Nuostabi miežių žolių nauda

Skirtingai nuo tradicinių miežių, kad jūsų močiutė įdėti į troškinį, kai buvote vaikas (jei ji buvo nieko, kaip mano močiutė vistiek), vos žolė yra žalia maistas. Žalieji maisto produktai tikrai turėtų būti esminė niekieno dietos, dar tiek daug iš mūsų gana daug ignoruoti šį maistą visiškai.

Bet žalia maisto maistinės medžiagos yra gyvybiškai, nes jie palaiko tinkamą kraujo apytaką tarp kitų dalykų. Jie yra daug visų mineralų ir vitaminų, taip pat vitamino C, vitamino B12, geležies, folio, rūgštis, baltymų, kalcio ir daug daugiau rūšių.

Miežiai žolė yra viena iš labiausiai maistingus žalių maisto produktų, kad jūs galite valgyti. Ji turi visus gerų dalykų jūsų močiutė rasti tradicinėje miežių, plius kai pridėta premijas, taip pat. Jame Didžiulį 18 iš už esamų 20 amino rūgščių, įskaitant visų nepakeičiamų aminorūgščių. Tai leidžia pilnas baltymų.

load...

Jei vis dar nesate įsitikinęs, kodėl jums turėtų būti taip pat miežių žolė dietos, tegul pažvelgti 6 nuostabų naudą šio puikūs žalia maisto išvaizdą.

Miežiai Žolės suteikia jums Boost energijos

Vienas iš didžiausių privalumų miežių žolė yra tai, kad ji suteikia jums energijos impulsą. Aš kalbėjau draugui neseniai kuris skundžiasi, kad ji kenčia nuo nemigos. Nes ji dirbo kaip laisvai samdomas, tai neturėjo reikšmės per daug, kiek laiko ji suklupo iš lovos ryte, todėl jos nemiga buvo ne taip žalinga, kaip būtų buvę, jei ji dirbo 9 – 5.

Kai ji man pasakė, kad ji geria energetinius gėrimus visą dieną išlaikyti savo going, Pakėliau antakius. Energetiniai gėrimai yra pakrautas su kofeinu; jei geriate per daug dažnai, jūsų kūnas taps tiek tolerantiški kofeino poveikio, kol galiausiai visa tai galite padaryti, tai jus miega. Kuris gali sukelti nemigą.

Štai dalykas: Vartojimas daug kofeino per energetinių gėrimų duoti jums energijos nėra tinkamas būdas eiti apie tai. Be to, tai nėra natūralus ir siūlo tik trumpalaikį fix. Jei norite gauti energiją natūraliu būdu ir sveiką kelią, galite padaryti daug blogiau nei suvartoja miežių žolės. Tai suteikia jums daugiau miega ir perspėjimas, o ne ateiti su nemalonių gedimų vėliau tą pačią dieną.

Miežių žolė sulėtina senėjimo procesą

Dar viena iš puikių naudą miežių žolė yra tai, kad ji gali padėti sulėtinti senėjimo procesą.

Nė vienas iš mūsų tikimės, kad sensta. Kai mes kreipiamės 30, mylime jį, kai žmonių klaida su mumis dėl 21 Kai mes kreipiamės 40, mylime jį, kai žmonių klaida mumis 30. Kai mes kreipiamės 50… Gerai, jūs gaunate paveikslėlį.

Nors amžių mintis yra baisi, daugelis iš mūsų būtų visiškai laimingas, jei galėtume tiesiog sulėtinti senėjimo procesą. Tai ne tiek daug, kad mes nenorime pasukti 100; tai daugiau, kad mes nenorime pažvelgti arba jaustis kaip mes 100 metų amžiaus.

load...

Lėtėja senėjimo procesas dažnai tiesiog pritaikant savo mitybą mažų būdais atveju. Pristatome miežių žolė į savo savaitinio pirkinių yra fantastinis būdas išlaikyti savo jaunatvišką spindesį tol, kol įmanoma.

Turėkite su manimi, o aš tiesiog eiti ir taikyti mano…

Miežiai Žolės Makes You Nuolatinis

Vienas iš didžiausių privalumų miežių žolė yra tai, kad ji gali padaryti jums tvarkingos.

