Miestai sovietinio – Įpėdinis Įžymūs Tilžės

Pirmasis paminėjimas apie žmonių šiuolaikinio sovietų svetainėje atsiskaitymas reiškia 1276. Miestas statusas buvo įgytas 1552. Dabar jis yra antras pagal dydį miestas Kaliningrado srities. Yra beveik ant sienos su Lietuva, ant kairiojo kranto Nemunu, 123 kilometrų nuo Kaliningrado.

Dabartinis miesto pavadinimas gavo 1946 metais. Prieš tai vadinama Tilžės ir buvo vienas didžiausių miestų Rytų Prūsijoje. Vietinių gyventojų – tai prūsai, Baltijos tautos grupė, kuri nebeegzistuoja šiandien.

XIII amžiuje, miestas buvo užkariautas kryžiuočių, po kurios Vokietijos gyventojų dalis padidėjo iki 50%. Iki XIX amžiuje ji jau buvo 70%. XIX amžius – ypač tai intensyvaus miesto plėtros laikas, kartu aktyviai statybos civilinės, karinės, pramoninės ir pigiausios keliones internetu inžinerinių objektų, kurie išliko iki mūsų laikų.

1807, jis patraukė iš pirmaujančių pasaulio šalių dėmesį, nes būtent čia lemtingą Tilžės pasirašė taikos sutartį tarp Rusijos ir Prancūzijos.

load...

Per Antrąjį pasaulinį karą miestas buvo smarkiai apgadinta beveik visi palei Nemuno upę pastatai buvo sunaikinti. Sprendimu Potstdamskoy konferencijoje 1945 jis persikėlė į Rusiją 1946 metais ir buvo pervadintas į Tarybų.

Šiandien jis turi atlikti nepriklausomą savivaldybės statusą. Ekonominė bazė mieste yra gerai išvystyta, ir aukšto lygio įvairių socialinių ir kultūros srityje. Sovetskas Kaliningrado sritis yra svarbus transporto mazgas keliones i tunisa su goplanet ir upių uostas. Su visais iš Baltijos respublikų ir kaimyninių regionų Rusijos prijungtos geležinkelio ir daugelio kelių.

Mieste yra daugiau kaip 43 tūkstančių žmonių, iš kurių apie 34 tūkst rusų. Čia taip pat gyvena lietuviai, ukrainiečiai, baltarusiai, lenkai ir kitų tautybių.

Architektūros išvaizda miestas yra gana priešingai: ji sujungia pavyzdžius ir istorinės architektūros ir modernių pramoninius pastatus. Pastaraisiais metais atliekami restauravimo darbai fasadai istorinių pastatų. Tai padeda sukurti jaukią atmosferą Europos mieste.

Žanras miestas yra, kad dėl savo sienų padėtį, jis yra židinio taškas karinių pajėgų.

Kaliningrado sritis paskutines minutes kelione pasiulymai yra specialios ekonominės zonos statusą. Tai labai patraukli tarybiniais užsienio kapitalo. Konkurenciniai pranašumai miesto investuotojams yra taip: geografinė padėtis, gerai išplėtotas kelių ir geležinkelių, didelis gyventojų tankis aukštos kvalifikacijos darbuotojų buvimo. Dabar mieste yra 13 įmonių su užsienio nuosavybės, taip pat 17 bendras – su užsienio kapitalo dalyvavimo.

Labiausiai išsivysčiusios pramonės šakos – celiuliozės ir popieriaus, maisto, lengvosios pramonės, mašinų gamybos, metalo apdirbimo ir transporto paslaugos. 2001 metais, Sovietų voshel vienas iš geriausių mažų miestelių Rusija dėl verslo klimatą.

load...

Dėl miesto teritorijoje yra 166 kultūros paminklų ir istorijos. Tarp jų įrašas arkinis tiltas per Karalienė Luizė Nemuną. Šis tiltas buvo pastatytas garbei 100-osioms Tilžės sutartį. Šiandien ji yra pagrindinis miesto simbolis.

load...

Parašykite komentarą