Pagrindinės vertybės Arhipo-Osipovka

Arkhipo-Osipovka įsikūręs ant Juodosios jūros kranto, tarp Novorosijsko ir Gelendzhik. Ši vieta jau seniai mėgstamas kurortas daugelio rusų. Graži gamta, šilta jūra, vaizdingos paplūdimiai ir žemos kainos prisideda prie kaimo lankomumo metai iš metų į metus augimo.

Kaimas egzistuoja šioje vietoje jau daugiau nei du šimtus metų, ir per tą laiką įvyko daug pokyčių. Išaugo iš paprasto kaimo kurorte nacionaliniu mastu. Vardas prie atsiskaitymų buvo suteikta garbei Didžiojo Tėvynės karo memorialas, kuris vis dar puošia kaimynystėje herojus.

Pagrindinės vertybės Arhipo-Osipovka – tai gamtos rezervatai, augmenija, kriokliai ir dolmens. Unikali gamta, klimatas pigiausi skrydziai i londona is vilniaus ir oras tapo ideali vieta atkurti sveikatą ir jėgą. Keletas kurortų yra netoli gyvenvietės, taip pat netoliese kempingas ir poilsis poilsiautojai visose amžiaus grupėse.

Pritraukimas Arhipo-Osipovka unikalūs Teshebskie kriokliai. Jie susideda iš šešių etapų, kai kurios iš jų gali būti peržiūrėta iš arti. Stebėjimo deniai įrengti netoli krioklio, galite apsilankyti savo arba grupėje. Per daugelį metų, vanduo sukurtas nedidelis tvenkinys papėdėje kuris yra užpildytas su gražia žydros vandens ir tinkamas maudytis.

load...

Poilsiautojai tikrai turėtų apsilankyti parke pigus skrydziai is dublino aplink sanatorija „Arhipo-Osipovka“. Vertybės yra žinomi visame rajone ir pritraukti daug turistų kiekvienais metais. Daugiau kaip šimtas egzotinių augalų rūšių auga parke.

Žymiausi atrakcionai Arhipo-Osipovka – dolmens. Vadinamieji senieji statiniai sunkiųjų plokštės sveriančios kelias tonas, kurios buvo naudojamos kapus. Jie buvo pastatyti bronzos amžiaus. Daugelis iš jų galima matyti nuotraukoje. Arhipo Osipovka žinoma didelės koncentracijos dolmens ir laidotuvėms. Šios vietos yra labai garsus, kiekvienais metais jie lankėsi daug turistų.

Kai kurie atrakcionai Arhipo-Osipovka nešti priešiškus veiksmus, kurie buvo zonoje atmintį. Mikhailovskoe stiprinti suvaidino bilietai i sofija svarbų vaidmenį teritorijos gynybą per Kaukazo karo. Šiuo metu muziejus. Taip pat pamatysite didelį kryžių Snieguolė, kuri buvo įsteigta atminties karo herojus Arkhipov Osipovos.

Daugybė atrakcionų Arhipo-Osipovka galima kiekvieną dieną sužinoti kažką naujo, ir su susidomėjimu mokytis šios vietos istoriją. Be to, kaimas siūlo pramogų įvairovė, kad atitiktų kiekvieno skonį. Vaikams yra vandens parkas ir delfinariumas. Paaugliams bus įdomu kartingo. Nes turi specialų takelį.

Vienas iš gražiausių vietų kaime gali būti vadinama Promenada, kuris kiekvieną dieną temstant alsuoja žmonės žiūri. Čia yra įdomių vietų, kavinių ir barų. Na, žinoma, turėtume atkreipti dėmesį į Pebble Beach, kuri skatina vaikus ir suaugusius atsipalaiduoti jūros glosto jūrą.

load...

Parašykite komentarą