Nenaudokite šių 9 dalykų, jei norite, kad jūsų vyras vertintų ir gerbtų jus

Jūsų vyras tave myli, žinoma. Tačiau vis dar yra dalykų, kuriuos merginos, kad vyrai nekenčia ir kuri gali lengvai sukelti jiems iškristi iš meilės, jei mes nuolat daro juos. Tiesiog kaip ir merginos, vyrai turi tolerancijos lygį, kuris galiausiai gali būti sugadintas. Jei jūs stumti juos per toli, galima gerai rasti sau atgal į Dating scenoje. Paimkime, 9 viskas atrodo jums neturėtų daryti, jei norite, kad jūsų vyras lobis ir gerbti tave.

1. Kliautingas, abejoti Ir apklausa per daug

Matyt, tai tik mergaitės, kad NAG. Vaikinai niekada krimsti, tiesa? Teisus! Ir tai yra tai, ką jums reikia suprasti, nes vaikinai tikrai nepatinka, kai merginos krimsti juos. Jie nekenčiu jo, kai jūs juos apklausti be paliovos apie savo gėrimo, arba kodėl jie turi išlaikyti žiūrėti futbolo visą laiką. Jie nemėgsta, kai jūs paprašykite jų, jei jie vyksta ir kada jie bus atgal. Ir jie tikrai nevertina tai, kai jūs tekstą jiems milijonus kartų, kai jie išėjo su vaikinu.

Kaip jūs, vaikinai, kaip turintys savo erdvę, ir jie nepatinka, kai merginos nuolat kvėpuoti žemyn savo kaklą. Duok jam savo pelnytą erdvę ir jums bus gerai.

load...

2. Overdoing su makiažas

Jis nori išeiti dieną su jumis, o ne su žmogumi, kuris atrodo nieko, kaip jūs. Taip, jums gali būti bando atrodyti gražiai tiek jam ir sau, bet per daug makiažas gali padaryti sau atrodo pašalintas iš kas jūs iš tikrųjų yra. Vaikinai vertiname jums padaryti pastangas atrodyti gražiai, bet jie tave gerbia kur kas daugiau, jei taikyti makiažas protingai ir taktiškai.

3. Atsižvelgiant amžinai Ruoškitės

„Brangioji, man pažadėti jums bus pasirengusi 7 O ‘laikrodis Šį kartą, gerai?“

* ritiniai akys *

„Taip, aš būsiu pasiruošęs 7 o“ laikrodis šiuo metu. Ką pasiimti manęs? Stop hassling mane. „

Žinoma, septyni ateina ir išeina, ir jūs vis dar nesate pasirengusi iki aštuonių o „laikrodis. Mes žinome, kad ji nukelia mus ilgai ruoštis, bet jis gauna nuo per vaikinai nervus tiek daug, kad daugiau nei vieną kartą, jie jau tikriausiai laikomas pozicijoje be mūsų. Jūs tikrai turėtų suteikti sau pakankamai laiko pasiruošti, todėl, kad jūs esate ne vėlu, nes kitaip jo kantrybė gali galiausiai išnyks.

4. Rodomi per daug odos visam pasauliui Too Sosto

Tai iš tikrųjų yra apie pagarba ir savigarba. Jei jūs einate naktį Baring daugiau odą nei tikrai būtina, jis ketina jį rasti šiek tiek sunku gerbti tave. Žinoma, jis myli pamatyti savo odą, bet jis nenori, kad visas pasaulis jį pamatyti. Dabar, kad jūs esate pora, jis mieliau renkasi, kad jums tvarkomi save su šiek tiek daugiau orumo ir klasės.

5. Pernelyg dzierżawczy ir per Pavydusis

Jūs tikriausiai nuskaitomi per kiekvieną mergina savo Facebook jau, ir jūs tikriausiai jau gavo vieną ar du įtarimus. Bet vaikinai absoliučiai nekenčiu pavydą, ypač jei jis buvo su jumis ilgai ir teisingai mano, kad jis uždirbo savo pasitikėjimą. Taip, jis turės draugėms, bet jis nesiruošia suteikti juos visus jums. Jis tave myli, o ne juos, o tai pats laikas, kad Jūs baigėte apklausa apie tą naktį jis išėjo su Henrietta prieš penkerius metus. „Jūs pabučiavo ją, ar ne? Aš žinojau tai! Aš žinojau tai!“

load...

Ne, tu ne. Ir ne, jis to nepadarė. Taigi jį sustabdyti.

6. Neleisdama sau turėti gerą laiką su juo

Jūs maldavo ir maldavo savo vyro, kad jums eiti su juo ir jo draugais vieną naktį, ir jis pagaliau surado. Bet, kai jūs gaunate į barą, jūs nuspręsite jūs negerti. Jūs tiesiog ne dėl gėrimo nuotaiką ir gerai, jei jis gonna stumti jums, jūs turite šiek tiek vandens.

Šis diskai vyrai iš proto. Jie nori jums patinka save su juo ir jo draugais. Ką jie nenori tai juos turintys keletą gėrimų, ir jūs sėdi ten – visiškai blaivus – patikrinti savo laikrodį išsiaiškinti, ar tai beveik namo laikas dar. Jeigu jūs einate su juo, naudojasi sau šiek tiek.

7. Pernelyg skurstantiems ir per Lipnus

Jūsų vyras nori turėti nepriklausomybę. Mes gyvename 21 amžiuje ir dabar, o ne ilgiau daryti vaikinai nori, kad jų moteris turi būti Stebėjimo toli namie visą dieną su lyginimo lenta. Vietoj to, jie nori jums gauti iš ten ir džiaugtis gyvenimu. Jei esate mergina natūra, kad turi daryti viską su juo, jis bus greitai jaučiasi pasmaugti.

8. Atsižvelgiant Jam Pirkiniai visą laiką

Žinoma, jis išėjo apsipirkti su jumis vieną ar du kartus, kai jūs buvote pažintys. Bet tai nereiškia, kad jis pasirašė sutartį, pagal kurią numatyta kaskart nuėjo apsipirkti nuo šiol jis turi eiti su jumis.

Vaikinai nuoširdžiai nepatinka apsipirkti visi, kad daug, ir jei jūs vilkite jį visame mieste kiekvienam kvapnios parduotuvės, boutique ir drabužių parduotuvė egzistuoja, jums tiesiog bus nužudyti savo dvasią. Ateityje, apsvarstyti jį ir jo poreikius, o gal palikti jį namuose mėgautis savo savaitgalį darbą. Jis patiks jums amžinai.

9. Išsilieju jį kaip dramos karalienė

Gerai, tai gerai žinomas faktas, kad kai kurie vaikinai galite gauti žiaurūs. Bet iš kiekvieno vaikinas pasaulyje, tik saujelė turėti nuotaika natūra, kad yra moterų cowering kampe. Stark tiesa yra tai, kad mergaitės Snap ne vaikinai daug labiau nei vaikinai Snap ne mergaitės. Dažnai mes nežinome, gana, kodėl mes vis tiek pykstu ant mūsų vyrų, tačiau tai paprastai iki jų yra beverčiai (pavyzdžiui, kaip tikrai blogai su kryptimis). Užuot dirbti iki nuotaika ir tampa dramos karalienė, atėjo laikas, kad mes priėmėme atsipalaidavęs požiūris į nelaimingas pobūdžio vyrų ir juokėsi visa tai ne. Jie ačiū už tai.

load...