Motyvaciniai patarimai: 8 svarbios priežastys, kodėl neturėtumėte bandyti būti

Yra tiek daug spaudimo šiandien žmonių reikalavimai, todėl jums gali būti atleista už galvoju, kad kada nors ateityje mes ketiname atrodyti identiški klonai. Montavimas ir yra „normalu“, kas tai yra, tai viskas gerai ir gerai, bet tai mūsų labai individualumą, padaro mus ypatingas. Būtų labai nuobodu pasaulis, jei mes visi tą patį ir čia yra aštuoni priežasčių, kodėl jums nereikėtų bandyti per sunku būti, kažkieno idėja normalus:

1. Kadangi esate pakankamai gera, kaip jums yra

Jums nereikia būti kažkieno idėja puiki, tiesiog būti savimi! Mes visi esame skirtingi tiek viduje ir išorėje. Įvairūs nėra blogai, tai gražus!

2. Kas nusprendžia, kas „normalu“ vistiek?

Niekas turi teisę nuspręsti, kas yra normalu, o kas ne. Yra tam tikrų normų, kad mes turime atitikti, siekiant gyvena šalia ramiai vienas su kitu, bet išskyrus, kad didžiuotis, kas jūs esate, nes niekas kitas, kaip jūs šioje planetoje, todėl niekada bandyti būti kažkas, kad jūs ne, tiesiog jums!

load...

3. Plėtoti savo unikalius talentus

Jūsų tėvai nori, kad būtum gydytojas, tačiau norite tapti roko žvaigžde? Negalima vadovautis kažkieno svajones, atlikite savo svajonę, atlikite savo širdį! Nors žmonės gali turėti tik savo interesus prie širdies, taip pat gerų ketinimų, manydami, kad jie stumti jus į teisinga kryptimi, bet tai tikrai geriau persekioti savo svajonių, negu niekada net nebandė.

4. Apsimeta neveikia 

Jei bandysite ir būti kažkas, kad jūs esate ne, yra tikimybė, kad jums nepavyks. Apsimeta, kad yra kažkas kita nei tiesa jums tik jums jaustis nepatogiai ir nelaimingas. Kažkas sakė, kad tai geriau, kad būtų originalus tada kopija, todėl tiesiog būti geriausias versija save įmanoma.

5. Jei kas nors nori keisti, tada jie gali tikrai tave myliu?

Jei kažkas prašo Jus būti daugiau „normalu“, tada jums reikia užduoti klausimą, kodėl? Yra, žinoma, kai kuriais atvejais, kai tai gali būti galiojantis ir jūsų pačių labui, tačiau daugeliu atvejų mes kalbame apie žmogų, kuris nori paversti Jus į savo idėją, ką žmogus turėtų būti, o ne tik mylėti jus kas tu esi.

6. Normalus yra tiesiog nuobodus

Mes visi turime būti šiek tiek kitoks, jis vadinamas turintys asmenybę. Kas žemėje būtų, mes visi turime kalbėti apie, jei mes visi susitarė dėl visko?

7. Būk geriausia, kad jūs galite

Vienas iš didžiausių dalykų, kad laimingi žmonės nežino, kad jie bandė savo geriausia ir po savo širdį. Būdamas geriausia, kad jūs žinote, jūs galite būti yra daug svarbiau, nei bandyti būti tuo, kuo nesate, tik įtikti kitiems žmonėms, todėl geriausia versija savęs!

8. Tikėkite savimi

Paimkite į veidrodį išvaizdą. Tas asmuo Prisiminus jums svarbu, ir kad žmogus yra gražus! Apsitarnauti, mylėti save ir tikėti, kas jūs esate. Jūs esate ypatinga ir nereikia pamiršti.

Ar turite kokių nors kitų priežasčių, kodėl turėtume neatitinka kitų žmonių standartus? Nedvejodami pasidalinti savo mintimis ir motyvacinį patarimų žemiau komentarą skyriuje.

load...
load...