Naujoji Zelandija

Naujoji Zelandijaos purvo ir kitų stebuklingas reiškiniai žemė.

Ši sritis pasižymi nuostabiu kraštovaizdžiu apsčiai. Milford Sound yra vienas iš gražiausių kalnų keliai pasaulyje. Vaitomo urvas yra žinomas kaip blizgus Glowworm urvuose, nes jie tikrai gali pamatyti visus savo šlovės. Milford Sound fiordo yra nuostabiai gražus. Jį puošia kriokliai, stačios uolos ir jūrų liūtai, kurie gozejas ant kranto uolų.

Queenstown po peržiūros puikus kurortas, kad namai nuo kalno, apsuptas ežero krantų. Kalnai ir vanduo te-aukso kasimo buvusiose miestui pigus skrydziai neapgalvotos veiklos yra naudojamas kaip bungee jumping arba parašiutu iš garsaus Kawarau Bridge bungee jumping, oro vagono arba uolienų arba plaustais kalnų upėmis. Yra einate į motorine Jetboat dėl Shotover River kanjono turtingas ar į Kawarau upės galimybė. Kokia graži galimybė stebėti gamtą mano kelionė traukiniu iš pietų į mokslinių tyrimų dalis Dienvidalpu per kalnus. Jis yra pripažintas kaip pasaulio vaizdingos traukinio maršrutą.

Zelandija turi 11 pigus skrydziai i roma nacionalinių parkų. Vienas iš jų yra Urewera nacionalinis parkas. Dar net iki šiol nebuvo tirtas Kai jos dalys. Parkas užima 212 672 ha ir yra įsikūręs tarp Plenty įlankoje ir Hawke įlankoje – tai yra didžiausias nepaliesti miško Naujojoje Zelandijoje. Tuo pietryčių sienos parko Vaikaremoana ežeras. Ežeras gali žvejoti, valtis ir kanojos. Jis netgi perkant licenciją medžioti.

load...

Pilys, vandens valstijos, magiškas ir įdomių kelionės – Teminiai parkai siūlo įdomus ir pramogų daugelį valandų, ypač pigus skrydziai i kopenhaga didelėmis grupėmis, ir visiems, keliaujantiems su vaikais Daugybė parkų yra atvira ištisus metus, pavyzdžiui, Antarktida pritraukimas Kraistčerčas yra įsikūręs šalia Kraistčerčo tarptautinis oro uostas. Čia jūs galite mėgautis Antarktidoje oro sąlygos, nes ji yra viena iš artimiausių žemynuose. Galite jaustis šaltas vėjas Antarkties sniego ir ledo pramogų ten.

Centras siūlo išskirtinę Naujoji Zelandija ir Antarktida pagamintas prekes, taip pat skanus maistas kavinė ir baras. Kraistčerčas yra žinomas kaip „Garden City“ didžiausio Pietų salos miestą, tai yra gyvena daug įvairių parkų, taip pat nuostabus botanikos sodai.

load...

Parašykite komentarą