų pradžioje, kai Vyriausybė priėmė nutarimą dėl Vyriausybės vertybinių popierių reguliavimo.

Kaip pranešama, paskirstymo Krājobligāciju buvo pradėtas birželio 19 d.
Šiuo krājobligācijas kiekvienas Lietuvos pilietis gali būti perkamos autentificējoties „www.krajobligacijas.lv“ per internetinės bankininkystės. Įsigiję pirmuosius krājobligācijas, Lietuvos Centrinis depozitoriumas, kuriame išvardijamos turi būti laikomi ir nusėda ant visų išleistų vertybinių popierių Latvijos automatiškai atidaro vertybinių popierių sąskaitą.

Palūkanų norma nustatoma pagal jau neįvykdyti Vyriausybės vertybinių popierių kursų, kurie apibūdina rinkos padėtį.

load...

Nominali vienos obligacijos vertė ir vieno lato ir minimali pirkimo suma yra 30 latų. Ir didžiausias obligacijų kiekis pirkti 49 000 latų vieną paraišką pirkti, bet per dieną paraiškų pateikimas yra neribojamas. Krājobligācijas galima įsigyti 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę.

Krājobligācijas galima įsigyti tik asmenims, negali jiems pasiūlyti antrinėje rinkoje arba duoti negalės pirkti instituciniai investuotojai. Tik veikla, leidžiami jų subręsta anksti išbraukti ir palikimą.

Krājobligāciju esmė yra suteikti galimybę kiekvienam Lietuvos piliečiui pirkti Vyriausybės vertybinius popierius, tokiu būdu skolina savo pinigus iš valstybės laikotarpį. Patikimumas yra vienas iš pagrindinių krājobligāciju privalumai, lyginant su kitų investicinių priemonių.

Investavimas krājobligācijās priklausys nuo kitų finansų rinkos dalyvių ir investuoti visuomenė garantuoja pilna.

load...

Parašykite komentarą