Prancūzija Kelionė į galingą dulkių

Be to, įvairių popieriaus dedamas į komentarą korteles, kurios galima rasti septynių kapų tūkstančių asmenybių, kurie investavo dideles įmokas į literatūros, mokslo, kino, sporto, politikos, meno ir vyno gamybos istoriją.

Jis primena adresų knygą su vienu, išskyrus – visi šie adresai įrašyti amžinai, sako neįprastų edition B.Beierns autorius, kalbėdamas radijo stotis Prancūzija-informacija. Turistinis vadovas atsakyti į du klausimus: kur palaidotas ir jis. ir palaidotas mano rajono, miesto ar kaimo, arba tiksliau, kur aš norėčiau praleisti savo atostogas.

Labiausiai lankomos kapavietė yra Napoleono kapas, netoli Marselio.

Kaip antra labiausiai žiūrima kolumbariume (vieta, kur po kremavimo urnos išlaikyti mirusiųjų pelenais) gali būti vadinamas Panteoną, kur surinkta galinga – Viktoras Hugo, Emile Zola, kompozitorius Hector Berlioz, ir tt Trečia vietą užima nežinomo kareivio kapo, kuris yra paminklas žuvusiems visuose Prancūzijos karus.

load...

Paryžius, mes dažnai tiesiogiai Midama puikus žmogaus pėdų dulkių, net nesuvokdami, sako Beierns. Pavyzdžiui, 1553 satyrikas Francois Rabelais mirusiojo laidojimo, šiuo metu parduotuvėje… žinoma pagal Prancūzijos sostinėje.

load...

Parašykite komentarą