Peterburgas cirkas

Dėl daug turistų atvyksta į Sankt Peterburgo cirkas – viena iš tų vietų, kur yra privaloma aplankyti.

Cirko spektakliai buvo įdomūs žmonės ilgai. Pirmasis pristatymas buvo suteikta klajojo cirko trupę, vėliau (nuo XVIII a) tokia pramoga virsta realiomis šventėms, pradėjo organizuoti arenose jojimo ir XIX amžius buvo pastatytas cirko pastatus. Tačiau tokios patalpos, pastatai nesiskiria.

Idėja sukurti Circus įvyko Italijos menininkas, kuris buvo tada, ir treneris, ir menininkas, ir didelio cirko šeimos galva. Šis pastatas turėjo būti skiriasi nuo anksčiau pastatytas.

Cirkas planuojama statyti, remdamasi pažangių inžinerinės minties, beveik su kupolu 50 metrų tarpą, be patvirtinamųjų vidaus kolonos, kurios sukurtų specialų trimatį efektą. Naujas sprendimas kupolas turi kelionės buvę tarsi didžiulio apverstą dubenį, apimantis auditoriją. Beje, šis sprendimas buvo vėliau naudojamas tokių įrenginių statybai. Salė išduotas prabanga: aksomas, aukso veidrodžiai. Bendras vietų skaičius – 5000 iš jų tik prekystalių – 1500.

load...

Pirmieji lankytojai cirkas priimtos 1877 (gruodžio 26 d.) Pastatas vis dar laikoma viena iš gražiausių pastatų cirko pasaulyje. 1919 jis priėmė pagal tos valstybės jurisdikcijai, buvo pakeistas daug kartų, prarado estetinių ir architektūros niuansų skaičių ir į vidų, ir į išorės forma. 1959, rekonstrukcija buvo pradėta, kuris tęsėsi iki 1962 metų. Rezultatas buvo sunaikinta fasadų dekoras (ir veido ir šoninė). Pasikeitė ir rekomendacijos. 1919 Scipione Ciniselli (paskutinis savininkas) paliko Rusiją ir poilsinės kelionės į ispaniją vadovavimo atsakomybės prielaida Circus patys darbuotojai. Vėliau jis buvo paskirtas pirmuoju direktoriumi Leningrado Sovietų Circus Williams Truzzi – išskirtinis aktorius ir režisierius. Jo scenarijai naudojami kaip pantomimes skaičius formulavimo.

Į prieškario Sovietų Leningrado cirkas vyko ne tik vidaus veikėjai, bet žvaigždės Europos mastu: Togare trenerių ir Karl Kossmi, iliuzionistas Kefalo, Sandvina sportininkas, muzikos klounai „Barraseta“ ir daugelis kitų.

1941, cirkas baigtas, baigiant 63. sezoną. Atidarymas naujam sezonui vyko tik antroje 1944 metų pusėje. Tai, kad čia nauja menininkų karta. Nuo Sankt Peterburgo cirko buvo glaudžiai susiję įžymybės, pavyzdžiui, iliuzionistas Kio Jurijus Nikulin, Jurijus Kuklachev, Olegas Popovas.

Šiandien cirkas džiugina savo svečius su paskutinės minutės kelionės į bulgariją fantastinis šou ryškus šviesos dizainą. Cirkas – tikri profesionalai ardančių audra entuziastingai plojimais.

Cirkas, kaip patekti į jį? Nepriklausomai nuo vietos, pradėti į Nevsky Prospect kelią, nes tai yra paprasčiausias orientyrą. Jei maršrutas prasideda rytinėje Petras, išlipkite perspektyva Zanevsky, tada – į vakarus (avenue). Jei gausite į rytus, jūs gaunate į pylimo ir Nevsky Prospekt sankirtoje, yra pasukti į dešinę, po to – į inžinerijos, kur pamatysime cirko pastatą. Su vakarų kryptimi laikytis tos pačios Nevsky Prospekt, tada per gatvę sodai, arba dėl inžinerijos karavanas prie savo rytus, į cirko pastate.

Jei planuojate keliauti viešuoju transportu, imtis metro. Jūsų stotis – stotis „kiemas“. Tada autobusas numeris 212 arba skaičius 49 (reikia vieno langelio link gatvės inžinerija), tada pėsčiomis iki kranto, yra labai panašus į cirką.

load...

Parašykite komentarą