Narva

Istorinis miesto Narva yra įsikūręs tarp Estijos ir Rusijos pasienyje. Ateikite ir grožėtis savo akis rusų ir sovietų istorija, vieno Hermanas tvirtovės Kurema vienuolynai ir daug daugiau.

Narva labiausiai toliausiai Rytų taškas Europos Sąjungos ir vienintelė vieta Estija, kurių nėra kliūtis gali pažvelgti į kaimyne Rusija. Jei ne upę, rastas Rusijoje dar arčiau Narva.

Giliai ir pigus bilietai i lidsa greitai Narvos upės, pasienyje su Rusija, stovi galinga tvirtovė Herman, kuris geriausiai išsilaikiusių pilis Estijoje. Šiandien čia įsikūręs miesto muziejus, kur galima sužinoti apie kasdienį gyvenimą senovėje ir net sau, kad sau dovana, per 17 amžiaus įrankius ir metodus.

Narvos Kai vadinamas „Baltijos jūros baroko perlas“, tačiau ji beveik visiškai sunaikinta 1944. Sovietų pigus bilietai i kijeva lėktuvai sprogimas oro antskrydžius ir gaisrų sukelia leidžiančių nukrypti vokiečių karių.

load...

Nepaisant didelių nuostolių, kuriuos patyrė Narva Antrojo pasaulinio karo metu, miestas buvo atstatytas. Ir štai kodėl miestas dabar dominuoja sovietinės architektūros. Narva «modernus» Hall ryškus pavyzdys tipiškas sovietinės architektūros.

laikotarpiu po sovietų valdžios atkūrimo Narvoje atsisakė grįžti į skrydziai i helsinki prieškario gyventojų, radikaliai pakeisti savo etninę sudėtį. Šiuo metu daugiau nei 90% gyventojų yra rusakalbiai, daugiausia sovietinių imigrantų arba jų palikuonys.

Narva labai daug pamatyti ir pažvelgti. Koncertai, metinės šventės, spektakliai, vykstantys Narvos pilies kieme ir kitų vietų mieste, pavyzdžiui, naujos ledo rūmus. Populiariausi renginiai taip pat Mravinska Tarptautinis muzikos festivalis (gegužė), Narvos miesto festivalis (liepa) ir Narvos Istorija festivalis (rugpjūčio).

Netoliese rasite Narva Joesuu kurortų, lagna ir Toila Oru parkas Kūrema Pjuhtica Uspenskio vienuolyną.

load...

Parašykite komentarą