Jis tikrai ne klausimas, kiek tau metų, kai jis ateina į virškinimo problemų, nes kiekvienas bet kokio amžiaus gali patirti ten. Nesvarbu, ar jūs turite blogą vidurių pūtimas ar esate užkietėję, virškinimo problemos yra tiesiog gyvenimo reikalas.

Nors virškinimo problemos jokiu būdu gyvybei, ar nebūtų nuostabu, jei galėtume sumažinti visų mūsų gėdingai ir erzina problemų? Jei valgote daugiau miežių žolė, tai galite padaryti tik, kad!

Miežiai Žolės gali padaryti tipas – 2 Diabetas Mažiau įkyrus

Tipas – 2 diabetas yra gana siaubinga sekinanti liga, kad mes nenorėtų ant niekam. Sergantiems dažnai turi atlikti kasdien ištisus tabletes ir injekcijos, dirbant sunku kontroliuoti savo cukraus kiekį kraujyje ir todėl, kad jie valgo ir geria teisingus dalykus.

Nors niekas niekada pasakyti, kad visi asmenys, gyvenantys su diabetu turi tai lengva, ką mes pasakyti, kad yra koregavimai galite padaryti į savo mitybą, kad jums jaustis geriau. Kadangi miežiai žolė gerina atsparumą insulinui ir stabilizuoti cukraus kiekį kraujyje, ji ateina labai rekomenduojama diabetu sergantiems.

Iš tiesų, dažnai aštrių kraujo cukraus šuoliai, kuris sukelia dauguma komplikacijų, susijusių su diabetu, pavyzdžiui, gangrena. Valgydami daugiau miežių žolė, jums bus valdyti savo būklę geriau.

Miežiai Grass šalina toksinus iš savo kūno

Vienas iš fantastinių naudą miežių žolė yra tai, kad ji gali padėti pašalinti toksinus iš jūsų kūno. Mūsų kūnas turėtų būti mūsų šventykla. Galbūt mes dažnai manome, kad ji yra. Bet ar žinote, kad jūsų kūnas yra apgaubta su bjaurus toksinų, kurie gali padaryti jums jaustis pavargęs ar, dar blogiau, tikrai, tikrai blogai?

Tai daugiausia žemyn į savo mitybą. Kuo daugiau šiukšlių valgote, tuo daugiau jūsų kūnas bus užpildyti su toksinų. Kai jūsų kraujas plaukimo per daug toksinų, tai leis jums žinoti, arba į migrenos, išsekimas, galvos smegenų rūko, ar net odos skundų formą. Ir kai tai atsitiks, atėjo laikas detoksikuoti savo kūną.

Miežiai žolė yra natūralus detoxifier, kad mes visada rekomenduojame žmonėms. Jis padeda savo kepenis šalinant grisus toksinus iš savo kūno, pagerinti savo fizinę ir psichinę gerovę.

Miežiai Žolės gali padėti su svorio netekimas

Ir, pagaliau, nauda miežių žolė taip pat svorio. Žmonės, kurie turi antsvorio nori mesti keletą svarų dėl įvairių priežasčių. Kai tik noriu gauti geresnės formos, siekiant įgyti daugiau pasitikėjimo; kiti nori numesti svorio, siekiant sumažinti jų riziką susirgti diabetu ar širdies ligomis.

Svorio netekimas yra viskas žemyn į savo mitybą ir jūsų naudojimosi kasdieninį. Jei valgyti teisė maisto produktų per savaitę, galite eiti šiek tiek keliu į barsto svarų ir gauti į formą.

Miežiai žolė gali padėti jums numesti svorio, nes jis yra daug netirpių skaidulų. Tai reiškia, kad jis gali padaryti jums jaustis visiškai ilgiau, užtikrinant jums nereikia persivalgyti ar prisiryti į penimų užkandžių. Be to, kadangi tai stabilizuoja cukraus kiekį kraujyje, ji taip pat reiškia, kad jūs nebus linkę į stiprius potraukį netinkamu laiku.

Ar žinote, kitas išmokas miežių žolė?

load...