Nauji santykiai patarimai: 10 dalykų, kurių niekada neturėtumėte sakyti žmogui

Jie negali įrodyti, bet vaikinai gali būti lengvai sužeistas dalykų, kad moterys sako. Ką jūs manote yra visiškai nekaltas komentaras, gali turėti gilias, paslėptų prasmių žmogui, todėl reikia įspėti, ir skaityti šiuos dešimt dalykų, kad jūs visiškai niekada neturėtų sakyti vyrui:

1. „Mano ex visada darė, kad už mane“

Ex… Kaip gali drįsti tarti savo ex karčiai ?! Savo ex nėra net egzistuoti savo draug proto, todėl niekada negalima lyginti jo, prašom!

2. „augti ir būti vyras“

Yra du įžeidinėjimų vienu sakiniu čia. Jūs sakote savo vaikiną, kuris ne tik yra jis nesubrendęs, tačiau, kad jis taip pat trūksta, ką ji mano, kad vyras taip pat. Vyrai nori jums juos gerbti ir jie nori pasirodyti stiprus ir galingas, todėl prašome, niekada menkinti savo vyriškumas.

load...

3. „Nesijaudinkite, aš turiu ją“

Jis nori būti jūsų gynėjas ir teikėjas, todėl nesakykite jam, kad jums nereikia jam. Jūs manote, kad jūs tiesiog yra naudinga, tvirtinimo kažką, kad jis negali nustatyti, tačiau, berniukas, jūs ketinate ninkas savo ego daryti.

4. „Mums reikia pasikalbėti“

O dieve, tai ketina padaryti jį nerimauti. Jei tu sakai, kad jūsų vaikinas: „Mums reikia pasikalbėti…“, tada jūs taip pat gali pasakyti: „Aš turiu keletą labai nemalonų žinia jums“, todėl įsitikinkite, kad tai yra ne tik pirmtakas: „Ką jūs norite vakarienei šįvakar? „arba“ ką įdaras savo picos norėtumėte? „, ar jums duos jam palpations, stresas ir paranoja už nieką.

5. „Aš negaliu gyventi be tavęs“

Tai gali, jums, skamba kaip iš amžinas meilės išraiška. Bet jo, tai skambės daugiau kaip jis net negali išeiti su savo draugais šį vakarą. Atminkite, kad vyrai yra ne gerai suprasti subtilius niuansus, jie imasi viską pažodžiui, ir jūs nenorite atrodyti pernelyg Lipnus.

6. „Aš nenoriu apie tai kalbėti“

Gerai. Jūs nenorite apie tai kalbėti… Tai turėtų reikšti, kad viskas yra gerai ir vėl, tiesa? Na, tai kaip žmogus bus matyti vistiek. Nekalbu turi reikšti, kad ten yra ne problema, kurią reikia aptarti, todėl jis bus greitai įdėti šį klausimą į vieną pusę ir judėti pirmyn.

7. „Jūs neturite išmatuoti“

Jo automobilio dydis, jūsų namuose dydis ir, žinoma, jo vyriškumas dydis, yra visi dalykai niekada būti bejėgis. Dydis tikrai svarbu, kad žmogus, todėl niekada manyti, kad kas nors yra mažiau, nei itin didelis, nebent norite jį įskaudinti.

8. „Ar jums patinka man tai?“

Vyrai žino, kad jie niekaip negali laimėti klausimą, kaip šis. Jei jis sako, jums atrodo gražus, jis bus apkaltintas apie tiesiog pasakyti tai prašome jus, ir jei jis sako, kad jis sako, kad jis jūsų netenkina, jis žino, kad jis bus blogas knygas dar kartą. Palikite jį jam komplimentas jus ir tada, bent jau, žinote, kad komentaras yra realus.

9. „Bent jau aš nemėgstu savo motiną“

Ar ne, ką jūs darote, nepagarba motinai! Tačiau piktas jums, jūs niekada laimėti, jei jūs paminėti savo mama; taip likti aiškios, kad vienas, jis niekada dirbti jūsų naudai.

load...

10. „Jei tikrai mane myli, jūs…….“

Jei jūs ketinate kovoti, tada, bent jau kovoti teisinga! Tai tikrai Salīcis mažas, įdėti savo vyro meilę klausimą per mažo ginčą. Jo meilė yra ne derybų lustas turi būti žaidžiamas su ir jis bus sužeistas, jei bandysite ją naudoti šiuo būdu.

Kas yra ir kitų dalykų, kad mes niekada pasakyti žmogui? Prašome nedvejodami pasidalinti savo santykius išminties žemiau esančiame komentarų skyriuje.

load...