Nei žinomų Taman vietų, gamta, klimatas

Į vakarinėje Alytus regione yra žinomas Tamanės pusiasalyje, kur yra daugiau nei šimtų skirtingų sveikatos priežiūros įstaigose, gerai žinomas ne tik mūsų šalyje, bet ir toli už jos ribų.

Taman atrakcionai, kurie kasmet pritraukia daug turistų, yra tikrai unikalus kraštas turinti turtingą istoriją ir nuostabia gamta. Čia jūs galite lengvai vieną dieną plaukti į dvi jūras, kaip Tamanės pusiasalyje ribojasi dvi jūras – Juodosios ir Azovo. Pakrantė čia yra būdingas pažeidimas, daugelio įlankose, upių žiotyse, pynės buvimą. Šiuolaikinės aspektas pusiasalyje formavimas labai įtakoja Kuban upės deltoje. Krantas Taman daugiausia skuboti, sudarytas iš kalkakmenio ir kalkakmenio uolų.

Juodosios jūros paplūdimiai Taman – yra uolėtas, akmenukas ir smėlėti paplūdimiai su neįprastai švariu vandeniu, kur ryte jūs galite lengvai pasiekti delfinų, eiti į medžioklę. Sekli shell paplūdimiai Azovo jūros geriausiai tinka šeimoms su vaikais.

Tačiau svarbiausia, ką garsaus Taman. Pramogos, gamtos ir istorijos, čia kiekviename žingsnyje. Kiekvienas lektuvu bilietai internetu | flymaster.lt grūdų saugo istorijos aidų ir jei akmenys galėtų kalbėti, jie būtų mums papasakojo daug įdomių dalykų.

load...

Taigi, kas yra iš Taman orientyrų žemėlapis? Kas yra turi pamatyti žmogų, kuris nusprendė praleisti atostogas ant šios nuostabios pusiasalyje?

Kas iš mūsų nėra girdėjęs žodį „SLAVONIC ANTIQUITY“? Taigi – tai čia. Žmonės pradėjo kurtis šiose vietose VI amžiuje prieš Kristų. Hermonassa, Samkerts, Tamatarkha, Matarha, Matrika, Matrega, Taman SLAVONIC ANTIQUITY – taip pavadintas šis miestas skirtingu laiku ir įvairiose tautose. Jos teritorijoje vis dar rasti įvairius artefaktus. Muziejus, įsikūręs Tamanė, jūs galite pamatyti skaičių artefaktus, kad pasakyti apie šį nuostabų miestą kolekciją.

Turkų fontanas (taip pat vadinamas Turkijos gręžiniai) – tai nuostabi hidraulinis struktūra gyvuoja nuo XV amžiaus iki šių dienų. Daugiau kaip nedidelio namo nei fontanas, ji yra unikali, nes ji yra pastatyta tokioje vietoje, kur visais laikais buvo pigus lektuvu bilietai i madrida | flymaster.lt sunkumų su gėlu vandeniu, todėl yra kondensacijos įrenginį šaltinis, kuris vis dar išlieka paslaptis.

Taip pat Tamanė mano namai muziejus Lermontovo. Žinoma, namuose, kur jis gyvena, nebuvo konservuotos, bet atkurta muziejaus pastabos amžininkai tiksliai fiksuoja tų laikų dvasią. Whitewashed sienos, maži kambariai, namų apyvokos daiktai – tiesiog kaip į didžiojo poeto dienų.

Taman garsaus bažnyčia Šventosios Mergelės. Pasak legendos, ši šventykla varpas mesti iš šautuvų Zaporožė kazokai, kurie buvo pirmieji rusų dalykai, kurie atvyko gyventi į Tamanė. Jis išgelbėjo pulko spalvų kazokai ir Timpanai su kuriais kazokai buvo šaukiami Rada. Atnaujinta bažnyčios interjeras yra toks pat originalus išvaizdą.

Ir šios nuostabios regione pobūdį. Pusiasalyje yra druskingų ežerų, kurio dugnas yra padengtas gydymo purvo, kurių sudėtyje yra vandenilio sulfido, bromas ir jodas. Bet tai ne vieninteliai šaltiniai purvo, kuris garsėja Taman. Paminklai interesų gerbėjų skrydziai i chanija (kreta) su flymaster.lt įgnybti savo sveikatą – tai, žinoma, garsiąją purvo ugnikalniai. Ateina tiesiai iš žemės purvo su burbuliukai gazolio žarnyne turi teigiamą poveikį odai, skatina jos atjauninimo.

Be Ahtanizovsky žiočių yra žinomas slėnis lotosai. Šie didžiuliai ir labai gražių gėlių pilnos formos gali pasiekti pusę skersmens matuoklį. Kaip ši atrakcija Taman nuotraukas, kurios nepaliks abejingų, realybė yra daug gražesnė ir romantiškas. Pagal dabartinę įsitikinimų, įkvėpė unikali ir paslaptingas aromatas šios gėlės taps išmintingesnis. Ir jei jūs šnabždesys Neizplaucis bud puoselėjo troškimą – jie tikrai ateis. Tai geriausia aplankyti lotosai slėnyje liepos-rugpjūčio mėnesiais (arba rugsėjo pradžioje), kai jų žydėjimo sezoną.

load...

Jau nekalbant apie tai, kad Antrojo pasaulinio karo metu įvyko Taman labiausiai žiaurių kruvinų mūšių. Drąsiai kiekvienas kvadratinis metras čia yra girdomi kraujo tarybinių karių, žuvusių už savo gimtojo krašto išvadavimą, kaip rodo daugelio karo memorialų ir paminklų.

Žinoma, jūs galite be galo kalbėti nei garsaus Tamanė. Vertybės čia beveik kiekviename žingsnyje, tačiau dėl šiame straipsnyje, yra tik pati pagrindinė.

load...

Parašykite komentarą