Mergaičių apsipirkimo patarimai: 10 puikių patarimų, kaip apsipirkti kaip pro

Ar jūs kada nors susimąstėte, kodėl tai yra tai, kad keletą dienų galite praleisti valandas ir valandas apsipirkti, bet grįžti su nieko? Na, apsipirkimas yra menas ir įgūdžių, kad galima išmokti, ir jums bus malonu išgirsti, kad mano praktika! Padarykite savo apsipirkti smagiau ir labiau produktyvus ir skaityti šiuos dešimt patarimų, kaip apsipirkti kaip profesionalas:

1. Laikyti mados knygoje

Pirmiausia vienas iš didžiausių drabužių prekybos patarimų yra išlaikyti mados knygoje. Kai matote aprangą, kad jums patinka nuotraukas, supjaustyti jį ir laikyti jį arba išsaugokite jį į svetainę kaip Pinterest. Laikydami mados idėjų knygoje duos jums įkvėpimo savo apsipirkti, todėl galite planuoti ir projektuoti savo komplektus, prieš jus net palikti savo namus.

2. Išsaugokite savo kojas ir patikrinti internete pirmą kartą

Kartais, tai tiesiog nėra verta traipsing aplink parduotuvėse vargo ir jūs galite nusipirkti viską, ko reikia, ir jį nusipirkti pigiau, internete. Jei norite išbandyti kažką prieš pirkdami, pabandykite jį į parduotuvę ir tada gauti pigiausią internetu Kaina, kai grįšiu namo.

load...

3. Buvimas dėmesio

Dar vienas naudingas drabužiai apsipirkimo patarimai yra prisiminti likti sutelktas. Koncentruoti ponios, sutelkti dėmesį! Ar netaps išsiblaškęs specialiais pasiūlymais ir viliojanti ekranų. Eiti ieško ką atėjo ir jį nusipirkti, ar jums grįžti namo su maišus drabužių, kad jūs niekada ketinama pirkti pirmąją vietą.

4. Patikrinkite savo spinta prieš parduotuvė

Apžvelgti, ką jau turite, kol paspausite parduotuvėse. Patikrinkite, ką jau turite, kad tai, ką jums reikia, sąrašą ir nepamirškite pagrindai, taip pat naujus komplektus. Nėra prasmės padvigubinti iki to, ką jau turi vieta, todėl išleisti pinigus kažkuo kitu, o ne.

5. Nepirkite, jei nesate tikri,

Kitas vienas iš svarbiausių drabužių prekybos patarimų, kad būtų išvengta pirkti kažką tai esate tikri, apie tai. Jei nebuvo tikri, apie tai parduotuvėje garderoba, tada yra tikimybė, kad jums bus ne tikri, kai grįši namo arba. Jūs visada galėtų priimti jį atgal, bet kas turi vargo ?!

6. Pagalvokite apie komplektus, o ne atskirų vienetų

Ieško vieną elementą, nes ji puikiai atrodo, yra puiku, bet tik tada, jei turite ką nors nešioti su juo. Parduotuvė su komplektus galvoje, o ne pavienių daiktų ir tada turėsite geresnį supratimą apie tai, ką jūs tikrai ieškote.

7. Imtis savo laiką ir išsirinkti

Nebūk per daug skubėti. Paimkite savo laiko išbandyti dalykus, ir, jei jie yra ne visai teisinga, pabandykite kitą parduotuvę. Net jei jūs galų gale grįžta į pirmą parduotuvę ir vėl, tai verta padaryti papildomų pastangų gauti dalykų, kurie yra tik teisė.

8. Parengti savo biudžetą

Drabužiai prekybos patarimų taip pat galvoju apie savo biudžetą. Kokybė yra svarbi, tačiau dauguma iš mūsų dirbame su biudžeto. Biudžeto bus skirtingi įvairių žmonių, bet geras nykščio taisykle yra apsvarstyti, kaip dažnai jūs dėvėti elementą. Džinsai, kad jums dėvėti vėl ir vėl verta išleisti daugiau pinigų, nei viršuje, kad jums bus tik dėvėti kartą ar du kartus.

9. Nepamirškite siuvimo paslaugas

Nors jie neturi reklamuoti jį, dauguma parduotuvių daryti siūlo siuvimo paslaugas, kad jūs galite naudoti. Jei drabužis turi nedidelį pakeitimą, kad ji tobula, nebijokite paklausti, jei ji gali būti nustatytas į parduotuvę.

load...

10. Visada patikrinkite kokybę

Jūsų skubėti gauti visus elementus į savo sąrašą, nepamirškite patikrinti kokybę. Patikrinkite, ar spausdina išsirikiuoti tinkamai, siūlės tiesios ir suteikti susiuvimo šiek vilkikas. Jei atrodo laisvi, tada jis nesiruošia trukti labai ilgai.

Kas yra jūsų geriausias drabužių prekybos patarimų? Kaip pirkti kaip profesionalas?

load...