Naujieji metai Egipte? Ar verta?

Naujieji metai Egipte… Kaip jums tokia perspektyva? Ar ne jūs norite susitikti su šios šventės įvairovė kažkur po palme, mėgaudamasis saulės šiluma, pakankamai naplavatsya jūros koralų ir išnagrinėti? Pabandykime sulaužyti tradiciją, ir tegul ten būti jokių PUSNIS ir Snowmen ir Kalėdų Senelis primchitsya sudarytas rogės, pavyzdžiui, kupranugarių.

1 dalis. Naujieji metai Egipte. Kas laukia turistų? Skubu atsakyti tiems, kurie jau parengė kaip „Na, ten ne švęsti šią šventę prieštaravimą!. “ Klaidingas! Optimistiška atmosfera jaučiama šalyje gruodžio viduryje. Langai, durys ir sienos kieto įstaigų ir viešbučių rodomi žibintai. Masiškai dekoruoti vitrinos ir Kalėdų žibintai pakabinti net ant delnų.

Daugelyje viešbučių, kaip taisyklė, tiems, turtingesnė nustatyti gyvą eglutę, apibarstytas dirbtinio sniego. Daugeliu atvejų, medžiai pigus lektuvu bilietai atvežti iš kažkur Europoje arba tiesiogiai iš Rusijos.

Nors, kad Kalėdų Senelis neįvyks Egipte, kaip, tiesą sakant, ir Kalėdų Senelis. Dovanos vaikams suteikia kažkas Papa Noel, ir kad jie laukė visus metus.

load...

2 dalis. Naujieji metai Egipte. Turėčiau eiti šiuo metų metu?

Jei paklausti tų, kurie jau aplankė šalį naujametinės šventės, atsakymas yra vienareikšmis: „Taip!. “ Ir dėl šių priežasčių gali būti keletas.

  • link skristi! Žinoma, žiemą pirmas dalykas, mes neturime pakankamai saulės spindulių, kūnas fiziškai reikia. Noriu šildytis saulėje ir grįžta labai skiriasi nuo šviesiai draugais ir draugėmis. Net jei kartais nori wrap save antklode ar šiltas švarkas, nesijaudinkite, jūs vis dar Zagora, nes saulė yra gana milanas aktyvus.
  • lakas vaisius! Orai Egipte Naujųjų metų skatina aktyvų augimą ir brendimą egzotinių vaisių: mango ir datų. Be to, jūs galite valgyti šviežių braškių ir saldus sultingas melionai.
  • jūra laukia! Ir šioje šalyje ji iš tiesų yra labai gražus ir šiltas. Net jei dėl kokios nors priežasties keliautojas nusprendė plaukti toli nuo prieplaukos, toks vandens valymo negali suteikti malonumą. Švarus ir skaidrus vanduo, spalvinga žuvis scurrying aplink, kvapą rifai – tai nuostabi pasaulyje.

3 dalis. Naujieji metai Egipte. Ar užimti vaiką su juo?

Į šią sąskaitą, kad ekspertų nuomonės skiriasi. Kažkas reikalauja, kad lankotės šioje Azijos šalyje, drastiškų pokyčių klimato ir dietos tikrai nebus pigūs skrydžiai į londoną naudingas kūdikiui. Kiti teigia, kad jūros oro gūsis visada yra naudinga, ir maistas gali būti ir su surinkimu ar, galų gale, kad pirmenybę į viešbutį su europietiška virtuve ir specialų meniu vaikams.

Bet kokiu atveju, tai galima pasakyti, kad karšto sezono metu keliauti su bamblys yra geriau atsisakyti. Bet laikomi tokie idealūs mėnesiai: kovas-balandis ar spalis-lapkritis.

Žiema regione panašesnis mūsų ankstyvą rudenį. Orai Naujųjų metų Egipte iš esmės puikios: šiltas, saulėtas, galima degintis ir maudytis. Tačiau dar reikia atkreipti dėmesį į stiprių vėjų akivaizdoje. Žinoma, prabangių viešbučių paplūdimiuose įrengtos specialios apsaugos ekranus, bet vaikas yra sunku sėdėti.

Dėl vakarai suaugusiems ir vaikams negalės būti džinsai, megztinis ir šviesos skara, nes gaudyti šalta tikimybė yra labai didelė.

load...

Parašykite komentarą