Parodos fragmento pavyzdys

Stodama į paviljoną, lankytojai bus susiduria su fotografijas, kurių autoriai keliavo per Baltijos regione 2015 metais, ankstyvą pavasarį, subjektyviai pasirinkti sankryžų tarp pramonės šakų, dirbtinių kraštovaizdžių, išteklių srautų ir pramonės liekanų.

Tekinimo, jie pamatys tikslias veiklos nuotraukas, ką pramonė būtų naudojamas užtikrinti jos veiklą. Ėjimas toliau, rasti branduolinės diskusijų ir jos santykis su pilietine sutarimu artefaktai – išardyti atomines elektrines, sprendimą, kuris buvo kilęs naudai Europos integracijos procese.

Sekti žvalgyba kintantį vaidmenį institucijų, susijusią su mineralų, mes stebime, kaip pirma Stratigraphic ir mineralų gavybos technologija sustoja pilietinį judėjimą.
Mes sustojome aplink valdybos išdėstymo, todėl didžioji ir inertinių energijos tiekimo tinklus, tuo pačiu sumažinant atskirų energijos sąskaitas. Tupat šalia pastato ėjo atvejų pavyzdžių sudėtingo srautų išteklių, reikalingų siekiant užtikrinti jų statusą – jie ne tik kai kurie mėsos produktai, bet inertinės erdviniai elementai.

Baltijos kūrimas parodoje lydi – vienas iš jų buvo lauko baldu nuoma ir diskusijos Estijos architektūros Talino centre. Estijoje įsikūręs vienoje iš didžiausių fosforas indėlius pasaulyje. Jo gavyba buvo kruopščiai suplanuota sovietmečiu, bet jis sustojo aplinkos ir nacionalinių politikos sumetimais taršą. Estijos pilietinės judėjimas prieš fosforas kasybos 1980 vadinamų „fosforo karas“. Šiuolaikinės kasybos technologijos nuėjo į priekį ir nacionalistų grėsmės pasikeitė formą, todėl fosforas kasybos problema vėl tapo aktuali.

load...

Estijos visuomenė šiuo klausimu yra padalintas į dvi stovyklas: už ir prieš. Baltijos paviljonas surengta diskusija tarp dviejų stovyklų atstovai reaguoja, bet atsisakė toje pačioje patalpoje, nes nepripažįsta kitos pusės argumentus. Dėl šios priežasties, diskusijos vyko dvi dienas prieš, leidžiantis gilesnį supratimą vienas kito poziciją ir faktine informacija. Jis kreipėsi į įvairius scenarijus ir vizijas.

Viena vertus, fosforas kasybos ne tik, kad Estija viena iš labiausiai klestinčių šalių regione, bet ir pakeisti aplinką, infrastruktūrą, miestus ir uostus. Kai kurie iš šulinių atrado retųjų žemių metalų leidžia spėlioti, Estijos kraštovaizdyje kaip Silicio slėnyje kasyklų. Diskusijos įjungtas, ką šiandien reiškia Kasyba ir kaip specialios ekonominės zonos, švietimo, mokslo ir aukštųjų technologijų centrų gali tapti neatskiriama šios pramonės.

Kita vertus, didžiausi fosforas indėliai, esantys ne 200m gylio žemiau radioaktyviųjų sluoksnį tarp požeminio į Rakvere, aukštumos, nuo kurios pagrindinis Estijos upės rajone. Nacionalinis turtas tuos pavojus, kad gali tekti investuoti dešimtmečius valantys geriamąjį vandenį. Paradoksalu, abi pusės priėjo prie tos pačios išvados: pirma, trūksta informacijos iki galo suprasti aplinkybes. Visa informacija apie baldu nuoma renginiams yra pagrįsta atliktų sovietmečio studijomis. Antra, visuomenė nepasitiki studijas, remiantis privačių investicijų ir visuomenės dalyvavimo tuos tyrimus reikia.

Parodų plotas – Giobatta Gianquinto salė (Palasport Arsenale)

Baltijos paviljonas parodoje bus Giobatta Gianquinto pavadintas sporto salėje (arba Palasport Arsenale) – brutalizmas laikotarpis pastatas įsikūręs šalia Arsenale parodų komplekso. Aukšta, vertikalus betono siena supa Grand Opening tankus, istorinę Venecijos pastatą. Supratau, architekto Enrichetto Capuzzo projektą, šis visuomeninis pastatas yra svarbi Venecijos Commune socialiniai pokyčiai nuo 1970 m. Nuo pat savo egzistavimo, ji pirmą kartą atvėrė duris į Tarptautinį architektūros parodoje.

Venecija Architektūra bienalė kuravo keletą tarptautinių apdovanojimų pelniusi Čilės architektas Alejandro Aravena (Alejandro Aravena) kas dvejus metus bendras naratyvas nustatymas konceptualiai pavadinti – Ataskaitos iš priekio. Alejandro Aravena žada šį bienalė sukurti atviresni platesnei auditorijai, sutelkiant dėmesį į architektūros galimybių gerinti erdvės ir gyvenimo kokybė.
Latvija su nacionaline poveikio Venecija Architektūra bienalės dalyvauja nuo 2002 metų, o 2016 bus mūsų šalies septintasis dalyvavimas metu.

load...

Parašykite komentarą